ΗΠΑ Ξενοδοχειο για Νεα Υορκη

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλα κανατε, θα φατε και πιτσα.
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
το booking δεν εχει το συγκεκριμενο ξενοδοχειο, το βρηκα απο το trip advisor.
μας φανηκε αρκετα καλο οσο αφορα τιμη, τοποθεσια και σχολια απο αλλους!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλα να περασετε, να φατε και πιτσα.
 

thanasis67

Member
Μηνύματα
10
Likes
4
Μήπως τελικά θα έπρεπε κάποιοι από τους γνώστες του θέματος να πρότειναν κάποιες ευρύτερες περιοχές (όπως Times Sq., Garment, Midtown East, Chelsea, Lower Manhattan κ.λπ.), στις οποίες θα ήταν καλό να μείνει κάποιος πρωτάρης στη Νέα Υόρκη, έτσι ώστε να μην σπαταλάει πολύ ώρα στα ΜΜΜ?

Και ποιες περιοχές έχουν τις καλύτερες συγκοινωνίες?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μήπως τελικά θα έπρεπε κάποιοι από τους γνώστες του θέματος να πρότειναν κάποιες ευρύτερες περιοχές (όπως Times Sq., Garment, Midtown East, Chelsea, Lower Manhattan κ.λπ.), στις οποίες θα ήταν καλό να μείνει κάποιος πρωτάρης στη Νέα Υόρκη, έτσι ώστε να μην σπαταλάει πολύ ώρα στα ΜΜΜ?

Και ποιες περιοχές έχουν τις καλύτερες συγκοινωνίες?
Οπουδήποτε ανάμεσα σε 3rd-10th ave και Houston - 59th str.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μήπως τελικά θα έπρεπε κάποιοι από τους γνώστες του θέματος να πρότειναν κάποιες ευρύτερες περιοχές (όπως Times Sq., Garment, Midtown East, Chelsea, Lower Manhattan κ.λπ.), στις οποίες θα ήταν καλό να μείνει κάποιος πρωτάρης στη Νέα Υόρκη, έτσι ώστε να μην σπαταλάει πολύ ώρα στα ΜΜΜ?

Και ποιες περιοχές έχουν τις καλύτερες συγκοινωνίες?
Και τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν εχει γινει ΗΔΗ αυτο?
Εμενα εχει μαλλιασει η γλωσσα μου
 

CaveTravel

Member
Μηνύματα
102
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Μια ερώτηση για την Ευαγγελία.Είδα ότι έγραψες πως για 13 βράδια στο Gershwin πλήρωσες συνολικά 1400 ευρώ (με τους φόρους μέσα). Εμένα στο booking για 10 ημέρες τον Μάιο μου το δίνει 2040 ευρώ. Τους έστειλες e-mail και πέτυχες καλύτερη τιμή ή χρησιμοποιήσες κάποιο άλλο site?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μια ερώτηση για την Ευαγγελία.Είδα ότι έγραψες πως για 13 βράδια στο Gershwin πλήρωσες συνολικά 1400 ευρώ (με τους φόρους μέσα). Εμένα στο booking για 10 ημέρες τον Μάιο μου το δίνει 2040 ευρώ. Τους έστειλες e-mail και πέτυχες καλύτερη τιμή ή χρησιμοποιήσες κάποιο άλλο site?
Τιποτε απο τα δυο ! Εχω μεινει 2 φορες στο ιδιο ξενοδοχειο και τις 2 φορες εχω κανει την κρατηση μεσω του booking.com.
Ο Μαιος θεωρειται high season ισως γιαυτο βλεπεις διαφορα στις τιμες.
 

ko_ve

Member
Μηνύματα
36
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη
Ξενοδοχειο στη Νεα Υορκη

Δεν μου λετε ρε μαγκες μετα απο πολυ ψαξιμο βρηκα κατι καλα και σχετικα αρκετα οικονομικα στο long island στην περιοχη κουινς,και γενικα βρηκα καλα σχολια για την περιοχη το ξερω οτι θα με φαει το μετρο.αλλα στο κεντρο και τριγυρω βρηκα κατι πανακριβα.

τι πιστευετε αξιζει να κλεισβ ενα ξενοδοχειο στο long island η στο κουινς?
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
έχει τονιστεί 1.000 φορές σ' αυτό το φόρουμ οτι η διαμονή πρέπει να είναι στο μανχάταν γιατί αλλιώς χάνεις τη μαγεία όλης της πόλης! Για λογικές τιμές κοίτα το gershwin και το the milford NYC
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom