Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Ναι έχω κλείσει εισιτήρια με τέτοια ταυτότητα πολλές φορές και δεν είχα πρόβλημα και ούτε έχω διαβάσει όπως σου έγραψα ποτέ να είχε κάποιος πρόβλημα.Τώρα από εκεί και πέρα αν θέλεις να είσαι 100% σίγουρη μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στην 2η στήλη εδώ και να ρωτήσεις
Contacting Customer Service

meleniosgar τα τηλέφωνα αυτά ισχύουν και για την αλλαγή του ονόματος που είναι απαραίτητη.
 

panagiotis3

Member
Μηνύματα
48
Likes
10
παιδια εγω σημερα εκανα check in για βουδαπεστη και μου εβγαλε επανω δεξια ενα ποσο γυρο στα 55Ε και στο πανε και στο ελα...για fare kai check in αλλα δεν μου ζητησε πουθενα καρτα να πληρωσω και εκτυπωσα κανονικα τις καρτες επιβίβασης. Τι γινετε θα μου ζητησουν λεφτα στο αεδρομιο???
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
παιδια εγω σημερα εκανα check in για βουδαπεστη και μου εβγαλε επανω δεξια ενα ποσο γυρο στα 55Ε και στο πανε και στο ελα...για fare kai check in αλλα δεν μου ζητησε πουθενα καρτα να πληρωσω και εκτυπωσα κανονικα τις καρτες επιβίβασης. Τι γινετε θα μου ζητησουν λεφτα στο αεδρομιο???
αν δεν έχεις πληρώσει καθόλου τα 55 ηρώ που είπες κάτι έχει γίνει λάθος σίγουρα!!! για να εκτυπώσεις τα boarding pass σου εκτος ότι περνάς από πληρωμή πρώτα πρέπει να κανεις k web check in!
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
και τo άλλο που παίζει με την Βουδαπέστη είναι ότι οι βαλίτσες πλέον δεν έχουν πήγαινε έλα 30 euro όπως είχαν k έχουν όλα τα αλλα αεροδρόμια! έχουν 50 euro (για οποιος θέλει να πάρει μαζί του αποσκευές)
όπως επίσης τo δρομολόγιο Θεσσαλονίκη - Budapest καταργείται στα μέσα ιανουαρίου λόγο ότι τo αεροδρόμιο ακρίβυνε!
 

panagiotis3

Member
Μηνύματα
48
Likes
10
αν δεν έχεις πληρώσει καθόλου τα 55 ηρώ που είπες κάτι έχει γίνει λάθος σίγουρα!!! για να εκτυπώσεις τα boarding pass σου εκτος ότι περνάς από πληρωμή πρώτα πρέπει να κανεις k web check in!
τα εισιτηρια τα ειχα κανονικα πληρωμενα πριν 1 μηνα παω σημερα να κανω webcheck in μου βγαζει ποσα πραγματα να πατησω λες σε ολα no thanks και συνεχιζω μου βγαζει να επιλεξω σε πια θεση θελω μα καθίσω παταω και εκει no thanks γιατι επρεπε να πληρωσω 10ε...και φτανω στο τελικο σταδιο οπου εκτυπωνω στη καρτα...σε ολη την διαρκεια ομως ειχε επανω δεξια ενα πινακακι που εκανε αναλυση του fare και του web check in οπου ηταν ενα ποσο περιπου στα 50ε...δεν πληρωσα τιποτα και εκτυπωσα κανονικα τις καρτες...

α...μαλλον πρεπει να ειχε αναλυση το ποσο που ειχα ειδη πληρωσει λογικα
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
τα εισιτηρια τα ειχα κανονικα πληρωμενα πριν 1 μηνα παω σημερα να κανω webcheck in μου βγαζει ποσα πραγματα να πατησω λες σε ολα no thanks και συνεχιζω μου βγαζει να επιλεξω σε πια θεση θελω μα καθίσω παταω και εκει no thanks γιατι επρεπε να πληρωσω 10ε...και φτανω στο τελικο σταδιο οπου εκτυπωνω στη καρτα...σε ολη την διαρκεια ομως ειχε επανω δεξια ενα πινακακι που εκανε αναλυση του fare και του web check in οπου ηταν ενα ποσο περιπου στα 50ε...δεν πληρωσα τιποτα και εκτυπωσα κανονικα τις καρτες...

α...μαλλον πρεπει να ειχε αναλυση το ποσο που ειχα ειδη πληρωσει λογικα
αυτό ακριβώς... είναι τι ήδη είχες πληρώσει.. αν επέλεγες βαλίτσα η θέση με κόκκινα γράμματα θα σου έβγαζε τις extra χρεώσεις!

καλο ταξίδι!!

όσο για τo Ελληνικό Φ έχω κλείσει επιστροφή από Budapest για θεσσαλονίκη. δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Τωρα κοιταξα και γω και πρεπει να εχουν αλλαξει τις χρεωσεις για τις καρτες.
Για mastercard μου κρατησε 2,40!!

Στις βαλιτσες παντα τα 15 κιλα ηταν 30 ευρω και τα 20 50 ευρω.Τουλαχιστον απ'οσα θυμαμαι.
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
τώρα παρατήρησα τι γίνετε με τις βαλίτσες. έβαλα προοροσμό τώρα για τις γιορτές για rome k είναι 50 τα 15 κιλά, αν βάλεις για φεβρουάριο γίνετε 30,
όσο για τις χρεώσεις μονο η prepaid card της mastercard δεν έχει χρέωση!
πριν λίγο καιρό έκανα κράτηση χωρίς χρέωση, εκτος αν άλλαξε τώρα k αυτό
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Anny αυτο που λεω ειναι οτι αντι για 12 ευρω που κρατουσε πλεον μου κρατησε μονο 2,40.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Κατάλαβα ότι είδες επιπλέον χρέωση από το συνηθισμένο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Οχι λεω λιγοτερη χρεωση απο το συνηθισμενο.

Π.Χ.Για ταξιδι θεσσαλονικη-λονδινο 18-25 χρεωνει τη visa/mastercard 2,40.Τωρα που ξανακοιταξα την χρεωνε 2,85.

Για ταξιδι τον μαρτιο 13 με 20 χρεωνει τη visa/mastercard 1,32.

Που κανονικα θα χρεωνε 12 ευρω αν θυμαμαι καλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.072
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom