Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

leprechaun

Member
Μηνύματα
25
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιρλανδία, Μπαλί
Dorotija να σαι καλά,με έκανες κ γέλασα!καλά μην είναι κ το επίπεδο δάπεδο,χεχεχε!Ξέρω κ γω ρε παιδιά!μου έχουν αναθέσει εμένα το έργο οι άλλοι 2 και μου είπαν να βγαίνει συνολικά περίπου καμιά 300άρα ευρώ στο άτομο για 7 βράδια..α και μου είπαν στην περιοχή του hyde park..πείτε μου ειλικρινά αν είναι από τα άγραφα αυτό που ζητάω γιατί κ γω δεν έχω ιδέα!όσο για το πόσο χαμηλά μπορώ να πέσω..κάτι απλό ψάχνω,ένα κρεββάτι κ ένα μπάνιο..δε θα το νοικιάσω κιόλας..για έναν ύπνο θα πηγαίνω όπως το κόβω!!κ ευχαριστώ πολύ όλους!
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ονειρεμένο Ταξίδι
οποιοδήποτε!!
royal hyde park hotel... κοντά σε δύο στάσεις μετρό... με μικρά δωμάτια αλλά καθαρό...με πρωινό και σε πολυσύχναστο δρόμο γεμάτο μαγαζιά...εμείς αρχές Ιουνίου δίναμε 70 το δίκλινο...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Για να σας διευκολυνω, η φιλη μας βρηκε ξενοδοχειο και απ' οτι ξερω πρεπει να το εχει κλεισει ηδη. Παρ' ολ' αυτα αν εχετε προτασεις ευπροσδεκτες ωστε να βοηθηθουν κι αλλοι συμφορουμιτες και επισκεπτες.
 

leprechaun

Member
Μηνύματα
25
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιρλανδία, Μπαλί
Τριπάκια με πρόλαβες!:xmas_biggrin: Παιδιά βρήκα ξενοδοχείο κ το κλείσαμε σήμερα..το Reem Hotel κοντά στο hyde park,είναι 3 αστέρων κ μας βγαίνει περίπου 600Ε συνολικά για 3 άτομα,7 βράδια!κ ότι είναι,είναι..ευχαριστώ πολύ όλους για το ενδιαφέρον πάντως!όταν επιστρέψω αναφέρω εντυπώσεις από το ξενοδοχείο,μπας κ το προτείνω κ γω..Λονδίνο,σου 'ρχομαιιιιιιι!!!:xmas_cheesygrin:
 

attreidis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκωτία,Νέα Υόρκη,Ολλανδία
Τριπάκια με πρόλαβες!:xmas_biggrin: Παιδιά βρήκα ξενοδοχείο κ το κλείσαμε σήμερα..το Reem Hotel κοντά στο hyde park,είναι 3 αστέρων κ μας βγαίνει περίπου 600Ε συνολικά για 3 άτομα,7 βράδια!κ ότι είναι,είναι..ευχαριστώ πολύ όλους για το ενδιαφέρον πάντως!όταν επιστρέψω αναφέρω εντυπώσεις από το ξενοδοχείο,μπας κ το προτείνω κ γω..Λονδίνο,σου 'ρχομαιιιιιιι!!!:xmas_cheesygrin:
Μέσα μαρτίου?
σήμερα έκλεισα 17-21 μαρτίου για λονδίνο με την easyjet!
Καλά να περάσεις!!!
 

leprechaun

Member
Μηνύματα
25
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιρλανδία, Μπαλί
Αααα,τις ιδιες μέρες θα είμαστε!ευχαριστώ,καλά να περάσεις κ εσύ!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Έχουμε καμιά γνώμη ή εμπειρία απ' το Hilton London Paddington hotel?

Το έχει βρει μια φίλη μου για τέσσερις βραδιές 01.01.12-05.01.12 με 130e η βραδιά το δίκλινο με πρωινό και στα ίδια χρήματα μπορεί να μείνει και στο Hilton London Euston hotel. Δυστυχώς εκείνες τις μέρες δεν μπορεί να βρει κάτι καλύτερο σε χαμηλότερη τιμή.

Αξίζουν και αν ναι ποιο απ' τα δύο θα επιλέγατε?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Το ιδιο μου κανουν, σ' οποιο και να παει καλα θα 'ναι...

Ασχετο αλλα το οικονομικοτερο μερος για διαμονη αυτη τη στιγμη στο Λονδινο ειναι ο Καθεδρικος του Αγιου Παυλου.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Έχουμε καμιά γνώμη ή εμπειρία απ' το Hilton London Paddington hotel?

Το έχει βρει μια φίλη μου για τέσσερις βραδιές 01.01.12-05.01.12 με 130e η βραδιά το δίκλινο με πρωινό και στα ίδια χρήματα μπορεί να μείνει και στο Hilton London Euston hotel. Δυστυχώς εκείνες τις μέρες δεν μπορεί να βρει κάτι καλύτερο σε χαμηλότερη τιμή.

Αξίζουν και αν ναι ποιο απ' τα δύο θα επιλέγατε?
Στο Hilton Paddington είχα κλείσει μια φορά αλλά δεν πήγα λόγω ανωτέρας βίας. Καλό Location, ειδικά αν το συνδυάσεις με Heathrow Connect/Express.

Από τα Hilton στο UK είμαι γενικά ευχαριστημένος.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Στο Hilton Paddington είχα κλείσει μια φορά αλλά δεν πήγα λόγω ανωτέρας βίας. Καλό Location, ειδικά αν το συνδυάσεις με Heathrow Connect/Express.

Από τα Hilton στο UK είμαι γενικά ευχαριστημένος.

¨οπως τα λέει ο Μέγιστος είναι τα πράγματα .
Στο Hilton Paddington είναι σε πολύ καλύτερο location σε σχέση με το Euston

Aπο Hilton στο Λονδίνο έχω μείνει εδώ

The Waldorf Hilton Hotel London - hilton.co.uk - Hotel in the West End
που δεν εχει μέτρο σύγκρισης με τα υπόλοιπα hilton
 
Μηνύματα
607
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ιαπωνια
¨οπως τα λέει ο Μέγιστος είναι τα πράγματα .
Στο Hilton Paddington είναι σε πολύ καλύτερο location σε σχέση με το Euston

Aπο Hilton στο Λονδίνο έχω μείνει εδώ

The Waldorf Hilton Hotel London - hilton.co.uk - Hotel in the West End
που δεν εχει μέτρο σύγκρισης με τα υπόλοιπα hilton
Ναι, αλλά δεν λες ότι το τσάκωσες σε μία μοναδική υπερπροσφορά, στην μισή τιμή. Πάντως μπράβο. Ακόμη το θυμάμαι.Εγώ έκλεισα αεροπορικά Λονδίνο για 25η Μαρτίου κια τώρα περιμένω, σαν τον λύκο, μήπως και βγει καμία προσφορά να την αρπάξω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom