Ιταλία Ξεναγός στη Ρώμη

Xara_17

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σας.
Ενδιαφέρομαι για ελληνόφωνη ξενάγηση στο Βατικανό και στην Ρώμη.
Θα είμαστε στην Ρώμη 14 με 19 Ιανουαρίου.
Είμαστε 3 άτομα.
Υπάρχει κάποιος/α που θα βρίσκεται την ίδια περίοδο Ρώμη και ενδιαφέρεται για ελληνόφωνες ξεναγήσεις;
 

tmary

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Πολύ ωραία ξεναγός, φιλική, είναι η Μαρία Ταμουρίδου. Την είχαμε πάρει εμείς για 2 ημέρες που ειμασταν στην Ρώμη. Αναζητηστε στο Facebook το προφίλ Maria Tamouridou και στείλτε της μήνυμα. Ότι θέλετε ρωτήστε με.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Την βρήκα στο facebook και επικοινώνησα μαζί της. Μάλλον είναι διαθέσιμη.
 

EVAVO

New Member
Μηνύματα
3
Likes
6
Καλημέρα σε όλους! Έχουμε προγραμματίσει στη Ρώμη ταξίδι από 13-17/08/23.
Στις 14/08/23 θα βρεθούμε στο Βατικανό και στις 15 ή 16 /08/23 στο Κολοσσιαίο, στη Ρωμαϊκή Αγορά και στον Παλλατίνο λόφο.

Έχω βρει διαθέσιμο Έλληνα ξεναγό και η χρέωση είναι 360 ευρώ για τις 2 ημέρες.

Υπάρχει κάποιος που θα βρεθεί εκεί στο ίδιο χρονικό διάστημα και θα ενδιαφερόταν να μοιραστούμε το κόστος ξενάγησης;
 

DANAIP

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Το Πάσχα που πήγα Ρώμη ειχαμε κλείσει εισητηρια για Βατικανο απο Ίντερνετ!! Οταν λοιπόν πήγαμε μας εκανε έλεγχο ενας τύπος οπου το καρτελάκι του έλεγε ενα ελληνικό επίθετο!! Τον ρωτάμε λοιπόν Έλληνας είστε και μας λεει ναι και προσφέρθηκε να μας ξεναγήσει δωρεάν άσχετα αν τον πληρώσαμε!! Τα στοιχεία του ειναι
...........................
Ο άνθρωπος ηταν ξεναγός του Βατικανού και η ξενάγηση ηταν τέλεια!! Μετα προσφερθήκαμε να του δώσουνε λεφτά ετσι για το καλο και αφου τον πιέσαμε να μας πει μιας και δεν ήθελε να μας χρεώσει μας ειπε οτι κανονικά ειναι 70€ ολα μεσα!! Αλλα του δώσαμε 50
Γραψτου μαϊλ και προτημησε τον!! Έλπιζω να βοήθησα!!
Καλησπέρα,

Θα μπορούσα να έχω σε μήνυμα τα στοιχεία του ξεναγού?
 

minimini

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Γεια σας, Ενδιαφερομαι και εγω για Ελληνα Ξεναγο για το Βατικανο.
Σας παρακαλω αν μπορω να εχω πληροφοριες
Ευχαριστω
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Γεια σας, Ενδιαφερομαι και εγω για Ελληνα Ξεναγο για το Βατικανο.
Σας παρακαλω αν μπορω να εχω πληροφοριες
Ευχαριστω
Maria Tamouridou στο facebook
 

spyelef

Member
Μηνύματα
61
Likes
172
Ταξίδι-Όνειρο
Οποιοδήποτε τροπικό μέρος
Σας ευχαριστώ ειλικρινά για την απάντηση και συγχαρητήρια για τα υπέροχα σας βίντεο. Είναι πολυ φροντισμένα και κατατοπιστικά, Γυρνάμε και εμείς πάντα τέτοια βίντεο στα ταξίδια μας μονο που δεν εχουμε τολμήσει ακόμη να τα δημοσιοποιήσουμε. Μπράβο που κάνετε ταξίδια με τα παιδιά σας είμαι σίγουρη ότι θα τα θυμούνται μια ζωή και θα μάθουν να αγαπουν τα ταξίδια και την τέχνη με τα παραδειγμά σας.Τέλος συγχαρητήρια για την ψυχραιμία που αντιμετωπίσατε τις αναποδιές του ταξιδιου
Ευχαριστούμε πολύ! Καλά να περνάτε!!!
 

EVAVO

New Member
Μηνύματα
3
Likes
6
Καλησπέρα σε όλους! Έχουμε προγραμματίσει στη Ρώμη ταξίδι από 13-17/08/23. Στις 14/08/23 θα βρεθούμε στο Βατικανό στις 10,30(skip the line), εχω κανονίσει με ελληνόφωνη ξεναγο, ενδιαφέρεται κάποιος για να μοιραστούμε το κόστος?
 

johnnak

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Καλησπέρα σας..βρήκα μία ελληνόφωνη ξεναγό για Βατικανό και μου είπε είναι 180 ευρώ η τιμή για την ξενάγηση την οποία μοιραζόμαστε.. εμείς είμαστε 4 άτομα, αν υπάρχει κανείς άλλος που θα είναι εκείνη την περίοδο εκεί και ενδιαφέρεται ας απαντήσει..τα εισιτήρια τα πληρώνουμε μόνοι μας ξεχωριστά. Παρακαλώ απαντήστε έγκαιρα
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Καλησπέρα σας..βρήκα μία ελληνόφωνη ξεναγό για Βατικανό και μου είπε είναι 180 ευρώ η τιμή για την ξενάγηση την οποία μοιραζόμαστε.. εμείς είμαστε 4 άτομα, αν υπάρχει κανείς άλλος που θα είναι εκείνη την περίοδο εκεί και ενδιαφέρεται ας απαντήσει..τα εισιτήρια τα πληρώνουμε μόνοι μας ξεχωριστά. Παρακαλώ απαντήστε έγκαιρα
Ποια περίοδο??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom