Ουκρανία ΟΥΚΡΑΝΙΑ

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Κριστίνα, Я також можу українською

πάω Ουκρανία, σχεδόν κάθε μήνα (μέγαλη αγάπη το Λβοβ). Κίεβο έχω να πάω από πέρυσι δυστηχώς, άλλα ας είναι καλά η WizzAir από Κατοβίτσε για αυτό ;)
κι εγώ σαν τη μεκκα την έχω. Τρις τουλάχιστον ετησίως, χειμώνα, μάιο και άλλη μία μέχρι σεπτέμβρη. Να φανταστεις ότι πρωτοπήγα με το ζόρι πριν 7 χρόνια για επαγγελματικούς λόγους:)
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
ThanasisU2 , ти мене дивуеш !!! :bleh:

Και εμένα μου αρέσει το Λβοβ, εχω πάει πολλές φορές, αλλά η αγάπη μου είναι η Οδησσός, οι άνθρωποι που μένουν εκεί και το χιούμορ τους, ξέρεις ... Одесский юмор ...;)

Πρωταπριλιά στη Οδησσό, αξίζει!!! δεν βρίσκω κάποιες φωτό με τή διακόσμηση στους δρόμους
Επίσης, αν και κανείς εδώ δεν είναι clubber, τα club της Οδησσού είναι καταπληκτικά το καλοκαίρι!
 

Attachments

Kristina_sky

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου !
Στην πλειοψηφία της μέσης τάξης των ευρωπαίων και των ελλήνων ιδιαίτερα.
Περισσότερα αύριο, πάμε για διάβασμα τώρα;)
Χμ... Δεν ξέρω για όλη την Ουκρανία, σίγουρα δεν θα συμβούλευα κάποια μέρη, αλλά για το Κίεβο μπορώ μα πω πως όλοι οι ελληνες που γνωρίζω και έχουν έρθει στο Κίεβο, πάντα ξαναγυρίζουν !

Και το Σάββατο που συζητούσα σε μια έκθεση με δυο έλληνες (επαγγελματικό ταξίδι, πρώτη φορά ήρθαν στο Κίεβο) λένε πως δεν περίμεναν να τους αρέσει τόσο πολύ το Κίεβο ! :clap:
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Αυτοί που γνωρίζεις? χμμμ... Λίγοι λόγοι να ξαναγυρίσεις στο Κίεβο, ένας οι γυναίκες του.
 
Last edited by a moderator:

Kristina_sky

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου !
Αυτοί που γνωρίζεις? χμμμ... Λίγοι λόγοι να ξαναγυρίσεις στο Κίεβο, ένας οι γυναίκες του.
Ακούγεται τόσο παράξενο το οτι γνωρίζω έλληνες ; :roll:
Ίσως δεν είμαι αντικειμενική, ίσως όντως δεν υπάρχουν πολλοί λόγοι για να έρθει κάποιος στο Κίεβο, αλλά και πάλι αναλόγως με τι συγκρίνουμε. Αν πάρουμε άλλη πρωτευουσα, Αθήνα για παράδειγμα... Υπάρχουν περισσότεροι λόγοι ; Κάτι μου λέει πως όχι... :innocent:

Θέλω να πιστεύω πως δεν είναι οι γυναίκες ο κύριος λόγος ... Αλλα μάλλον έχεις δίκιο, τι άλλο να ενδιαφέρει τους έλληνες , cherchez la femme...

 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom