Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

ishigamy

Member
Μηνύματα
31
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Παρισι
χεχε εμενα παντως το camden δε μαρεσε και τοσο. Σε τετοιο βαθμο που η φιλη μου εμεινε εκει και γω κατεληξα να κανω τουρ στο γηπεδο της chelsea!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Εγώ είχα μείνει στο Royal National κοντά στην Russel Square και έμεινα πολύ ικανοποιημένη.Είχαμε κλείσει τρίκλινο. Από ότι θυμάμαι περίπου 90 ευρώ η βραδυά (30 ευρώ το άτομο). Ρίξτου μια ματιά, είναι καλή περίπτωση.
ειχα κανει κρατηση στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο μεσω yeego.com σε μια καταπληκτικη τιμη,αλλα διαβαζοντας τις κριτικες στο tripadvisor το ακυρωσα αν και η τοποθεσια βολευαι πολυ.
τελικα εκλεισα στο ramada encore μεσω venere.com
 

vasilikig

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
ειχα κανει κρατηση στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο μεσω yeego.com σε μια καταπληκτικη τιμη,αλλα διαβαζοντας τις κριτικες στο tripadvisor το ακυρωσα αν και η τοποθεσια βολευαι πολυ.
τελικα εκλεισα στο ramada encore μεσω venere.com
Εμείς μείναμε απόλυτα ικανοποιημένες από το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Αν ξαναπάω Λονδίνο, πάλι στο ίδιο θα μείνω.
Δεν είναι όλες οι κριτικές πάντα ακριβείς στο trip advisor. Πρέπει να μάθει να τις αποκρυπτογραφεί κάποιος.Εννοώ ότι υπάρχουν άτομα που γράφουν αρνητική κριτική για ένα ξενοδοχείο και ο λόγος για μένα είναι εντελώς χαζός(π.χ. δεν υπήρχε ψυγείο στο δωμάτιο, δεν υπήρχαν κρεμάστρες στο δωμάτιο κτλ). ΄
Εξαρτάται βέβαια τι θέλει και τι περιμένει να βρεί ο καθένας από εμάς.
Εγώ όταν έκλεισα στο National Royal είχα συμβουλευτεί το trip advisor (όπως πάντα) και είχα αποφασίσει ότι μου κάνει. Και όντως έτσι ήταν.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Εμείς μείναμε απόλυτα ικανοποιημένες από το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Αν ξαναπάω Λονδίνο, πάλι στο ίδιο θα μείνω.
Δεν είναι όλες οι κριτικές πάντα ακριβείς στο trip advisor. Πρέπει να μάθει να τις αποκρυπτογραφεί κάποιος.Εννοώ ότι υπάρχουν άτομα που γράφουν αρνητική κριτική για ένα ξενοδοχείο και ο λόγος για μένα είναι εντελώς χαζός(π.χ. δεν υπήρχε ψυγείο στο δωμάτιο, δεν υπήρχαν κρεμάστρες στο δωμάτιο κτλ). ΄
Εξαρτάται βέβαια τι θέλει και τι περιμένει να βρεί ο καθένας από εμάς.
Εγώ όταν έκλεισα στο National Royal είχα συμβουλευτεί το trip advisor (όπως πάντα) και είχα αποφασίσει ότι μου κάνει. Και όντως έτσι ήταν.
εχεις απολυτο δικιο...αν δεν ειχα τα παιδια μαζι δε θα με ενοιαζε.
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
chrikky, υπάρχουν και βραδινά λεωφορεία που κάνουν διαδρομές όλη νύχτα αν δεν προλάβεις το μετρό.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ξέρει κανείς αν στις αφίξεις στο LCY (London City Airport) υπάρχει τραπεζικό ATM ? Στο site του αεροδρομίου τα λέει περίεργα...
 

ginita

Member
Μηνύματα
57
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Eκουαδόρ-Βραζιλία ίσως...
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ν. Αμερικής
Κορυφαίο ξενοδοχείο στο Λονδίνο, κεντρικό, μεγάλο και ντιζαϊνάτο το Cumberland στο μετρό Marble Arch κόκκινη γραμμή. Κάτω απο το ξενοδοχείο είναι το μετρό!! Είναι στη μια γωνία του Hyde Park. Έμεινα τώρα τα Χριστούγεννα, με 134 Ευρώ το δίκλινο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.394
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom