Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

pasxalis

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Θέλω να ρωτήσω αν στον αριθμό ταυτότητας χρειάζεται και τ κενό μεταξύ των γραμμάτων και των αριθμών;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
τα γράφεις όλα συνεχόμενα.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
σίγουρο.
 

pasxalis

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
κοιτα εγω τ ειχα κανει χωρις κενο αλλα κ παλι δεν μ τσεκαραν κατι τετοιο..απλα ειδαν ταυτοτητα για ονοματα κτλ κτλ κ αυτο...οποτε λογικα δν υπαρχει θεμα...οχι κ απολυτα σιγουρα βεβαια μην σε παρω και στ λαιμο μ ;)
 

nicolle

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
την βοήθεια σας...σύμφωνα με τα παραπάνω, τελικά είτε Φ είτε F στη ταυτότητα δεν παίζει ρόλο...αλλά αν η ταυτότητα είναι απο τις παλιές που γράφει τα στοιχεία με ελληνικά γράμματα (εκδόθηκε το 1993) για πτήση εσωτερικού (Χανιά)θα έχω πρόβλημα? ( στην κράτηση τα έγραψα με λατινικούς χαρακτήρες)έχει ταξιδέψει κάποιος με παλιά ταυτότητα? Ευχαριστώ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.023
Likes
41.006
την βοήθεια σας...σύμφωνα με τα παραπάνω, τελικά είτε Φ είτε F στη ταυτότητα δεν παίζει ρόλο...αλλά αν η ταυτότητα είναι απο τις παλιές που γράφει τα στοιχεία με ελληνικά γράμματα (εκδόθηκε το 1993) για πτήση εσωτερικού (Χανιά)θα έχω πρόβλημα? ( στην κράτηση τα έγραψα με λατινικούς χαρακτήρες)έχει ταξιδέψει κάποιος με παλιά ταυτότητα? Ευχαριστώ
Βγάζεις καινούργια ταυτότητα σε μια μέρα και με μηδενικό κόστος. Περισσότερο χρόνο θα σου πάρει να περιμένεις απάντηση για το αν πετας με παλιά ;)
 

nicolle

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Βγάζεις καινούργια ταυτότητα σε μια μέρα και με μηδενικό κόστος. Περισσότερο χρόνο θα σου πάρει να περιμένεις απάντηση για το αν πετας με παλιά ;)
Ευχαριστώ paefstra, εγώ μάλλον θα προλάβω να την αλλάξω, αλλά ταξιδεύει αύριο γνωστός και δεν θα προλάβει, οπότε θα πάει με την παλιά και θα δούμε τί θα γίνει...........

Σχετικά με τα υγρά στις χειραποσκευές, ως 100 ml το μπουκαλάκι και 1lit στο σύνολο, αλλά όλες μου οι συσκευασίες είναι πάνω απο 100ml.

Μπορώ απλά να πάρω από πχ. φαρμακείο άδεια μπουκαλάκια των 100 και να γεμίσω με αυτά είτε το σαμπουάν ή αντηλιακό κλπ????? Δεν θα μου ζητηθεί να αποδείξω τί είναι αυτό μέσα στο μπουκάλι?

Και με το υγρό φακών επαφής να φανταστώ οτι πρέπει υποχρεωτικά να πάρω συσκευασία ταξιδιού???
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Μπορεις να τα βαλεις σε αλλα μπουκαλακια,αλλα γιατι να μην αγορασεις,μικρες συσκευασιες...ολα τα σουπερ μαρκετ εχουν...υποθετω,οτι πας μονο με χειραποσκευη,γιατι αν εχεις βαλιτσα,δεν υπαρχει προβλημα με ποσοτητα υγρων....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.394
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom