Ντουμπαι το Ιανουαριο

vilma

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπαι
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα-Μπορα
Στο τελος του μηνα σχεδιαζω ταξιδι στο Ντουμπαι αν και εχω παει αρκετες φορες ποτε ομως το χειμωνα.Αν εχετε παει καποιος τετοια εποχη μηπως μπορειτε να μου πειτε τι καιρο κανει εκει,αν κανεις μπανιο στη θαλασσα,τι θερμοκρασια περιπου εχει,τι ρουχα πρεπει να παρω?:clap:Ευχαριστω!
 

KONSTANTINA

Member
Μηνύματα
66
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
vilma καλώς ήρθες! Ντουμπάι έχω κανονίσει να πάω στα μέσα Φλεβάρη, πηγαίνω για πρώτη φορά. Ο καιρός από ότι είδα σε ένα site κυμαίνεται 23 με 24 βαθμούς κελσίου την ημέρα και 15 με 17 το βράδυ.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.768
Τέλος Ιανουαρίου που είχα βρεθεί εκεί, ο καιρός είναι θαυμάσιος, γύρω στους 23-24, πολύ όμορφος.....μπάνιο δεν έκανα στη θάλασσα αλλά ευχαρίστως θα έριχνα μία βουτιά...
 

exs

Member
Μηνύματα
79
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο
Μην περιμένεις και μεγάλες διαφορές σε σχέση με Ελλάδα, στα ακριβά ρούχα έχει ευκαιρίες, ηλεκτρονικά οχι...
Το μόνο σίγουρο είναι οτι θα γονατίσεις στο περπάτημα :haha:
Η επόμενή μου επίσκεψη πάντως θά`ναι όταν ολοκληρωθεί το ΘΗΡΙΟ...
ai40.tinypic.com_2luvzg8.jpg
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Έχω πάει μέσα Ιανουαρίου.
Έκανα μπάνιο σε πισίνα όλες τις μέρες.
Το βράδυ φυσούσε λίγο αλλα γενικά ο καιρός είναι πολύ οκ.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.546
Likes
8.180
Στο τελος του μηνα σχεδιαζω ταξιδι στο Ντουμπαι αν και εχω παει αρκετες φορες ποτε ομως το χειμωνα.Αν εχετε παει καποιος τετοια εποχη μηπως μπορειτε να μου πειτε τι καιρο κανει εκει,αν κανεις μπανιο στη θαλασσα,τι θερμοκρασια περιπου εχει,τι ρουχα πρεπει να παρω?:clap:Ευχαριστω!
Ο καιρός τον Ιανουάριο υποτίθεται ότι κατά μέσο όρο είναι στους 24 βαθμούς αλλά η αίσθηση που έχεις είναι ότι πρόκειται για 26-27 τουλάχιστον. Κάνει λοιπόν ζέστη, βουτάς κανονικά στη θάλασσα από άποψη καιρού (προσοχή όμως στα καρχαριάκια), ρούχα που χρειάζεσαι είναι καλοκαιρινά plus ένα φούτερ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.025
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom