Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

valio

Member
Μηνύματα
6
Likes
7
Καλησπέρα σε όλους!
Λοιπόν έχω μια άκυρη ερώτηση.
Αγόρασα 2 εισητήρια με την ryanair (πληρώθηκαν με χρεωστική κάρτα) και έχω την δυνατότητα να κάνω check-in 2 μήνες πιο πριν ...
Αλλα δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό για το ταξίδι μου;
 

Filipt1

Member
Μηνύματα
23
Likes
16
Καλησπέρα σε όλους!
Λοιπόν έχω μια άκυρη ερώτηση.
Αγόρασα 2 εισητήρια με την ryanair (πληρώθηκαν με χρεωστική κάρτα) και έχω την δυνατότητα να κάνω check-in 2 μήνες πιο πριν ...
Αλλα δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό για το ταξίδι μου;
Check in 2 "μηνες πριν σημαινει οτι σε αναγκαζει να αγορασεις θεση απο 3,5€ εως και 15-20 αν δεν κανω λαθος αναλογα την επιλογη.Απο την τεταρτη μερα και πισω μεχρι την πτηση το τσεκ ιν ειναι δωρεαν και τυχαιο.Πχ αν ειστε παρεα θα σας σκορπισει ανακατα στο αεροπλανο.Αυτο μονο,αν δεν σε νοιαζει περιμενε,αλλιως αν θες να κατσετε μαζι αγορασε καποια οικονομικη
 

dimitra481

Member
Μηνύματα
75
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
καλημέρα σε όλους έκλεισα ενα εισιτηριο με rynair για αγγλια σε μια εβδομάδα. Αφού το έκλεισα βλακωδώς συνειδητοποίησα οτι εχει λήξει το διαβατήριο μου. ξερετε αν μπορω να παω με ελληνικη ταυτοτητα?γραφει λατινικους χαρακτηρες επίσης
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Και φυσικά μπορείς.
 

Νόρα

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα. Έχω κάνει τσεκ ιν εδώ και καιρό για την πτήση μου προς Αγγλία στις 11/11/17 και δήλωσα ως ταξιδιωτικό έγγραφο την ταυτότητα μου. Σήμερα πήγα να βγάλω διαβατήριο όμως δεν με εξυπηρέτησαν γιατί στην ταυτότητά μου ο τόπος γέννησης γράφει Θεσ/νίκη αντί για Θεσσαλονίκη. Οπότε πρέπει να βγάλω καινούρια ταυτότητα. Πώς μπορώ να αλλάξω τα στοιχεία ταξιδιωτικού εγγράφου ώστε να μην έχω πρόβλημα στην πτήση; Θα μου κοστίσει κάτι αυτή η αλλαγή; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
So..η φίλη μου πετάει την Παρασκευή για Λονδίνο με τον γιο της που είναι 11 ετών κ δέκα μηνών..στην κράτηση τον έβαλε 2-11 γιατί δεν εκλεισε ακόμη τα δώδεκα..όμως δεν την αφήνει να κάνει ον λάιβ τσεκ ιν..τι κάνουμε??
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
So..η φίλη μου πετάει την Παρασκευή για Λονδίνο με τον γιο της που είναι 11 ετών κ δέκα μηνών..στην κράτηση τον έβαλε 2-11 γιατί δεν εκλεισε ακόμη τα δώδεκα..όμως δεν την αφήνει να κάνει ον λάιβ τσεκ ιν..τι κάνουμε??
Οκ..το ελυσα
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Στο πεδίο του αριθμού της ταυτότητας δεν δέχεται τα γράμματα....
Edit...το έγραφα λαθος...όλα καλά.
 
Last edited:

porcelain

Member
Μηνύματα
27
Likes
6
Κάναμε σήμερα τσεκ ιν και προφανως μπηκαμε σε διαφορετικες θεσεις..ειχα διαβασει καπου οτι μπορεις να αλλαξεις θεση με αλλο συνεπιβατη για να εισαι κοντα με την παρεα σου και αν το δεχτει δεν υπαρχει προβλημα..Ισχύει;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom