Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Ναι, αλλά δεν λες ότι το τσάκωσες σε μία μοναδική υπερπροσφορά, στην μισή τιμή. Πάντως μπράβο. Ακόμη το θυμάμαι.Εγώ έκλεισα αεροπορικά Λονδίνο για 25η Μαρτίου κια τώρα περιμένω, σαν τον λύκο, μήπως και βγει καμία προσφορά να την αρπάξω.
Πάντως και το priceline είναι καλό για προσφορές, αν διαβάσει κανείς λίγο κάποια σχετικά με αυτό forum. Σε εποχή με πολλή ζήτηση βρήκα το Hilton Islington στα 85ευρώ όπως και το Marriott Canary Wharf στην ίδια τιμή.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.775
Likes
1.100
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
Ναι, αλλά δεν λες ότι το τσάκωσες σε μία μοναδική υπερπροσφορά, στην μισή τιμή. Πάντως μπράβο. Ακόμη το θυμάμαι.Εγώ έκλεισα αεροπορικά Λονδίνο για 25η Μαρτίου κια τώρα περιμένω, σαν τον λύκο, μήπως και βγει καμία προσφορά να την αρπάξω.
τέλη δεκέμβρη με αρχές γενάρη βγαζουν τα χίλτον january sales...
 

dimitra2g

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Καλησπέρα σε όλους σας !!!!!!!!!
προσπαθώ να μπω στη στη τραβελπεδια http://www.travelstories.gr/travelpe...%DF%ED%EF.html αλλά μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:
Αγγλία Διαβάστε Ταξιδιωτικές Ιστορίες των μελών του TravelStories για την Αγγλία:
Επίσης δείτε:

Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα στο forum κάποιου Δημόσιου Γκρουπ, θα πρέπει να γίνετε μέλος σε αυτό το γκρουπ πριν μπορέσετε να γράψετε.
Μπορείτε να με βοηθήσετε στο πως θα γίνω μέλος για να έχω πρόσβαση στη τραβελπέδια;
Ευχαριστώ πολυ!!!
 
Last edited by a moderator:

CaveTravel

Member
Μηνύματα
102
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου-Χιλη
Ξεθάβω ένα παλαιότερο τόπικ για να μην ανοίγω καινούργιο.
Θέλω να πάρω την τελική απόφαση για την διαμονή μου στο Λονδίνο τα Χριστούγεννα και βρίσκομαι ανάμεσα στα εξής ξενοδοχεία:
4 Star Hotel in London|LancasterLondon.com
Sumner Hotel London, England ? The Best Boutique Hotel in London
London Hotels | Commodore Hotel London | Central London | Hyde Park | Paddington Station
London Paddington | Paddington Hotel | London Paddington Hotels- Park Grand London
Leicester Square Hotels - Book Cheap Hotels In Leicester Square - Premier Inn
Την βοήθεια των ειδικών επί του Λονδίνου παρακαλώ.
Ευχαριστώ!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.993
Likes
12.058
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Ασυζητητι το premier inn στη leicester...

1. τα premier inn ειναι πολυ καλα ξενοδοχεια.
2. η τοποθεσια ειναι απαιχτη, πιο καλα δεν γινεται.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μια χαρά τα είπε ο tripakias.
Σαν θέση εννοείται το καλύτερο είναι το premier στη Leicester ,είσαι στην καρδιά του ΛΟνδίνου.
Αλλά και τα άλλα ειδικά το lancaster και το commodore είναι επίσης κεντρικά κεντρικότατα,ακριβώς στην πάνω πλευρά του hyde park.
To κάπως πιο μακρυά (δεν μπόρεσα να το βρώ στο χάρτη)πρέπει νάναι αυτό στην Paddington,αλλά πάλι κι εκεί κέντρο θεωρείται.
Οπότε δες τα υπέρ και τα κατά του κάθε ξενοδοχείου,τις παροχές τους,τις διαφορές στις τιμές και αποφασίζεις,προσωπικά αν ήταν να δώσω πολύ περισσότερα χρήματα για να μείνω στη Leicester θα προτιμούσα ένα απο τα άλλα δύο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.993
Likes
12.058
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Οπότε δες τα υπέρ και τα κατά του κάθε ξενοδοχείου,τις παροχές τους,τις διαφορές στις τιμές και αποφασίζεις,προσωπικά αν ήταν να δώσω πολύ περισσότερα χρήματα για να μείνω στη Leicester θα προτιμούσα ένα απο τα άλλα δύο.
Κι εγω, αλλα θεωρησα αυτονοητο πως οι τιμες ειναι παρομοιες, οπως επισης εχει εξετασει τα υπερ και τα κατα.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.136
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
Γι' αυτό το ξενοδοχείο ποιά είναι η άποψή σας (περιοχή και λοιπά); Καλή περίπτωση μου φαίνεται.

Booking.com: Ξενοδοχείο Ibis London Blackfriars, Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο - 7 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
είναι από εκείνες τις περιοχές της πόλης που βρίσκονται δίπλα στο κέντρο αλλά τίποτα δεν το θυμίζει. Η Blackfriars είναι σχετικά χαλαρή από κίνηση άρα δε θα έχεις τον πανικό άλλων γεφυρών. Ακόμα και οι πεζοί είναι λιγοστοί αναλογιζόμενοι την εγγύτητα στο κέντρο
 

CaveTravel

Member
Μηνύματα
102
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου-Χιλη
Μια χαρά τα είπε ο tripakias.
Σαν θέση εννοείται το καλύτερο είναι το premier στη Leicester ,είσαι στην καρδιά του ΛΟνδίνου.
Αλλά και τα άλλα ειδικά το lancaster και το commodore είναι επίσης κεντρικά κεντρικότατα,ακριβώς στην πάνω πλευρά του hyde park.
To κάπως πιο μακρυά (δεν μπόρεσα να το βρώ στο χάρτη)πρέπει νάναι αυτό στην Paddington,αλλά πάλι κι εκεί κέντρο θεωρείται.
Οπότε δες τα υπέρ και τα κατά του κάθε ξενοδοχείου,τις παροχές τους,τις διαφορές στις τιμές και αποφασίζεις,προσωπικά αν ήταν να δώσω πολύ περισσότερα χρήματα για να μείνω στη Leicester θα προτιμούσα ένα απο τα άλλα δύο.
Κι εγω, αλλα θεωρησα αυτονοητο πως οι τιμες ειναι παρομοιες, οπως επισης εχει εξετασει τα υπερ και τα κατα.
Οι τιμές είναι όντως πολύ κοντά μεταξύ τους με μια μικρή διαφορά στην τιμή του Premier inn,το οποίο τσιμπάει λίγο παραπάνω αλλά λόγω της τοποθεσίας νομίζω πως δικαιολογείται.
Αυτό που έχει τις καλύτερες κριτικές και την υψηλότερη βαθμολογία είναι το The Sumner στο Marble Arch αλλά δεν γνωρίζω αν είναι βολική η τοποθεσία και αν μπορω να μετακινούμαι με τα πόδια στα γνωστά Soho,
Covent Garden κτλ.
Ευχαριστώ.
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Azerbaijan/Bhutan
Για πρώτη φορά στο Λονδίνο να μείνεις στη Leicester...ίσως. Για δεύτερη με τίποτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom