Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Αν λες αλήθεια (που πολύ αμφιβάλλω), είσαι η εξαίρεση που έχει 0.001% πιθανότητα να συμβεί (ειδικά αυτές τις μέρες με τις ακυρώσεις πτήσεων λόγω χιονιού). Για τον περισσότερο κόσμο, το τηλέφωνο της Ryanair απλά είναι τόσο άχρηστο που απλά δεν υπάρχει.
Κοιτα και γω μια φορα που επρεπε να παρω απτο κινητο για ενα περιεργο λογο δεν μπορουσα να βγαλω γραμμη.Χτυπουσε και μετα εκλεινε.

Αλλα απο το σταθερο επιασα με την πρωτη.Απλα περιμενα λιγο κλασσικα να βγαλουν κανενα ψιλο:xmas_wink:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.865
Αν λες αλήθεια (που πολύ αμφιβάλλω),
Γιατί αμφιβάλλεις; :xmas_rolleyes: την γνωριζεις;

Για τον περισσότερο κόσμο, το τηλέφωνο της Ryanair απλά είναι τόσο άχρηστο που απλά δεν υπάρχει.
Εχεις προσωπική άποψη;Η έτσι έχεις ακούσει;
 

kate-dim

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Δεν έχω κανέναν λόγο να πω ψέματα! Τους πήρα ώρα Ελλάδας 11:30( μόλις άνοιξαν τα γραφεία) και με εξηπηρέτησαν άμεσα.Πάντως εμένα αυτό που με νοιάζει είναι το αποτέλεσμα!!! :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

Mariabfly

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα, έχουμε κλείσει εισητήρια Θεσσαλονικη Ρωμη με ryanair και ειδα πιο πανω ότι αν η ταυτότητα εχει το γραμμα Φ δεν μπορει να περασει, σίγουρα ισχυει; η ταυτοτητα ειναι με λατινικους χαρακτηρες πισω στα στοιχεια απλά ο αριθμος της ξεκιναει με το γραμμα Φ, γιατι ρωτησα σε 2 ταξιδιωτικά γραφεια που ειχα την απορια κ μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα για την Ρωμη και οτι προβλημα θα ειχα μόνο στην Αγγλία από ΕΕ. Ειμαι λίγο πριν το check in και εχω αγχωθεί.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Καλώς ήρθες καταρχάς:)
Δεν ξέρω ποιο μήνυμα είδες πιο πάνω αλλά δεν έχει γραφτεί ποτέ σχετικό μήνυμα από άτομο που δεν τον αφήσανε να ταξιδέψει.Απλά πιθανές υποθέσεις γραφτήκανε.
Από αυτά που έχω διαβάσει λοιπόν και από προσωπική εμπειρία σου λέω ότι δεν έχει υπάρξει μέχρι στιγμής σχετικό πρόβλημα για την Ρώμη.
 

Mariabfly

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! ;) Πιο πάνω εννοούσα κάποιον χρήστη που έλεγε με εικόνες βήμα-βήμα τη διαδικασία check in και ανεφερέ ότι δεν πρέπει να υπάρχει το ελληνικό γράμμα Φ στον αριθμό ταυτότητας.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Ναι έχεις δίκιο, το γράφει και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.
Αυτό μπορεί να μας το εξηγήσει ο Θανάσης που έγραψε το άρθρο.
 

kostasdoboj

Member
Μηνύματα
53
Likes
35
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Δεν έχω κανέναν λόγο να πω ψέματα! Τους πήρα ώρα Ελλάδας 11:30( μόλις άνοιξαν τα γραφεία) και με εξηπηρέτησαν άμεσα.Πάντως εμένα αυτό που με νοιάζει είναι το αποτέλεσμα!!! :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
Και εγώ πήρα πρόσφατα τηλέφωνο για πρόβλημα που είχα, είχα δώσει λάθος email στην κράτηση, τους πήρα το πρωί που ανοίγουν οι γραμμές, έπιασα γραμμή αμέσως, συνολική διάρκεια κλήσης 4 λεπτά.
 

Mariabfly

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ναι έχεις δίκιο, το γράφει και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.
Αυτό μπορεί να μας το εξηγήσει ο Θανάσης που έγραψε το άρθρο.
έχεις κλείσει εσυ εισητήρια με τέτοια ταυτότητα; Τι μου προτίνεις να κάνω; πετάω την παρασκευή οπότε δεν έχω την πολυτέλεια χρόνου για επανέκδοση ταυτότητας εκτός και αν μπορώ να κάνω καινούρια μέσα σε μία μέρα. :xmas_rolleyes:
 

meleniosgar

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
προβλημα μετα το check in!!!!

Παιδια δυστυχως εκανα λαθος στο ονομα της κρατησης στην πτηση μου με τη Ryan air και εβαλα αντι για Ευαγγελος Βαγγελης!!!!Το συνειδητοποιησα μετα το online check in...υπαρχει περιπτωση να τη γλιτωσω στο αεροδρομιο της Θεσσαλονικης???????Η μπα......???????
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ψάξε στο τόπικ αυτό και θα βρεις την απάντηση σου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.113
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom