Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

stellalala

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Προς manelaki...Δεν κατάλαβες καλά... θα μείνουν στο κέντρο...

Προς stelalala... αν φεύγεις σε δυο μέρες για Λονδίνο και δεν ξέρεις ούτε που θα πας ούτε πως θα κινηθείς κλάφτα Χαράλαμπε... έχουν ανοίξει δεκάδες θέματα για το Λονδίνο... κάτσε διάβασε και μην ζητάς τροφή μασημένη...
Το πού θα πάμε δε με απασχολεί τόσο, δεν έχω απαιτήσεις για μιας μέρας ταξίδι να δω όλα τα αξιοθέατα... Βολτούλα και ό,τι προλάβουμε. Κάποιες πληροφορίες για τη μετακίνηση ήθελα κυρίως, αν βολεύει το μετρό και αν είναι πολύ ακριβά τα εισιτήρια και συμφέρει περισσότερο να βγάλω αυτή την κάρτα που διάβασα στα δεκάδες μηνύματα που ΟΝΤΩΣ διάβασα, την oyster card νομίζω. Ευχαριστώ για την απάντησή σου, ούτως ή άλλως.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Κατι δεν καταλαβα εδω :cool:

Πως θα μετακινεισαι; Με μετρο και λεωφορεια. Αν χρησιμοποιεις ΜΜΜ στην ελλαδα λογικα θα τα καταφερεις κι εκει.
Τα μεσα δεν λειτουργουν ολο το βραδυ. Μερικα λεωφορεια ναι. Αλλα για το αεροδρομιο δε γνωριζω.
Ουσιαστικα μιλαμε για μια μερα στο Λονδινο, σωστα; Τη Παρασκευη θα εχετε χρονο; Εστω και 1,5 να ειναι δε προλαβαινεις να δεις και πολλα. Τοσα εχεις διαβασει σιγουρα καποια θα σου εχουν αρεσει.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
ΑΝ ειναι εκτος απο τα ταξιδιωτικα να επαναλαμβανουμε κι αυτα, βραστα
Ποια ειναι τα αυτα; Καταλαβα λαθος οκ. Ρωτησα αν εχουν κλεισει ξενοδοχειο γιατι καταλαβα λαθος. Σκεφτηκα οτι ισως μεινουν σε καποιο γνωστο τους, δε μπορουσα να καταλαβω γιατι εκλεισαν τοσο μακρυα για 1 μερα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
ΑΑαα και κάτι τελευταίο: Επειδή το αεροπλάνο μας φεύγει την Κυριακή τα ξημερώματα, αποφασίσαμε να μην κλείσουμε διαμονή για το Σάββατο και να το πάμε σερί στην πόλη μέχρι τις 3 που θα πάρουμε λεωφορείο για το gatwick. Τα Μέσα (π.χ. μετρό)λειτουργούν όλο το βράδυ;;; Ευχαριστώ!! :)
Υπάρχει λεωφορείο που σε πάει αεροδρόμιο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Χειροτερη απο τη Βουλη ειστε... Πιο μπαχαλο συζητηση γινεται δω.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δεν σας πιανω !!!
Ζητησα εγω βρε manelaki πως θα μετακινηθω στην πολη?
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σουρεάλ ! :)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
βεβαια αν πεταξεις το πρωτο νερο, οι φακες δε φουσκωνουν αρα στο προτεινω
(εχουμε σουρεαλ αποθεματα)
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Δεν σας πιανω !!!
Ζητησα εγω βρε manelaki πως θα μετακινηθω στην πολη?
Πλακα κανεις; :bleh:
Σ'εσενα η απαντηση ηταν αυτη: Κατι δεν καταλαβα εδω :cool:
Τα υπολοιπα δεν ηταν για'σενα :bleh:
Αληθεια γιατι με ρωτησες "ποιοι;"; Που κολλουσε;
Πραγματικα σκετο μπαχαλο! Δεν επιανα που δεν επιανα τον kalspiro εχω κι εσενα :haha::haha::haha:
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Αρα ουστερ κ οχι τραβελ ε??
αντε, για να απαντησει καποιος (για 87η φορα) τωρα στην κοπελα μπας και αξιωθω και τον διαβασω κι εγω για να μαθω τις διαφορες....:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.846
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom