Νικήτη Χαλκιδική

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Χαρηκα πολυ που σου αρεσε το "χωριο" μας και το βρηκες ανταξιο των προσδοκιων σου Χρηστο (ειχα τις επιφυλαξεις μου) Οσο για την ευρυτερη περιοχη δεν ειχα καμια αμφιβολια οτι θα σας ερεσε
Να πατε Ακτη Καλογριας για μπανιο μεταξυ Νικητης-Μαρμαρα (κ ακομη καλυτερα στην αγαπημενη μου Ακτη Σπαθιες)
Να φατε κ στον Αρσανα εχει πολυ ωραια πραγματα αλλα αργο σερβις
Να περασετε καλα!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
χθές πέμπτη πήγαμε στο πορτο κουφό μέσα απο πολύ ωραία διαδρομή σε ένα καταπράσινο δάσος από την μια και απο απο τους αμπελώνες του πόρτο Καρράς απο την άλλη
θάλασσα βαθυά κόλπος πολυ γραφικός και όμορφος ήρεμα νερά και πεντακάθαρα
στην επιστροφή μπήκαμε και Νέο Μαρμαρά ...είχα ξαναπάει πρίν 2 χρόνια ...δεν άλαξε καθόλου απο τότε :D εκτός από ενα τσουβαλί μεζονέτες που χτείστικαν επιπλέον
γενικά παντου χτίζονται μεζονέτες ..όμορφες μεν αλλά !!....βλέπεις το μεράκι της δουλειάς μου δεν με αφήνει ούτε στις διακοπές

σήμερα παρασκευή πήγαμε στην παραλία του Αγίου Ιωάννη πολύ κοντα στην νικίτη
μεγάλη παραλία οργανωμένη στα άκρα της και με πολλούς free camper διάσπαρτους ανάμεσα στα πέυκα γύρω γύρω απο την ακτή.
σήμερα κάνει και την περισσότερη ζέστη από όλες τις μέρες που είμαστε εδώ ΄
πάω για μια βουτίτσα και τα ξαναλέμε :bleh::bleh::bleh:

πρός sapienza :τι περιμένουμε για ρώμη με τέτοιες τιμές :(
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
σαββάτο κυριακή την περάσαμε μεταξύ θάλασσας και ταβέρνας Αλμύρα στην Νικίτη
απο παραλίες μακράν η κορυφαία είναι η καβουρότρυπες και στην συνέχεια οι σπαθιές η ακτη κωβιού η ακτή καλογριάς
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Xρήστο τώρα είδα τα μηνύματα σου,χαίρομαι κι εγώ που περνάτε τόσο καλά,σίγουρα οι παραλίες στό δεύτερο πόδι σε συνδιασμό με το τοπίο είναι πιό ωραίες από το πρώτο....,όσο για τις καβουρότρυπες ναί!!είναι το κάτι άλλο!
καλή συνέχεια διακοπών λοιπόν!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom