Ντουμπάι Ξενοδοχείο - Dubai

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Ντέιρα ή Μαρίνα είναι καλύτερη τοποθεσία για ξενοδοχείο?? Στην Ντέιρα είναι λίγο οικονομικότερα.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Στη Μαρίνα είναι πιο εντυπωσιακό και σύγχρονο το σκηνικό καμία σχέση με Ντέιρα, έλεγξε όμως αν σε βολεύουν οι συγκοινωνίες (να είναι κοντά το ξενοδοχείο σε στάση μετρό ή τραμ) αλλιώς θα δουλέψει ταξί.
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Στη Μαρίνα είναι πιο εντυπωσιακό και σύγχρονο το σκηνικό καμία σχέση με Ντέιρα, έλεγξε όμως αν σε βολεύουν οι συγκοινωνίες (να είναι κοντά το ξενοδοχείο σε στάση μετρό ή τραμ) αλλιώς θα δουλέψει ταξί.
Ευχαριστώ, μ επεισες. Θα κλεισω στην Μαρίνα. https://www.booking.com/hotel/ae/wy...ckout=2019-06-05;atlas_src=sr_iw_title;ucfs=1
 

noraki

Member
Μηνύματα
31
Likes
102
Επόμενο Ταξίδι
Μιλανο
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Εμείς μείναμε dubai marina και ήταν όμορφα.Είχε την βόλτα πάνω στο ποτάμι και καταστήματα για φαγητό,ποτό και ένα εμπορικό(μικρό).
 

spyros91

Member
Μηνύματα
875
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλημέρα!
Που αξίζει να μείνει κανείς στο Dubai; Ψάχνω ξαναψάχνω τίποτα δε μου κάνει κλικ...
Καλημέρα! Εμείς μείναμε στο atana hotel, το θεωρώ πολύ στρατηγικό σημείο ( κοντά( κάνα 20') σε downtown και Μαρίνα) . Να αποφύγεις την Ντειρα..
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.554
Likes
4.005
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Καλημέρα! Εμείς μείναμε στο atana hotel, το θεωρώ πολύ στρατηγικό σημείο ( κοντά( κάνα 20') σε downtown και Μαρίνα) . Να αποφύγεις την Ντειρα..
Αρα σα πρωτες επιλογες θεωρεις οτι πρεπει να δω σε marina και downtown;
 

spyros91

Member
Μηνύματα
875
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Αρα σα πρωτες επιλογες θεωρεις οτι πρεπει να δω σε marina και downtown;
Κοίτα επειδή και εμένα με ψιλοταλαιπωρησε η επιλογή τοποθεσιας, μετά το ταξίδι κατέληξα ότι οι καλύτερες τοποθεσίες είναι αυτές που ανέφερες . Downtown και Μαρίνα.. έχουν βραδινή ζωή, εκεί είναι τα αξιοθέατα τα περισσότερα..
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.554
Likes
4.005
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Κοίτα επειδή και εμένα με ψιλοταλαιπωρησε η επιλογή τοποθεσιας, μετά το ταξίδι κατέληξα ότι οι καλύτερες τοποθεσίες είναι αυτές που ανέφερες . Downtown και Μαρίνα.. έχουν βραδινή ζωή, εκεί είναι τα αξιοθέατα τα περισσότερα..
Σ' ευχαριστώ! Έτσι και αλλιώς μικρό καλάθι κρατάω. Δεν με συγκινεί ιδιαίτερα ως προορισμός. Ενα ξενοδοχείο με ωραια θεα και πισίνα θέλω να βρω και βλέπουμε για τα αλλα... Και τα ξενοδοχεία που βλέπω, αψυχα και αδιαφορα είναι. Μεγαθήρια μεν, κενα δε. Τεσπα ίδωμεν...
 
Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Οτι τα περισσοτερα ξενοδοχεια ειναι αψυχα θα συμφωνησω,για αυτο και εμεις επιλεξαμε ενα διαμερισμα που παρομοια θεα δεν βρηκαμε σε κανενα ξενοδοχειο.Βλεπει φατσα καρτα το burj khalifa ,σε 5 λεπτα περπατημα εισαι στα σιντριβανια και στο mall .Εισαι στο 27 οροφο νομιζω και καλυτερη θεα δυσκολα εχω βρει σε καταλυμμα.Μονο εκει να αραζεις δες θες κατι αλλο,κοιμασαι και βλεπεις το burj και το skyline .
Αν ειστε μεγαλη παρεα κυριως αξιζει.

Panoramic Burj Khalifa View Apt Downtown Dubai, Dubai, UAE
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.554
Likes
4.005
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Οτι τα περισσοτερα ξενοδοχεια ειναι αψυχα θα συμφωνησω,για αυτο και εμεις επιλεξαμε ενα διαμερισμα που παρομοια θεα δεν βρηκαμε σε κανενα ξενοδοχειο.Βλεπει φατσα καρτα το burj khalifa ,σε 5 λεπτα περπατημα εισαι στα σιντριβανια και στο mall .Εισαι στο 27 οροφο νομιζω και καλυτερη θεα δυσκολα εχω βρει σε καταλυμμα.Μονο εκει να αραζεις δες θες κατι αλλο,κοιμασαι και βλεπεις το burj και το skyline .
Αν ειστε μεγαλη παρεα κυριως αξιζει.

Panoramic Burj Khalifa View Apt Downtown Dubai, Dubai, UAE
Ωραιο ειναι αλλα 300€ το βραδυ δε τα δινω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.807
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom