Ξενοδοχεία Στη Νέα Υόρκη??

nikospap

Member
Μηνύματα
11
Likes
0

imamis

Member
Μηνύματα
5
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Διάφορα
Καλησπέρα .
Πέρσι τον Γενάρη βρέθηκα στην Νέα Υόρκη και έμεινα με την γυναίκα μου εδώ . Το ξενοδοχείο είναι πάνω στην Times Square και διαθέτει μόνο σουίτες . Η τιμή που δώσαμε ήταν 70 ? η σουίτα .
Στα + η θέση του ξενοδοχείου και η άμεση πρόσβαση στα πάντα (Μετρό , Ταξί , λεωφορεία κλπ) Το δωμάτιο ήταν τεράστιο όπως και όλα σε αυτή την χώρα , καθαρό και πλησίαζε λίγο προς την χλιδή .
Στα - Οι τιμές στο μίνι μπάρ (περίπου 5$ για ένα μπουκαλάκι νερό) !!! και επίσης δεν έχει δωρεάν Internet ( κάπου στα 12 $ οι 24 ώρες ) .
 

nikospap

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Defkalion εννοώ μέχρι 90-100? τη βραδυά αλλά αυτό που είπε ο imamis είναι πολύ δελεαστικό! Θα πάω στις 29 ΝΟV - 4 DEC
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Καλησπέρα .
Πέρσι τον Γενάρη βρέθηκα στην Νέα Υόρκη και έμεινα με την γυναίκα μου εδώ . Το ξενοδοχείο είναι πάνω στην Times Square και διαθέτει μόνο σουίτες . Η τιμή που δώσαμε ήταν 70 ? η σουίτα .
είσαι σίγουρος οτι πλήρωσες την τιμή αυτη?
μου φαίνεται αφυσικα φτηνα
 

imamis

Member
Μηνύματα
5
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Διάφορα
Ναι είμαι σίγουρος (έχω και το τιμολόγιο) .
Η τιμή που σας λέω ήταν net ( η γυναίκα μου δουλεύει στον τουρισμό 25 χρόνια ). Η κανονική ήταν 85 ?
Επίσης πήγαμε τέλος Γενάρη .
Φίλτατε nikospap για αυτή την περίοδο δεν πιστεύω να βρεις την ίδια τιμή ! αλλά το ξενοδοχείο είναι τσεκαρισμένο .
 

nikospap

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
@imamis @mary_a @Defkalion

Thanks παιδιά για την βοήθεια μόλις έκλεισα στο Park Avenue με περίπου 125$ την βραδιά!
 

imamis

Member
Μηνύματα
5
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Διάφορα
Καλό ταξίδι και καλά να περάσεις :clap:
 

dennie

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπέρα και καλή χρονιά!!

Ναι είμαι σίγουρος (έχω και το τιμολόγιο) .
Η τιμή που σας λέω ήταν net ( η γυναίκα μου δουλεύει στον τουρισμό 25 χρόνια ). Η κανονική ήταν 85 ?
Επίσης πήγαμε τέλος Γενάρη .
Φίλτατε nikospap για αυτή την περίοδο δεν πιστεύω να βρεις την ίδια τιμή ! αλλά το ξενοδοχείο είναι τσεκαρισμένο .
θα μπορούσες να μου πεις από που έκλεισες τις τιμές αυτές γατί εγώ μπήκα στο site που γράφεις και είδα ότι οι τιμές δεν είναι καθόλου έτσι. Μήπως η γυναίκα σου έχει special prices για κάποιο λόγο??
 

on-off

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
serbia
Ταξίδι-Όνειρο
κίνα-βόρεια κορέα
η καλυτερη λύση είναι να νοικιάσετε διαμέρισμα στη νεα υορκη.πολύ πιό οικονομικά απο ξενοδοχεία.πραγματικά αξέχαστη εμπειρία και άσε που νοιώθεις σαν υορκέζος.
 

taksidaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
η καλυτερη λύση είναι να νοικιάσετε διαμέρισμα στη νεα υορκη.πολύ πιό οικονομικά απο ξενοδοχεία.πραγματικά αξέχαστη εμπειρία και άσε που νοιώθεις σαν υορκέζος.
Σκεφτόμουν να ρωτήσω για διαμονή σε διαμέρισμα στην Νέα Υόρκη (τον Απρίλη) μιας και θα είμαστε παρέα 6 ατόμων. Έχω δει κάποια σε διάφορα site και πράγματι είναι πολύ πιο οικονομικά, μπορείς να μου προτείνεις κάποιο site, από που είχατε κλείσει εσείς το διαμέρισμα;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom