Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

christos78

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ευχαριστω πολυ για τις προτασεις. Αν και λιγο ακριβα...
τωρα για το τι ψαχνω.
Δικλινο (ζευγαρι), μεχρι 700? το πολυ, στο κεντρο (δεν εχω ξαναπαει βασικα)
και επισης αν μπορει καποιος να μου πει αν συμφερει να κλεισω τωρα ή τις τελευταίες μερες πριν το ταξιδι (με το οποιο ρισκο).
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.
ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ.,
ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ 13-19.
ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ , ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ? Ή ΑΠΟ ΤΩΡΑ?
ΑΠ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΕΦΤΟΥΝ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
για διαμoνή θα σου πρότεινα το Nh Harrington Hall Hotel London, 6 hotel reviews | Gtahotels.com
και η τιμη είναι μέχρι τα χρήματα που θες (650-700?) έχει στάση μετρό με εξαιρετική σύνδεση πάρα πολύ κοντά στο ξεν/χείο και είναι μια πανέμορφη συνοικία, σε απόσταση βολής με τα πόδια έχει μουσεία και τα harrods , επίσης έχει το πλεονέκτημα ότι μπορείς μέχρι 4 μέρες πριν να ακυρώσεις τηνκρατησή σου χωρίς ποινή αν βρεις κάτι καλύτερο, οπότε μη το σκέφτεσαι, εξάλλου η αλυσίδα ΝΗ είναι απο τις πολύ καλές.;)
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
αν συμφερει να κλεισω τωρα ή τις τελευταίες μερες πριν το ταξιδι (με το οποιο ρισκο).
Κάνε κράτηση από booking ή easytobook με ευέλικτη τιμή το συντομότερο!
Εγώ πάω σε ένα μήνα και έχω κάνει κράτηση από Οκτώβριο!
 

rrrrr

Member
Μηνύματα
42
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια,Ν.ΥΟΡΚΗ,Μαλδιβες
καλημερα,εγω σκοπευω να παω Σκωτια 18 με 24 και να εινω κι ενα βραδυ στο λονδινο γυρνωντας.....εχετε να μου προτεινετε φθηνο και καθαρο ξενοδοχειο που να βολευει να προλαβω να δω τα βασικα....και αν μπορει καποιος ας μου πει τι πραγματικα αξιζει να δω γιατι δεν θα χω χρονο....ευχαριστω!!!
 

christos78

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ευχαριστω πολυ για τις προτασεις. Αν και λιγο ακριβα...
τωρα για το τι ψαχνω.
Δικλινο (ζευγαρι), μεχρι 700? το πολυ, στο κεντρο (δεν εχω ξαναπαει βασικα)
και επισης αν μπορει καποιος να μου πει αν συμφερει να κλεισω τωρα ή τις τελευταίες μερες πριν το ταξιδι (με το οποιο ρισκο).

kamia γνωμη ακομα..?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
για κοίτα στο London Hotel - Hilton Hotel London Metropole - hilton.co.uk - Hotel in the heart of West London
το δινει 104 λίρες για τις ημερες που θες αλλά πρόσεχε ειναι (μη επιστρεψιμη χρεωση )
μόνο αν εισαι 100% σίγουρος οτι θα πας !!!
ξέχασες τους φόρους και τα μεσιτικά:rolleyes: οπότε πάμε 122λίρες και μάλιστα χωρίς πρωινό (ευχαριστώ δε θα πάρω:D)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
το royal national... Στην russel square...για low cost καταστασεις...τιποτα το συγκλονιστικο...απλά καθαρό για εναν ύπνο και μπανιο....nothing else...
για όσους δεν ενδιαφερονται για κατι παραπάνω....
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
το royal national... Στην russel square...για low cost καταστασεις...τιποτα το συγκλονιστικο...απλά καθαρό για εναν ύπνο και μπανιο....nothing else...
για όσους δεν ενδιαφερονται για κατι παραπάνω....
μηπως ειναι κλειστο λογω ανακαινισης? σα να το πηρε το ματι μου αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

EDIT
οχι αλλο θα ειδα, εβαλα φλεβαρη ημερομηνιες και δινει πολυ καλες τιμες...
εγραψες ιωαννα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom