Ιταλία Ξεναγός στη Ρώμη

komori

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Αν ενδιαφέρεται κάποιος για κοινή ξενάγηση στο Βατικανό 22 ή 23 Αυγούστου με ελληνόφωνο ξεναγό, παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου.
 

anthiez

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Kαλημέρα θα είμαστε Ρώμη 7-11/5 και έχω βρει Ελληνίδα ξεναγό για Βατικανό & Βασιλική για 3ωρη ξενάγηση διαθέσιμη 10/5.
Υπάρχει κάποιος/α που θα βρίσκεται την ίδια περίοδο Ρώμη και ενδιαφέρεται;;;
Επίσης αν έχει ήδη κλείσει με κάποιον άλλο ξεναγό και θέλει παρέα και να μοιραστούμε τα έξοδα, να επικοινωνήσουμε..
Καλησπέρα σας επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για Ελληνόφωνη ξενάγηση στην Ρώμη, μπορείτε σας παρακαλώ να μου στείλετε τα στοιχεία επικοινωνίας με την/τον ξεναγό που κλείσατε?
Ευχαριστώ πολύ

Καλησπέρα, έχουμε κλείσει Έλληνα ξεναγό για τις 23 Ιουλίου στο Βατικανό, 08:30 στην ουρά. Ενδιαφέρεται οικογένεια για να μοιραστούμε τα έξοδα;
Καλησπέρα σας επειδή προγραμματίζουμε και εμείς ταξίδι στην Ρώμη μπορείτε να μου πείτε τα στοιχεία επικοινωνίας με την/τον ξεναγό και αν μείνατε ευχαριστημένοι?
Ευχαριστώ πολύ
 

penelopebek

Member
Μηνύματα
255
Likes
261
Ταξίδι-Όνειρο
Οπου λαμπει ο Ηλιος
Καλησπέρα, έχουμε κλείσει Έλληνα ξεναγό για τις 23 Ιουλίου στο Βατικανό, 08:30 στην ουρά. Ενδιαφέρεται οικογένεια για να μοιραστούμε τα έξοδα;

Καλημερα, θα ήθελα να ρωτήσω έαν μπορείτε να μου στείλετε τα στοιχεία του ξεναγου για το Βατικανο. Μείνατε ευχαριστήμενοι? Ευχαριστω πολυ
 

John1987

Member
Μηνύματα
37
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Αντζελες
Καλημέρα σε όλους!

έχουμε κλείσει να παμε στη Ρώμη 12-16 Γενάρη και σκεφτόμασταν να κλείσουμε ελληνική ξενάγηση στα πιο αξιόλογα μνημεία.

εάν έχετε κάποια/ον ξεναγό δοκιμασμένο παρακαλώ να μου στείλετε μήνυμα!
 

tmary

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλησπέρα
Ενδιαφερόμαστε κι εμείς για ελληνόφωνη ξενάγηση στο Βατικανό μεταξύ 26/1 με 28/1. Υπάρχει κάποια καλή πρόταση ?
Ευχαριστώ
 

Βίκυ Any

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα
Ενδιαφερόμαστε κι εμείς για ελληνόφωνη ξενάγηση στο Βατικανό μεταξύ 26/1 με 28/1. Υπάρχει κάποια καλή πρόταση ?
Ευχαριστώ
καλησπέρα,
θα είμαστε και εμείς 27 Δεκεμβρίου με 31 Ρωμη και θα μας ενδιέφερε ελληνόφωνη ξεναγηση για τις 28 Δεκεμβρίου.
έχετε βρει κάτι?
θα είμαστε ένα ζευγάρι με ένα παιδί
 

Sarko1979

Member
Μηνύματα
32
Likes
72
Καλησπέρα
Ενδιαφερόμαστε κι εμείς για ελληνόφωνη ξενάγηση στο Βατικανό μεταξύ 26/1 με 28/1. Υπάρχει κάποια καλή πρόταση ?
Ευχαριστώ
Πολύ ωραία ξεναγός, φιλική, είναι η Μαρία Ταμουρίδου. Την είχαμε πάρει εμείς για 2 ημέρες που ειμασταν στην Ρώμη. Αναζητηστε στο Facebook το προφίλ Maria Tamouridou και στείλτε της μήνυμα. Ότι θέλετε ρωτήστε με.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Πολύ ωραία ξεναγός, φιλική, είναι η Μαρία Ταμουρίδου. Την είχαμε πάρει εμείς για 2 ημέρες που ειμασταν στην Ρώμη. Αναζητηστε στο Facebook το προφίλ Maria Tamouridou και στείλτε της μήνυμα. Ότι θέλετε ρωτήστε με.
Οταν ειχα ζητησει τιμη το 2016 ηταν 60€ το άτομο. Μου ειχαν φανει υπερβολικα για μια ξεναγηση στο Βατικανο κ τον Αγ. Πετρο. Δεν ειχαμε κλεισει τελικά.
 

Sarko1979

Member
Μηνύματα
32
Likes
72
Οταν ειχα ζητησει τιμη το 2016 ηταν 60€ το άτομο. Μου ειχαν φανει υπερβολικα για μια ξεναγηση στο Βατικανο κ τον Αγ. Πετρο. Δεν ειχαμε κλεισει τελικά.
Ψάχνω να βρω την συνομιλία μου μαζί της για να θυμηθώ την τιμή που είχαμε κλείσει αλλά δεν την βρίσκω. Η τιμή νομίζω (μπορεί να κάνω λάθος) ήταν Φιξ, δεν ήταν με το άτομο, χωρίς να είμαι βέβαιος αν θυμάμαι καλά για μας 4μελη οικογένεια ήταν γύρω στα 100€. Πολλά για τα δικά μας δεδομένα, αλλά απλώς θα πω ότι σε εμάς βρεθήκαμε το πρωί κατά τις 10 και τελείωσε η ξενάγηση το απόγευμα κατά τις 6. Πηγαίναμε με τους ρυθμούς των παιδιών πιο πολύ και δεν κοίταζε να μας ξεπεταξει και να φύγει Το Βατικανό η γνώμη μου είναι χωρίς ξεναγό δεν καταλαβαίνεις και πολλά.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Ψάχνω να βρω την συνομιλία μου μαζί της για να θυμηθώ την τιμή που είχαμε κλείσει αλλά δεν την βρίσκω. Η τιμή νομίζω (μπορεί να κάνω λάθος) ήταν Φιξ, δεν ήταν με το άτομο, χωρίς να είμαι βέβαιος αν θυμάμαι καλά για μας 4μελη οικογένεια ήταν γύρω στα 100€. Πολλά για τα δικά μας δεδομένα, αλλά απλώς θα πω ότι σε εμάς βρεθήκαμε το πρωί κατά τις 10 και τελείωσε η ξενάγηση το απόγευμα κατά τις 6. Πηγαίναμε με τους ρυθμούς των παιδιών πιο πολύ και δεν κοίταζε να μας ξεπεταξει και να φύγει Το Βατικανό η γνώμη μου είναι χωρίς ξεναγό δεν καταλαβαίνεις και πολλά.
Δεν το αμφισβητω. Μπορει να ειναι αστερι. Οπως ειπα τελικα δεν εκλεισα. Εμενα με ειχε ρωτησει παντως ποσα ατομα θα ειμαστε κ μου ειπε 120€. Θεωρησα οτι αφου ρωτησε για ατομα, θα χρεωνει 60€ το κεφαλι. Επισης μου ειχε δωσει συγκεκριμενη ωρα γιατι θα μας εβαζε μαζι μια αλλη παρεα που ειχε ηδη κλεισει μαζι τους στις 12.00.
Οποτε οπως καταλαβαινεις για μη ιδιωτικη ξεναγηση, 120€ το ζευγαρι + τα εισιτηρια του Βατικανου μου ειχαν φανει εξωφρενικα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.995
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom