Να σας γνωρίσω τους συναδέρφους μου...

Koan

Member
Μηνύματα
65
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βιλνους-Καουνας-Βαρσωβία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινίκή Αμερική - αφρική
Τιτα χαθηκες! Πες μας, πηγες τελικα κομμωτηριο? Βοηθησαν οι οδηγιες?
συμβουλές : " πως να ριξετε τον ομορφο συναδελφο σας" και ετσι!!....?
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Οχι βρε Κοαν, απλα μου ζητησε καποιες λεξεις για τα μαλλια για να παει κομμωτηριο και θελω να δω το αποτελεσμα!
 

Koan

Member
Μηνύματα
65
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βιλνους-Καουνας-Βαρσωβία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινίκή Αμερική - αφρική
οκ!!! εε αντε να ανεβασει φωτο λοιπον!! δε διαβασα ολα τα ποστ απλα ειδα κατι περι συναδελφων απο πανω!!
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
συμβουλές : " πως να ριξετε τον ομορφο συναδελφο σας" και ετσι!!....?
η λύση είναι γνωστή: είτε του τραβάτε την καρέκλα πριν καθήσει είτε του βάζετε τρικλοποδιά. :D:D:D

Ναι, χάθηκα. Έπεσε πολύ δουλειά και πολύ σκέψη. Έχω να γράψω πολλά, άλλα αστεία και άλλα δυσάρεστα. Τελικά την κάνω από εδώ(Βερολινο, όχι travelstories:bleh:)...το όνειρο τελειώνει...
Και εντάξει, για να πω και την αλήθεια, ακριβώς επειδή το όνειρο τελειώνει, προσπαθώ να το απολαύσω όσο μπορώ περισσότερο, κάθε μέρα και κάθε στιγμή, με αποτέλεσμα να βγαίνω πιο συχνά από ό,τι έβγαινα. Σαν τους ετοιμοθάνατους είμαι ένα πράγμα. Προσπαθώ να ζήσω κάθε στιγμή!

Κομμωτήριο δεν πήγα ακόμα, φοβάμαι ρε συ μην μου τα κόψουν πολύ. Και τώρα έχουν γίνει τέλεια, μάκρυναν αρκετά και είναι από μόνα τους σπαστά κάθε μέρα. Λυπάμαι να τα κόψω. Και άλλωστε, αν φύγω κατά το Σεπτέμβριο-Οκτώβριο, τα κόβω μια και καλή στην Ελλάδα!!! Αρκει από την υγρασία να μη φτάσουν να γινουν σαν του "όμορφου συναδέρφου"


Ααααα!!! Κάτι που πρέπει να σας πω:
παιδια.....τον Ουαλό τώρα τον ντρέπομαι! Μετά που έμαθε για τους fan του, με κοιτάει κάπως παράξενα... Ολο χαμόγελα είναι! Άσε που είπα χθες σε κάποιους άλλους συναδέρφους (συζητούσαμε για τις διαφορες προφορές) ότι του G. την βρισκω πολύ sexy, αλλά δεν του το λέω για να μην με παρεξηγήσει, μην το πάρει αλλιώς...
Και ο Ινδός μου λέει: "RRRReally??????hm....sexy....:roll::roll::roll:" (τα εικονιδια μέσα στα δικά του λόγια!)

και τώρα ντρέπομαι πολύ....Μη νομισει και ότι μου αρέσει! Οκ, είναι όλα τα λεφτά σαν τύπος και καλός σαν εμφάνιση, αλλά δεν είναι ο τύπος μου. Και δεν ξέρω και πώς τα παίρνουν κατι τέτοια σχολια οι Ουαλοί!:D


Αχινέ, ευχαριστώ πάρα πολύ για τα extra μαθήματα γερμανικών!!!!!
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Tita,τι θα εγραφε ο καθενας απο τους συναδελφους σου για σενα αν ειχε το αντιστοιχο μπλογκ και ειχε το το θεμα του θρεντ που ανοιξες;
Σε αρκετούς έχω μιλήσει για αυτό το φόρουμ και το blog που έχω αλλού και κάνω εδώ στο φόρουμ copy paste, και μου ζητήσανε το link. Αλλά όταν τους είπα ότι είναι στα ελληνικά, απογοητεύτηκαν:haha:. Μου ζήτησαν να τους μεταφράσω μερικά κείμενα, και μάλλον θα τους κάνω τη χάρη κάποια στιγμή:lol:. Για τον Ουαλό όμως, χρειάζομαι ένα τόπικ μόνο για τα αστεία του! Είναι απίστευτος ο τύπος!
Ο Περουβιανός πάντως είπε:"όταν θα φύγεις, θα σου κάνουμε μία πλακέτα στο γραφείο, που θα λέει:
Here was sitting and working the popular and always-smiling Greek girl...
She was a funny girl and a very good cook...

:D:D:D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Α βρε τιτα τωρα ανακαλυψα τα κρυμμενα σου διαμαντια .Τωρα βεβαια δεν εισαι Γερμανια αλλα ειλικρινα απολαμβανω τον τροπο που γραφεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.267
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom