Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

ibarumahhh

Member
Μηνύματα
86
Likes
22
Στο greggs εχει breakfast deals..οταν ειχαμε παει εμεις θυμαμαι με κανα 3ε επαιρνες καφε κ μια σφολιατα...ε ποσο να τα χρεωνουν τωρα;;5ε;;γι αυτο λεω αν θελετε το πρωινο ως κυριο γευμα της ημερας τοτε ναι αξιζει το πρωινο,θα τρωτε απο 5 φετες κεικ,καφε,δημητριακα,αυγα,τοστ και μετα μεχρι το βραδυ ειστε χορτατοι!αν ειστε φαση ενα καφε κ ενα τοστ ή σφολιατα πχ υπαρχουν απειρες επιλογες εκει...ή τουλαχιστον αν παρετε πρωινο ψαξτε το λιγο τι προσφερει μην πατε κ απογοητευτειτε
Καθότι είμαι 100κιλά ,γυμνασμενος και της διατροφής,τρώω 5 με 6 φορές τη μέρα.καιοταν λέω τρώω δεν εννοώ ένα κρουασανακι η μια σφολιάτα.εννοω τρώω.
Όποτε σίγουρα θέλω ένα 30αρι για πρωινό δικού μου τύπου το οποίο βέβαια δε σημαίνει ότι μετά θα ξαναφάω το βράδυ ξανα αλλά 3 ώρες μετά:)
 
D

Delmem38110

Guest
Καθότι είμαι 100κιλά ,γυμνασμενος και της διατροφής,τρώω 5 με 6 φορές τη μέρα.καιοταν λέω τρώω δεν εννοώ ένα κρουασανακι η μια σφολιάτα.εννοω τρώω.
Όποτε σίγουρα θέλω ένα 30αρι για πρωινό δικού μου τύπου το οποίο βέβαια δε σημαίνει ότι μετά θα ξαναφάω το βράδυ ξανα αλλά 3 ώρες μετά:)
ίσως καλύτερα να μην πας Λονδίνο, η αν αν πας βρες μέρος να μπορείς να ετοιμάζεις το γεύματα σου όπως το θες εσύ.
τα εστιατόρια είναι πολύ ακριβά έως απλησίαστα.
εκτός και αν για μερικές μέρες σταματήσεις το πρόγραμμα σου, η έχεις την οικονομική άνεση να τρως όπως θες εσύ έξω.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Καθότι είμαι 100κιλά ,γυμνασμενος και της διατροφής,τρώω 5 με 6 φορές τη μέρα.καιοταν λέω τρώω δεν εννοώ ένα κρουασανακι η μια σφολιάτα.εννοω τρώω.
Όποτε σίγουρα θέλω ένα 30αρι για πρωινό δικού μου τύπου το οποίο βέβαια δε σημαίνει ότι μετά θα ξαναφάω το βράδυ ξανα αλλά 3 ώρες μετά:)
Διατροφη και Λονδινο δε πανε μαζι :haha: :haha: ωστοσο γι αυτο σου ειπα οτι αν θες να τρως τον αγλεορα οπως μου περιγραφεις τοτε ναι συμφερει πρωινο..απλα επιβεβαιωσε οτι θα ειναι αυτο που θα θες να τρως και οχι ενα καφε κ ενα κουλουρακι!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Καλησπέρα ομάδα! Με βάση τις προηγούμενες σελίδες του νήματος, υποθέτω θα βρω διαμονή για Λονδίνο μέσα Δεκεμβρίου με περίπου 800 ευρώ 6 διανυκτερεύσεις? Επίσης αν πάω τα Χριστούγεννα, έχει μεγάλη διαφορά σε θέμα στολισμού και χριστουγεννιατικης εμπειριαε με το αν πάω μέσα Δεκεμβρίου??
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Για Δεκέμβρη καλό θα ήταν να κλείσεις όσο πιο σύντομα γίνεται γιατί οι επιλογές λιγοστεύουν. Όσο για το στολισμό μέχρι τα Χριστούγεννα είναι όπως και πριν.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Για Δεκέμβρη καλό θα ήταν να κλείσεις όσο πιο σύντομα γίνεται γιατί οι επιλογές λιγοστεύουν. Όσο για το στολισμό μέχρι τα Χριστούγεννα είναι όπως και πριν.
Στο booking δεν έχει σχεδόν τπτ...
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
6-12 κοίταζα αλλά στα γρήγορα μην φανταστείς... Πάντως μέχρι 800 μου έβγαλε ελαχιστα, και είχε πολλά φάση χοστελ που δεν θέλω , με χαμηλή τιμή βέβαια .
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
6-12 κοίταζα αλλά στα γρήγορα μην φανταστείς... Πάντως μέχρι 800 μου έβγαλε ελαχιστα, και είχε πολλά φάση χοστελ που δεν θέλω , με χαμηλή τιμή βέβαια .
Travelodge και Premier Inn από τις ιστοσελίδες τους και με non-refundable τιμή όλο και κάτι θα βρείτε, σχετικά κοντά στο κέντρο (πχ Travelodge Wimbledon Central γύρω στα 500€).
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Παιδιά, μέσω travelodge έχω βρει αυτά τα ξενοδοχεία : covent garden, euston , farringdon, central southwark ,kings cross, central bank.Και μέσω booking αυτό: pembridge palace hotel. Όποιος γνωρίζει τις τοποθεσίες τους, ας με βοηθήσει γενικά! Υπόψιν ότι λογικά θα είμαι εκεί 25/12 που δεν λειτουργούν τα μέσα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom