ΗΠΑ Νεο μελος και νεος στα ταξιδια

Μηνύματα
266
Likes
119
Ωχ ερωτηση γιατι το ξεχασα,θελω να νοικιασω αμαξι εκει,το ροζ διπλωμα χωρις τους λατινικους κανει ή πρεπει να βγαλω το καινουργιο που ειναι σαν πιστωτικη?
Κάνει αλλά καλύτερα να έχεις μαζί σου και μια μετάφραση ή και το διεθνές της ΕΛΠΑ.
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλως ορισες στη παρεα Γιαννη..Οντως τρελο για πρωτο ταξιδι!!Σου ευχομαι να περασεις τελεια εκει στα ξενα :p !!!
 

Giannis25

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Ευχαριστω πολυ :D Εκλεισα και hotel απο το booking,με εγδυσαν λιγο μου φαινεται αλλα ειναι ψιλο καλο το ξενοδοχειο οποτε χαλαλι :p
 

Giannis25

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επιστροφη λοιπον απο το ταξιδι στην Αμερικη.
Εντυπωσεις απο την πτηση : Οι καλυτερες.Να φανταστειται οτι φοβομουνα να μπω σε αεροπλανο και πλεον δεν εχω κανενα προβλημα με τις πτησεις,ολα ηταν τελεια.
Εντυπωσεις απο την Αμερικη : Απιστευτες.Φανταστικη χωρα,τρομερη οργανωση,το μονο που σκεφτομαι ειναι ποτε θα ξαναπαω.
Ολα ηταν αρκετα φτηνα(εκτος του ξενοδοχειου,αλλα αξιζε τον κοπο και τα delivery).
Για οποιαδηποτε πληροφορια χρεαστειται και μπορω να βοηθησω,πολυ ευχαριστως.
Η επισκεψη ηταν στην Alexandria,VA περιπου 30 λεπτα απο την Ουασινγκτον
 

kelloks89

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Σαν Φρανσισκο, Νεα Υορκη
Και εγω σε 1μιση μηνα παω NY και εχω αρκετο αγχος για το ταξιδι μιας και το μεγαλυτερο ταξιδι με αεροπλανο που εχω κανει κρατησε 5 ωρες μονο!
Ενω αυτο θα ειναι 14 ωρες
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
καλωσηλθες Γιαννη .. kelloks89 τα κανονισες ολα με το ταξιδι που ελεγες για NY ?? που θα μενετε τελικα;
 

kelloks89

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Σαν Φρανσισκο, Νεα Υορκη
@orestcrete ειναι οοοολα ετοιμα! και διαβατηριο και βιζα και εισιτηρια! Εχω καλο φιλο στην αμερικη οπου θα με φιλοξενησει για οσο καιρο κατσω!!! :p ;)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
μια χαρα την εβγαλες :D :D ε δεν χρειαζεται λοιπον να αγχωνεσαι αφου τα εχεις ολα κανονισμενα .. relax and enjoy NY :D
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
καλη χρονια με υγεια και πολλα ταξιδια :D :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom