Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Άρχισε να κάνεις βουντού μπας και ακυρωθούν οι πτήσεις που έκλεισες... αυτή είναι η μοναδική περίπτωση να πάρεις τα φράγκα πίσω...
 

kostask1

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
αν ακυρωθεί η πτήση παίρνεις τα χρήματα πίσω?
αν δεν θέλω να πετάξω ?δεν παίρνω τίποτα πίσω?
οι παπάρες θέλουνε και τόσα λεφτά για να αλλάξω το πήγαινε-έλα??
στην αγγλια που πήρα τηλέφωνο η κότα μου ειπε καλύτερα να κάνετε την αλλαγή απο το ιντερνετ θα σας βγει πιο οικονομικά...δηλαδή αυτή πόσο ήθελε?κανένα χιλιάρικο???
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Φίλε μου ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω... έκανες μια παπαριά και έμπλεξες τα δρομολόγια... ας πρόσεχες... από εκεί και μετά τι σου φταίει η Ryan? το σπορ είναι για μεγάλα παιδιά και οι κανόνες ξεκάθαροι... άμα θες να αλλάξεις τα εισιτήρια που έβγαλες πρέπει να πληρώσεις... πολλά λίγα αυτά είναι... ας έβαζες έναν πράκτορα να στα κλείσει να είχες το κεφάλι σου ήσυχο... μην τρελαίνεσαι λοιπόν και την επόμενη φορά να έχεις το νου σου να κλείσεις τα σωστά εισιτήρια...δυστυχώς τα λάθη πληρώνονται...
 

kostask1

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Να το προσέξεις γιατί δυστυχώς δεν παίρνεις μία. :(
μάλιστα...έλεγα μήπως μπορούσα να το ακυρώσω και να έκανα εκ νέου την κράτηση μιας και υπάρχουν ακόμη θέσεις...:(

Φίλε μου ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω... έκανες μια παπαριά και έμπλεξες τα δρομολόγια... ας πρόσεχες... από εκεί και μετά τι σου φταίει η Ryan? το σπορ είναι για μεγάλα παιδιά και οι κανόνες ξεκάθαροι... άμα θες να αλλάξεις τα εισιτήρια που έβγαλες πρέπει να πληρώσεις... πολλά λίγα αυτά είναι... ας έβαζες έναν πράκτορα να στα κλείσει να είχες το κεφάλι σου ήσυχο... μην τρελαίνεσαι λοιπόν και την επόμενη φορά να έχεις το νου σου να κλείσεις τα σωστά εισιτήρια...δυστυχώς τα λάθη πληρώνονται...
Traveller δεν λέω οτι δεν έχεις δίκιο (αν και είμαι 99% σίγουρος οτι έκανα σωστά την κράτηση μιας και μου έβγαλε και ξενοδοχεία στην ιταλία στην αρχή και όταν ολοκλήρωσα την κράτηση μου έβγαζε ξενοδοχεία για θεσ/νικη εκεί και την πήρα χαμπάρι)αλλά δεν θα έπρεπε να υπάρχει και μια δικλείδα ασφαλείας για τον πελάτη?τόσο στα τέτοια τους?έχω κάνει κρατήσεις μέσω νετ πάνω απο 20 φορές και οι ποιο πολλές με easyjet.είναι η πρώτη φορά που την πατάω έτσι...:(
πότε μπορώ να εκτυπώσω τα εισιτήρια?15 μέρες πριν από την πτήση ή μερικές ώρες πριν την πτήση?μπας και θέλουν να κουβαλάω και κανένα εκτυπωτή στο αεροδρόμιο????
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
πότε μπορώ να εκτυπώσω τα εισιτήρια?
Στην αρχή του νήματος ο Θανάσης έχει δώσει όλες τις λεπτομέρειες.
Κάνε ένα κόπο φίλε και διάβασε το.Έχει όλες σου τις απαντήσεις.
 

kostask1

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
μόνο μια τελευταία απορία γιατί δεν βρήκα μια σαφής απάντηση.θα ταξιδέψω με χειραποσκευή και συγκεκριμένα με ενα σάκο.αν ειναι πιο μεγάλος απο τις διαστάσεις αλλα χωράει μέσα στο κουτί θα με περάσουν η θα έχω πρόβλημα?
με easy δεν σου λένε κατι...
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
αφου θα χωραει στο κουτι πως θα ειναι πιο μεγαλη απο τις διαστασεις?? θα περασεισ παντοσ ναι !!! No prob
 

kostask1

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
σάκος είναι οχι βαλίτσα σκληρή.αν τον αφήσω λίγο λάσκα μπορεί να πατηθεί στα πλάγια και να μπει.
 

gebs

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Τελικά απο τον Άραξο για Λονδινό θα συνεχιστεί; Ξέρει κανείς;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom