Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
έχετε δίκιο για την extra βαλίτσα ... αν κανεις check in k μετά από 2-3 μέρες πας να προσθέσεις βαλίτσα από 30 euro που έχει πήγαινε έλα σε χρεώνει 40, 10 πάνω λοιπόν !! Scheiße !!!
 

diostyl

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Εγω τις εβαλα απο πριν....βρε λιγο πιο πανω λεει ενα παιδι οτι κατα το τσεκ ιν βαζει παραπανω τιμη ανα βαλιτσα.βαλε πριν κ παρτην μαζι σου!!!ειπαμε κριση αλλα να ψωνισουμε κ για κανα ανθρωπο,κ για εμας!!!:p
Δεν το πρόσεξα!
 

diostyl

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Σε 2 μέρες θα κάνω check-in. Επειδή δεν αναφέρει κάτι στον οδηγό, η διαδικασία θα γίνει ξεχωριστά ανά κατεύθυνση(αναχώρηση / επιστροφή) ή θα μου εμφανίσει την αναχώρηση και την επιστροφή μαζί;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Αν η πτηση της επιστροφης σου ειναι μεσα σε διαστημα 15 ημερων θα στις βγαλει μαζι.
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
Ρε παιδιά να σας πω λίγο... είχα κάνει check in και είχα ήδη εκτυπώσει τα 4 εισιτήρια μου, πρόσθεσα όμως σήμερα μια βαλίτσα σε ένα από τα εισιτήρια, και θέλω πάλι να εκτυπώσω μονο τo ένα... αλλα δε βρίσκω που πρέπει να παω για να μου βγάλει πάλι τα εισιτήρια ! αυτό το pdf που μου στέλνει που το βρίσκω πάλι με την επιπρόσθετη βαλίτσα?
thanks
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Μπορεις να προσθεσεις βαλιτσα ενω εχεις κανει το τσεκ ιν?
Για πηγαινε και δες στο manage my booking και δοκιμασε να ξανακανεις τσεκ ιν.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.672
Μπορεις να προσθεσεις βαλιτσα ενω εχεις κανει το τσεκ ιν?

NAI
Για πηγαινε και δες στο manage my booking και δοκιμασε να ξανακανεις τσεκ ιν.
Σωστά
Καμιά φορά μπορεί αφού προσθέσεις εκ των υστέρων βαλίτσα να μην την
αναφέρει το boarding pass,αλλά να είναι όμως περασμένη στο σύστημα.
 

ZAN-LUIS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ryanair-check in

καλησπέρα σε όλους.Θα ήθελα την βοήθειά σας αν μπορείται.Πετάμε (οικογένεια 5 άτομα) την 01/04 από baden-baden στην Θεσσαλονίκη.Προσπάθησα να κάνω online check-in ,αλλά στο τέλος της σελίδας με τα προσωπικά στοιχεία και ενώ τα είχα εισαγάγει μου έβγαλε το παρακάτω :
once your document details have been entered here they cannot be modified online.If you need to update your document details prior to your flight departure, please contact our call centre.

φυσικά προσπάθησα να επικοινωνήσω στο 00449712460003 ,αλλά μάταια αφού είναι συνεχώς κατηλλημένο.
έχει κανείς κάποια ιδέα πως μπορώ να ξεπεράσω το πρόβλημα?

ευχαριστώ.
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
ok τo βρήκα, πας πάλι στο check in k σου βγάζει πάλι τo pdf k τo τυπώνεις :)

thx
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
καλησπέρα σε όλους.Θα ήθελα την βοήθειά σας αν μπορείται.Πετάμε (οικογένεια 5 άτομα) την 01/04 από baden-baden στην Θεσσαλονίκη.Προσπάθησα να κάνω online check-in ,αλλά στο τέλος της σελίδας με τα προσωπικά στοιχεία και ενώ τα είχα εισαγάγει μου έβγαλε το παρακάτω :
once your document details have been entered here they cannot be modified online.If you need to update your document details prior to your flight departure, please contact our call centre.

φυσικά προσπάθησα να επικοινωνήσω στο 00449712460003 ,αλλά μάταια αφού είναι συνεχώς κατηλλημένο.
έχει κανείς κάποια ιδέα πως μπορώ να ξεπεράσω το πρόβλημα?

ευχαριστώ.
Ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα;
 

diostyl

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Έκανε κανείς πρόσφατα check-in; Δεν μου εμφανίζει πουθενά τα πεδία για την λήξη της ταυτότητας. Τουλάχιστον στην πρώτη σελίδα...Αν πατήσω check-in, υπάρχει περίπτωση να μου τα εμφανίσει μετά ή 'εχει αλλ'αξει κάτι;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom