Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

mel_90

Member
Μηνύματα
60
Likes
4
Και επιλεγετε standard room;εχουν ιδιωτικο μπανιο ετσι?γιατι βλεπω που γραφουν shower..
Τις ιδιες μέρες θα ειμαι και εγώ στο ιδιο ξενοδοχειο!!! Το έκανα με δωρεάν ακύρωση και περιμένω μπας και πεσουν οι τιμές στο travelodge covent garden
Και κατι ακομη αν επιλεξω στο traveldodge αυτο τον τυπο δωματιου
Saver rate + Breakfast + Wifi
Early booking rate (non-refundable) , μπορείτε να μου εξηγησετε τι εστι ο ποιητης?o_O μου κρατανε το ποσο εξ αρχης δηλαδη?
 
Last edited by a moderator:

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Και επιλεγετε standard room;εχουν ιδιωτικο μπανιο ετσι?γιατι βλεπω που γραφουν shower..


Και κατι ακομη αν επιλεξω στο traveldodge αυτο τον τυπο δωματιου
Saver rate + Breakfast + Wifi
Early booking rate (non-refundable) , μπορείτε να μου εξηγησετε τι εστι ο ποιητης?o_O μου κρατανε το ποσο εξ αρχης δηλαδη?
Ολα τα δωμάτια έχουν ιδιωτικό μπάνιο. To shower εινα οτι δεν εχει μπανιερα. Στα saver το ποσό χρεώνεται άμεσα και δεν το παιρνεις πισω αν ακυρώσεις ή αν δεν πας καθόλου. Αν θελεις δωρεάν ακύρωση επιλέγης flexible. Επίσης είτε κλείσεις πρωινό απο τώρα ή πληρωνεις εκει κάθε μέρα δεν εχει διαφορα στην τιμη.
 

mel_90

Member
Μηνύματα
60
Likes
4
α πολυ ωραια!απλα βρε παιδια διαβαζα κατι αρνητικες κριτικες στο trip advisor του τυπου πηγαν εκει και τους ειπαν οτι δεν εχουν δωματιο ή τους εβαλαν να ξαναπληρωσουν και τρομαζω!!:confused:
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
α πολυ ωραια!απλα βρε παιδια διαβαζα κατι αρνητικες κριτικες στο trip advisor του τυπου πηγαν εκει και τους ειπαν οτι δεν εχουν δωματιο ή τους εβαλαν να ξαναπληρωσουν και τρομαζω!!:confused:
Πάρα πολύ σπάνιο...Και πιθανόν από λάθος στο σύστημα. Έχω μείνει καμιά 50 αριά φορές στα Travelodge και μια φορά που έκαναν λάθος στην κράτηση μου με έβαλαν σε superior room ενώ είχα κλείσει απλό :D:D

Εμεις 31 πρωί για Θεσ/νικη.
31 απόγευμα για Λαρνακα.
Κρίμα γιατί θα κάναμε Τραβελστορική πρωτοχρονιά στον αέρα. :)
 
Last edited:

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
α πολυ ωραια!απλα βρε παιδια διαβαζα κατι αρνητικες κριτικες στο trip advisor του τυπου πηγαν εκει και τους ειπαν οτι δεν εχουν δωματιο ή τους εβαλαν να ξαναπληρωσουν και τρομαζω!!:confused:
Μολις κανεις κρατηση στειλε ενα μηνυμα στη σελιδα τους στο facebook με τον αριθμο κρατησης σου και αν ειναι ολα ενταξει,η λογικη λεει οτι θα σου απαντησουν και οτι τα βλεπουν κομπλε!ετσι το χα κανει κ εγω(βεβαια εκανα και αλλη μια ερωτηση που θελα)και οταν πηγα το δωματιο μου με περιμενεε!
 

angelicsp

Member
Μηνύματα
79
Likes
26
Παιδιά καλησπέρα!,
Επειδή εχω διαβάσει οτι κάποιοι έχουν μείνει στο Τravelodge King Cross Royal Scott.... Εχει χωρο φυλαξης για αποσκευες αλλιως αν δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα γνωριζει καποιος εκει κοντα καπου;;;
Παιδιά καλησπέρα!,
Επειδή εχω διαβάσει οτι κάποιοι έχουν μείνει στο Τravelodge King Cross Royal Scott.... Εχει χωρο φυλαξης για αποσκευες αλλιως αν δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα γνωριζει καποιος εκει κοντα καπου;;;
Καλησπέρα!! Πρόσφατα γύρισα από το όμορφο λονδίνο και είχα μείνει στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο..
Ναι έχει χώρο φυλαξης.. Εξαιρετικό το ξενοδοχείο για τα λεφτά του σε πολύ καλό σημείο, τέλειο κρεβάτι και καθαρό.. Αν ξαναπήγαινα σίγουρα θα εμένα εκεί ξανά.. Ευχαριστώ πολύ αυτόν που μου το πρότεινε..
 

Fotodv7

Member
Μηνύματα
36
Likes
11
Καλησπέρα και από εμένα. Έκλεισα το παρακάτω ξενοδοχείο για 4 βράδια, για 4 άτομα (αντροπαρέα)... Επειδή η τιμή του είναι πολύ καλή για τα δεδομένα του Λονδίνου, βλέπετε κάποια παγίδα που δεν βλέπω εγώ; Θα κοιμηθούμε μαζί με άλλους; Θα μοιράζομαι κάνα καμπινέ με ξένους; Θα μας σφάξουν στην περιοχή γύρω από το ξενοδοχείο;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
http://www.booking.com/Share-6jpUls
Clapham South Dudley Hotel
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Η τιμη που βλεπω (180 ευρω το δωματιο για τρια βραδια) μια χαρα ειναι για 2 αστερων στου βοδιου το κερατο με αθλιες κριτικες. Μη σου πω κι οτι ειναι ακριβο. Δε σας επηρρεαζει πιθανοτατα, αλλα η γειτονια εκει στο παρκο ειναι γνωστη για gay ψωνηστίρι ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom