Νεο μελος

criskal

Member
Μηνύματα
42
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μοζαμβικη
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Καλησπερα λεγομαι Χρηστος.Ειμαι απο Θεσνικη αλλα μενω μονιμα Κυπρο.Ειμαι παντρεμενος με 2 παιδια.Μου αρεσουν τα ταξιδια,(σε ποιον δεν αρεσουν?),και απο εδω και εμπρος που μεγαλωσαν τα παιδια, θα γινουν ο σκοπος της ζωης μου.Εχω παει Αμερικη,Ιταλια,Πορτογαλια(με το EURO) ,Τουρκια και σε πολλα μερη στην Ελλαδα.Ειμαι στη διαθεση οποιουδηποτε για καθε πληροφορια για την Κυπρο(εαν γνωριζω).Να ειστε καλα και να ταξιδευετε συνεχεια.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: criskal...
Πολλά και καλά ταξίδια και σ΄εσένα!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες χρήστο,συμπολίτη!κι εγώ θεσσαλονικιά!δεν έχω έρθει ποτέ Κύπρο αν και είναι στα πλάνα μου κάποια στιγμή.....
Σου εύχομαι καλό καλοκαίρι καλά να περνάς και καλά ταξίδια !
 

RTW

Member
Μηνύματα
75
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
καλώς μας βρήκες κ καλά ταξίδια !!!
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Καλησπερα λεγομαι Χρηστος.Ειμαι απο Θεσνικη αλλα μενω μονιμα Κυπρο.Ειμαι παντρεμενος με 2 παιδια.Μου αρεσουν τα ταξιδια,(σε ποιον δεν αρεσουν?),και απο εδω και εμπρος που μεγαλωσαν τα παιδια, θα γινουν ο σκοπος της ζωης μου.Εχω παει Αμερικη,Ιταλια,Πορτογαλια(με το EURO) ,Τουρκια και σε πολλα μερη στην Ελλαδα.Ειμαι στη διαθεση οποιουδηποτε για καθε πληροφορια για την Κυπρο(εαν γνωριζω).Να ειστε καλα και να ταξιδευετε συνεχεια.
Καλώς ήρθες Χρήστο:)και καλά ταξίδια.
 

criskal

Member
Μηνύματα
42
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μοζαμβικη
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Κυπρος

καλώς όρισες χρήστο,συμπολίτη!κι εγώ θεσσαλονικιά!δεν έχω έρθει ποτέ Κύπρο αν και είναι στα πλάνα μου κάποια στιγμή.....
Σου εύχομαι καλό καλοκαίρι καλά να περνάς και καλά ταξίδια !
θεσνικη-Λαρνακα περιπου 2 ωρες με απευθειας πτηση.Πολυ οργανωμενο τουριστικα νησι,με ζεστη θαλασσα και καθαρες παραλιες.Βιοτικο επιπεδο ανωτερο του δικου μας .Υπερβολικη ζεστη τον Αυγουστο,νησι χωρις ιδιαιτερη βλαστηση(ανυδρο).Ακριβα για τα ελληνικα δεδομενα.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
θεσνικη-Λαρνακα περιπου 2 ωρες με απευθειας πτηση.Πολυ οργανωμενο τουριστικα νησι,με ζεστη θαλασσα και καθαρες παραλιες.Βιοτικο επιπεδο ανωτερο του δικου μας .Υπερβολικη ζεστη τον Αυγουστο,νησι χωρις ιδιαιτερη βλαστηση(ανυδρο).Ακριβα για τα ελληνικα δεδομενα.[/quote

νασαι καλά:),ναι για καλοκαίρι με τη ζέστη δε θα το τολμούσα,πάντως όποτε τ αποφασίσω θα σου ζητήσω πληροφορίες....
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
Καλωσόρισες Χρήστο!!! :)
Άσε τα παιδιά τώρα που μεγάλωσαν και βουρ για ταξίδια γρήγορα!!!
 

cop4u

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Β.Ακρωτήρι-Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ!!!!
Καλώς ήρθες φίλε!
 

nikiforoula

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία!
Καλως ηρθες,σου ευχομαι να κανεις τα ταξιδια που ονειρευεσαι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom