Νεες προσφορές της Alitalia

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
στα υπόψη ότι έχει και Παλέρμο σεπτέμβριο, οκτώβριο στα 127Ε όλες τις ώρες!...για τους υπόλοιπους προορισμούς κοιτάξτε μόνοι σας. πάλι στα πράσινα μας βλέπω καθισμένους...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το ρωτάς?Αν ειδικά έχουμε και έμπειρο ξεναγό :bleh:
για Παλέρμο κάτι ξέρω να πάμε. για τα ιαματικά του Καπρι δεν έχω ιδέα. να βρούμε ένα γνώστη έστω κι αν η τρίτη ηλικία έχει τα ωράριά της...
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
για Παλέρμο κάτι ξέρω να πάμε. για τα ιαματικά του Καπρι δεν έχω ιδέα. να βρούμε ένα γνώστη έστω κι αν η τρίτη ηλικία έχει τα ωράριά της...

Ξέρω κάποιον που παρακολουθεί σεμινάρια ιαματικού τουρισμού και θα μπορεί να μας βοηθήσει...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγω με αυτήν που λες CakeNet κανονισα για Ιούλιο ! !

Τι εγινε ζηλεύουμε ? ε? :bleh: :bleh: :bleh:

Με τις βαλίτσες βεβαια δεν ξέρω τι προκειται να γίνει.... :haha: :haha:
Ένα λαχείο είναι η ζωή! :haha:

λοιπον προσφατα πηγα αμστερνταμ με αλιταλια μεσο ρωμης κανενα προβλημα..απλα μια μικρη καθυστερηση μισης ωρας... αρα μπορει να εφτιαξε
εγω εκλεισα με αυτη την προσφορα για τριημερο το σεπτεμβρη κ τωρα ψαχνω χοτελ κεντρικο φτηνο κ καθαρο....
Για που τον Σεπτέμβρη;

Πάντως...εγώ είδα τις προάλλες τους Illuminati και μέσα μου αναπτερώθηκε μια έντονη επιθυμία να επισκεφτώ για άλλη μια φορά την Ρώμη! :rolleyes:
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Ένα λαχείο είναι η ζωή! :haha:



Για που τον Σεπτέμβρη;

Πάντως...εγώ είδα τις προάλλες τους Illuminati και μέσα μου αναπτερώθηκε μια έντονη επιθυμία να επισκεφτώ για άλλη μια φορά την Ρώμη! :rolleyes:
για ρωμη..
19/9-21/9...
 

Rozaki@

Member
Μηνύματα
110
Likes
15
Παιδάκια έκλεισα για Φλωρεντια 31-10 έως 7 -11 με 338 ευρώ για δύο άτομα... Έβαζα ημερομηνίες για πριν τις 31 κ μετά την 1η κ μου έβγαζε 556... ΄Τι κουλό ήταν αυτό πάλι...Anyway σημασία έχει ότι έκλεισα super προσφορα!!!
 

Kate7

Member
Μηνύματα
122
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Europe roadtrip by moto
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Επιστροφή απο Σαρδηνία, Κορσική

Καλησπέρα,
Είχα κλείσει πριν 3 μήνες με alitalia για το Cagliari της Σαρδηνίας (μέσω Ρώμης) και επιτέλους την προηγούμενη παρασκευή πετάξαμε. Το μέρος καταπληκτικό, κάναμε και μια ολοήμερη στην Κορσική η οποία ήταν τόσο φοβερή, και τόσο εκπληκτικές παραλίες που νομίζαμε ότι ξανακάναμε μηνα του μέλιτος στις Μαλδίβες!!!!!
Αλλά...... η εκδρομή μας ήταν μόνο 3 μέρες και οι βαλίτσες μας έφτασαν απο την Ρώμη στην Σαρδηνία μετά από 1 μιση μέρα!!! Αντε και το καταπίνεις αυτό!
Επιστρέφουμε στην Αθήνα, και πάλι δεν έφτασαν οι βαλίτσες μας από την Ρώμη!!!
Ελεος!!!!
Φανταστείτε ότι η κοπέλα που ήταν στο γκισέ στην Αθήνα μας είπε να ηρεμήσουμε ... (ήμασταν λιγάκι εριστικοί..... βάλαμε τις φωνές δηλαδή και ήρθε σεκιουριτας να μας πετάξει έξω....!!) διότι πριν μερικές μέρες ήταν στο ίδιο γκισέ, πάλι από πτήση Ρώμη προς Αθήνα 60 άτομα και φώναζαν γιατί δεν ήρθαν οι αποσκευές τους!!!!!! Δηλαδή το μισό σχεδόν αεροπλανο!!!
Τι να πώ....
Την επόμενη φορά θα πάρω χειραποσκευή, για να μη πώ ότι δεν θα ξαναταξιδεψω με alitalia.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
χρήσιμες οι πληροφορίες σου μια και είναι και τόσο...φρέσκιες....δηλ η alitalia στο ίδιο χάλι εξακολουθεί να είναι όσον αφορά τις αποσκευές....αχ
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
χμμμ... εγώ όταν έφευγα από αθήνα την πρ.πρ. εβδομάδα συνέβη το εξής!

ήταν εκεί μία κοπελίτσα η οποία επέμενε να πάρει μαζί της στο αεροπλάνο τη βαλίτσα και φυσικά της έλεγαν ότι δε γίνεται γιατί ξεπερνούσε κατά πολύ το όριο...

κι αυτή επέμενε, και σε μία φάση τους είπε... "μπορείτε να μου εγγυηθείτε ότι η βαλίτσα μου θα φτάσει, γιατί ακούω διάφορα?"

ποια ήταν η απάντηση: "κοιταξτε να δείτε κυρία μου... στο αεροδρόμιο της ρώμης υπαρχει πρόβλημα... και ναι χάνονται πολλές βαλίτσες"...... έτσι στεγνά... :shock:

"βεβαια" συνεχισε... "δεν φταιει η αλιταλια γι αυτο"....:rolleyes:

σοκ η κοπελιτσα!

το τι έγινε στην πτηση επιστροφης, γιατί ειχα κι εγω ένα ψιλο-ψιλο-θεματακι.. θα το γραψω οταν ερθει η ώρα στην ιστορία μου :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.843
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom