Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

kostas kav

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.ΥΟΡΚΗ
Να είσαι καλά φίλε μου σε ευχαριστώ!!!!

Καλημέρα σας δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αλλά χθές άκουσα ότι η Ryannair θα την κάνει μετα τον Οκτώβριο,ισχύει κάτι τέτοιο ξέρει κανείς?:(
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Δεν υπάρχει κάποια επίσημη ανακοίνωση ακόμη.Αυτά που ακούγονται είναι υποθέσεις μόνο.
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Καλημέρα σας δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αλλά χθές άκουσα ότι η Ryannair θα την κάνει μετα τον Οκτώβριο,ισχύει κάτι τέτοιο ξέρει κανείς?:(
Σε ποια πόλη αναφέρεσαι? Έχω κλείσει Νοέμβριο για Βουδαπέστη από Θεσσ/νίκη. Εφόσον το έχω κλείσει δεν νομίζουν να το ακυρώσουν.
 

thakaran

Member
Μηνύματα
21
Likes
3
Το ότι έδωσαν εισιτήρια δεν σημαίνει ότι δε μπορούν να το ακυρώσουν. Ωστόσο όντως -προς το παρόν τουλάχιστον- είναι λόγια του αέρα!
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Το ότι έδωσαν εισιτήρια δεν σημαίνει ότι δε μπορούν να το ακυρώσουν. Ωστόσο όντως -προς το παρόν τουλάχιστον- είναι λόγια του αέρα!
Δεν νομίζω να είναι τόσο χύμα τα πράγματα.. Τσπ ας ελπίσω ότι δεν θα υπάρξει πρόβλημα.
 

thanos_thess

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
"ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Οργανισμού Τουρισμού Θεσσαλονίκης έκανε ομόφωνα αποδεκτή την εισήγηση του Προέδρου του Οργανισμού Γιάννη Μπουτάρη, να προχωρήσει σε διακοπή του προγράμματος προβολής της Θεσσαλονίκης μέσω της εταιρίας Αirport Marketing Services, αποκλειστικό διαχειριστή των υπηρεσιών τουριστικής προβολής της ιστοσελίδας ryanair.com."


Ο Οργανισμός Τουρισμού Θεσσαλονίκης έδινε περίπου 350.000 ευρώ στην Ryanair για "προβολή της Θεσσαλονίκης" που στην ουσία ήταν επιδότηση για να γίνει ελκυστικός προορισμός η Θεσσαλονίκη στην Ryanair. Το συγκεκριμένο κόλπο θεωρήθηκε ως αθέμιτος ανταγωνισμός.
Και μάλλον αυτός είναι ένας προάγγελος ότι η Ryanair θα φύγει και από Θεσσαλονίκη ή ότι θα ελαττώσει τα δρομολόγια.
 

thanos christina

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλημερα μολις εκανα check in με την ryanain και ενω ταξιδευουμε 2 ατομα μου βγαζει boarding pass μονο για το ενα ατομο ,μαλλον θα εκανα καποιο λαθος ,υπαρχει καποιος για βοηθεια ?? ευχαριστω
 

geo_pas

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με ένα εισιτήριο. Αντί να γράψω CHARIKLEIA έγραψα XAROULA. Το επίθετο είναι σωστό. Δεν έχω κάνει check in ακόμα . Τι κάνω σε αυτή την περίπτωση; Πήρα τηλέφωνο στην ryanair και μου είπαν ότι πρέπει να το κάνω από το internet και να πληρώσω 110 ευρώ.Είχε κανείς παρόμοιο περιστατικό; Και κάτι άλλο .Στο check in ζητάει date of expire.Έχω όμως ταυτότητα. Τι γράφω.Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.791
Τι κάνω σε αυτή την περίπτωση; Πήρα τηλέφωνο στην ryanair και μου είπαν ότι πρέπει να το κάνω από το internet και να πληρώσω 110 ευρώ. Και κάτι άλλο .Στο check in ζητάει date of expire.Έχω όμως ταυτότητα.
1)Aφου σου ειπαν να πληρωσεις,εμεις τι περιμενεις να σου πουμε;
Πληρωνεις και την επομενη φορα προσεχεις.Δες μηπως τις ημερες
που ταξιδευεις αν κοψεις νεο εισητηριο ειναι φτηνοτερο απο τα 110 ευρω.
2)να βαλεις 15 χρονια μετα την εκδοση.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom