Ισπανία Ξενοδοχείο στη Μαδρίτη;;;;

illuminatus

Member
Μηνύματα
24
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Με τα πόδια είσαι σε δέκα λεπτά.
Έχω μείνει στο Vincci Capitol, στο Liabeny, στο HR Des las Letras, στο Tryp Menfis και σε κάποια άλλα μικρότερα, που δεν θυμάμαι, στα στενά κάτω από τη Gran Via. Όλα καλά και αξιοπρεπή ξενοδοχεία, μη περιμένεις τη χλίδα του Hyatt και του Four Seasons, αλλά είναι μια χαρά.
Ετσι και αλλιως δεν ηθελα τη χλιδα!! Θελω να γυρισω τη Μαδριτη!! Οποτε το ξενοδοχειο θα ναι μονο για υπνο!! Σ ευχαριστω πολυ και καλα να περνας!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
εγω προτεινω το hotel mora..βρισκεται στο paseo del prado..μεγαλα ευρυχωρα δωματια, εξυπηρετικοτατο προσωπικο και καλο location!δες το αμα θες!
 

illuminatus

Member
Μηνύματα
24
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
εγω προτεινω το hotel mora..βρισκεται στο paseo del prado..μεγαλα ευρυχωρα δωματια, εξυπηρετικοτατο προσωπικο και καλο location!δες το αμα θες!
Ναι το εχς ξαναδει που το προτεινες!! Οντως ειναι μια πολυ καλη επιλογη και ηδη το ψαχνω! Σ ευχαριστω πολυ!
 

mariaslipknot

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
OΛΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΟΥΗΔΙΑ
Μαδρίτη πήγα την πρωτοχρονιά που μας πέρασε!Ήταν εκπληκτικά!Μείναμε στο ξενοδοχείο catalonia gaudi το οποίο είναι στην gran via λίγα μέτρα από το μετρό.Άψογη εξυπηρέτηση και πολύ φιλικός κόσμος.Είμαι σίγουρη οτι θα περάσετε πολύ όμορφα!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Αν το θες μόνο για ύπνο, χωρίς πρωινό, ώστε όπως λες να γυρίσεις τη Μαδρίτη, τσέκαρε αυτό Hostel Las Fuentes, Madrid, Spain ? Official Web Site
Είναι καθαρό, αλλάζουν καθημερινώς σεντόνια και βρίσκεται πίσω από την Del Sol, τον κεντρικό πεζόδρομο της Μαδρίτης. Θα σας βολέψει πάρα πολύ
 

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εγω απο την πλευρα μου θα σου προτεινα το Hostal Los Alpes, το οποιο βρισκεται στον πολυσυχναστο δρομο Fuencarral, διπλα ακριβως στην Gran Via. Προκυται για ενα ησυχο μικρο ξενοδοχειο οικογενειας λατινοαμερικανων, το οποιο ειναι πολυ καθαρο και οι τιμες του εξαιρετικες. Το προτεινω ανεπιφυλακτα αν δε ψαχνεις για χλιδα και οπως ειπες απλα θες ενα μερος για να κοιμηθεις. Δε σερβιρει πρωινο, οπως αλλωστε τα περισσοτερα παρομοια ξενοδοχεια στη Μαδριτη, και εχει πρωινο. Σημειωνω επισης οτι ειναι καρακεντρο οπως ειπε και ενας φιλο παραπανω :)
 
Μηνύματα
39
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Αν το θες μόνο για ύπνο, χωρίς πρωινό, ώστε όπως λες να γυρίσεις τη Μαδρίτη, τσέκαρε αυτό Hostel Las Fuentes, Madrid, Spain ? Official Web Site
Είναι καθαρό, αλλάζουν καθημερινώς σεντόνια και βρίσκεται πίσω από την Del Sol, τον κεντρικό πεζόδρομο της Μαδρίτης. Θα σας βολέψει πάρα πολύ
εκεί έμεινα τον Απρίλιο.
Τέλεια τοποθεσία!!!!
5' από plaza mayor
8‘ από sol
1' από το πιο κοντινό σταθμό μετρό
είχε ό,τι ακριβώς χρειάζεται!!!
σούπερ επιλογή!!!
:clap::clap::clap:
 

msmaria

Member
Μηνύματα
40
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
θα παω και εγω τον Οκτωβρη Μαδριτη..επισης εντελως τυχαια ειδα εισιτηρια με easyjet απο Μαδριτη - Λισσαβωνα με 37 ευρω all included. και θα παμε και 3 μερες Λισσαβωνα...αν εχεις μερες τσεκαρε το...απο ξενοδοχειο κλεισαμε το hotel alcala ειναι 20 λεπτα απο το κεντρο με μετρο...που δεν ειναι και σπουδαια αποσταση..αυτα.

καλα να περασεις!!!
 

Hercinia

Member
Μηνύματα
64
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
Ουγγαρία, Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γκόα, Αρούμπα, Αϊτή
Γεια σας παιδιά! Πάω Μαδρίτη τον Απρίλιο για 5 μέρες και δεν έχω καθόλου χρόνο να ψάξω για ξενοδοχείο η ότιδήποτε! έχετε στο νου σας κάτι προσβάσιμο από το κέντρο καλή τιμή και αυτό!

Ευχαριστώωωωω:D
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Hotel Gaudi (Gran Via).Τεσσάρι, πιο κέντρο δεν έχει, δίπλα στο Πράδο (αν θέλεις να δεις όντως κάτι εξαιρετικό) και γενικά δίπλα στα πάντα. Δεν έχει πάρκιγκ, αν θα χρησιμοποιησει αυτοκίνητο, που δεν υπάρχει και κανέις λόγος να το κάνεις, κατά τη γνώμη μου. Από το ξενοδοχείο με τα πόδια πας παντού. Το συνιστώ ανεπιφύλαχτα έχω μείνει εκεί 2 φορές και έμεινα ικανοποιημένος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom