Ουκρανία ΟΥΚΡΑΝΙΑ

Kristina_sky

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου !
Φεύγω την Τρίτη 24-09 και επιστρέφω Παρασκευή 28-09.
Μόνο 4 μέρες ; Γιατί τόσο λίγο ; Θα προλάβεις τίποτα ; o_O
Και να ξέρεις οτι τώρα εδω κάνει κρύο και βρέχει . Φέρε ομπρέλα ! :)
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Μόνο 4 μέρες ; Γιατί τόσο λίγο ; Θα προλάβεις τίποτα ; o_O
Και να ξέρεις οτι τώρα εδω κάνει κρύο και βρέχει . Φέρε ομπρέλα ! :)
Θα δούμε μόνο το Κίεβο.Δεν έχω πιο μεγάλη άδεια.Οπωσδήποτε θα δούμε την Πετσέρσκα και το Μουσείο του μεγάλου πατριωτικού πολέμου και το μουσείο τσέρνομπιλ.Πλατεία ανεξαρτησίας, τελεφερίκ, άγιο Ανδρέα,άγιο Μιχαήλ Αγία Σοφία,τελεφερίκ, το άγαλμα του Λένιν και ό,τι άλλο μπορέσουμε!Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές.Θα πάρω ομπρέλα και αδιάβροχα παπούτσια! όταν λες βρέχει μιλάμε για έντονη βροχή ή για ψεκασμό??(showers)
 

Kristina_sky

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου !
όταν λες βρέχει μιλάμε για έντονη βροχή ή για ψεκασμό??(showers)
Μιλάμε για έντονη βροχή ! Δεν βγαίνω εξω χωρίς ομπρέλα αυτές τις μέρες. Ελπίζω να είστε πιο τυχεροί και να μας φέρετε λίγο απο ελληνικό ήλιο! Καλό ταξίδι να έχετε !!! :)
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
Μόλις γύρισα κι εγώ απο το Κίεβο, πάρα πολύ κρύο και βροχή. ´Οπως τις κρύες μέρες του χειμώνα εδώ. Πολύ όμορφη πόλη.
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Μόλις γύρισα κι εγώ απο το Κίεβο, πάρα πολύ κρύο και βροχή. ´Οπως τις κρύες μέρες του χειμώνα εδώ. Πολύ όμορφη πόλη.
όπως το είπες πολύυυυυ κρύοοο!!!!!!μπρρρρρ. Σήμερα γυρίσαμε! όντως είναι πανέμορφο και με πολλά πολλά πάρκα!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.661
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Μόλις γύρισα κι εγώ απο το Κίεβο, πάρα πολύ κρύο και βροχή. ´Οπως τις κρύες μέρες του χειμώνα εδώ. Πολύ όμορφη πόλη.
όπως το είπες πολύυυυυ κρύοοο!!!!!!μπρρρρρ. Σήμερα γυρίσαμε! όντως είναι πανέμορφο και με πολλά πολλά πάρκα!
Καλώς ορίσατε.
Περιμένουμε τις εντυπώσεις σας.
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
Ευχαριστούμε. Πολύ καλές εντυπώσεις. Όμορφα μέρη. Μόλις συνέλθουμε απο τις μεταβολές της θερμοκρασίας θα γράψουμε το κάτι τις για αυτή την χώρα.
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Καλώς ορίσατε.
Περιμένουμε τις εντυπώσεις σας.
Έγραψα τις εντυπώσεις μου από Κίεβο. όποιος θέλει να κάνει ένα 4ήμερο ταξιδάκι στο Κίεβο εδώ http://www.travelstories.gr/community/threads/4ήμερη-επίσκεψη-στο-όμορφο-Κίεβο-και-την-επιβλητική-Λαύρα-των-Σπηλαίων-του-Κιέβου.47111/
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Υπάρχουν φθηνές πτήσεις από Αθήνα για Μπανγκογκ μέσω Κιέβου με Ukrain International.
Είναι μεγάλο ρίσκο να πάρει κάνεις τέτοια πτήση;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Υπάρχουν φθηνές πτήσεις από Αθήνα για Μπανγκογκ μέσω Κιέβου με Ukrain International.
Είναι μεγάλο ρίσκο να πάρει κάνεις τέτοια πτήση;
Με μια χωρα σε ημιεμπολεμη κατασταση κ απροβλεπτο μελλον?με μια εταιρεια με μεσο ορο ηλικιας στολου 15+ ετη και τα μεγαλα της αεροσκαφη με 30+ ετη ηλικιας? εσυ τι λες? αξιζει? φιλικα παντα, κοιτα αλλου.
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Με μια χωρα σε ημιεμπολεμη κατασταση κ απροβλεπτο μελλον?με μια εταιρεια με μεσο ορο ηλικιας στολου 15+ ετη και τα μεγαλα της αεροσκαφη με 30+ ετη ηλικιας? εσυ τι λες? αξιζει? φιλικα παντα, κοιτα αλλου.
Ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom