Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

makisg

Member
Μηνύματα
4.722
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μόνο ο Θεός.......και ο Λίγδης.:bleh::haha:
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
θυμίστε μου λίγο ρε παιδιά. είναι να κάνω check in και θέλω να βάλω μετά βαλίτσα... απότι θυμάμαι γίνετε... είναι εύκολο να μου τo επιβεβαιώσει κάποιος ?
thanks
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
αλλά μετά, πληρώνεις και 5 ευρώ παραπάνω
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
πήγα να δοκιμάσω αλλα επιλέγοντας βαλίτσες σε ένα από τα 4 άτομα μου βγάζει extra 30 euro όχι 35 !!!!
 

diostyl

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Παιδιά είμαι σ' αυτούς που το γράμμα του ΑΔΤ είναι το "Φ". Να το καταχωρήσω ως "F"; Θα έχω πρόβλημα;
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Παιδιά είμαι σ' αυτούς που το γράμμα του ΑΔΤ είναι το "Φ". Να το καταχωρήσω ως "F"; Θα έχω πρόβλημα;
Αν διαβασεις θα δεις οτι το βαζεις κανονικα ως Φ.στο λεω γιατι κ εγω το ρωτησα κ με εκραξαν λιγουλακι!!!:bleh:
Βεβαια εγω σε μια εβδομαδα θ κανω τσεκ ιν
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
εκανα για ακομα μια φορα check in χθες με ταυτοτητα Φ... Οπως εινια το βαζεις!!!
 

diostyl

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Κάτι άλλο....Αν θέλω να προσθέσω extra βαλίτσα, θα πρέπει να το κάνω πριν το check in ή μπορώ να τη ν προσθέσω και μετά;(διάβασε κάποιες σελίδες αλλά δεν βρήκα κάποια αναφορά).
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Κάτι άλλο....Αν θέλω να προσθέσω extra βαλίτσα, θα πρέπει να το κάνω πριν το check in ή μπορώ να τη ν προσθέσω και μετά;(διάβασε κάποιες σελίδες αλλά δεν βρήκα κάποια αναφορά).
Εγω τις εβαλα απο πριν....βρε λιγο πιο πανω λεει ενα παιδι οτι κατα το τσεκ ιν βαζει παραπανω τιμη ανα βαλιτσα.βαλε πριν κ παρτην μαζι σου!!!ειπαμε κριση αλλα να ψωνισουμε κ για κανα ανθρωπο,κ για εμας!!!:p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom