Νεο μελος & ταξιδευω πρωτη φορα μονη μου

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.427
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και σαν αξιοθέατο χάνει την αξία του;;;;
Κατ' αρχήν δεν είναι αξιοθέατο. Καλή φάση που είναι δωρεάν τα μουσεία που ανήκουν στο δήμο της Ρώμης, άντε και τα δρώμενα στους δρόμους (εδώ το πρόγραμμα των φετινών εορτασμών οι οποίοι φέτος θα επικεντρωθούν στην πλατεία της Bocca della Verità και στην via Petroselli), αλλά δεν θα έτρωγα και πολύ από τον πολύτιμο χρόνο μου στη Ρώμη σε αυτήν την γιορτή. Επιπλέον, τα ιστορικά στοιχεία δεν χάνουν ποτέ την αξία τους.
 
Μηνύματα
65
Likes
63
Δεν το έχω δει αλλά φαντάζομαι ότι σαν θέαμα βραδινό θα άξιζε να το δεις από κάποιο ψηλό σημείο της πόλης πίνοντας ένα καφέ. Οπωσδήποτε, και θα συμφωνήσω μαζί σου, δεν θα το έβαζα σε προτεραιότητα σε σχέση με ένα μουσείο, απλά θα το συνδύαζα ή θα εκμεταλευόμουν την παράταση του ωραρίου και την δωρεάν είσοδο.
 

angie82

Member
Μηνύματα
93
Likes
193
Λιγο την βοηθεια σας σε κατι....
Ολα καλα ως εδω..
Ενα freddo cappucino πριν φυγω..
Που μπορω να πιω?
Γελανε οι σερβιτοροι μαζι μου...
Κ τα μαγαζια....:rolleyes-80:
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Στο καφέ στο Altare Della Patria, αν θυμάμαι καλά, απολαύσαμε freddo, αλλά ήταν τόσο υπέροχοι οι καφέδες στη Ρώμη που δεν μας είχε λείψει κιόλας...
 
Μηνύματα
65
Likes
63
Λιγο την βοηθεια σας σε κατι....
Ολα καλα ως εδω..
Ενα freddo cappucino πριν φυγω..
Που μπορω να πιω?
Γελανε οι σερβιτοροι μαζι μου...
Κ τα μαγαζια....:rolleyes-80:
Το καλύτερο μαγαζί είναι αυτό που θα σου κάνει κλικ όταν το δείς. Κάτσε απόλαυσε το και δες γύρω σου την ατμόσφαιρα, να δημιουργείς αναμνήσεις.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Στο καφέ στο Altare Della Patria, αν θυμάμαι καλά, απολαύσαμε freddo, αλλά ήταν τόσο υπέροχοι οι καφέδες στη Ρώμη που δεν μας είχε λείψει κιόλας...
ΑΝ το πετύχεις ανοικτό. Και τις δυο φορές που πήγα ήταν κλειστό. :(
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
@angie82 ελπιζω να μπηκες Κολλοσαιο γιατι ειναι απιθανο!!! επισης να πας κ ισπανικα σκαλια_, πιατσα ναβονα τρομερη επισης <3 καλα αυτα ειναι τα must θα εχεις παει τι λεω κ εγω xD
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.554
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom