Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

nasvag

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
προβλημα με το check in στη ryan air

θελω την βοηθεια σας. εχω ξαναταξιδεψει με την ryan air και τωρα εχω προβλημα με το check in διοτι την περασμενη φορα δηλωσα ημερομηνια ληξεως στη ταυτοτητα την ημερα επιστροφης απο το ταξιδι μου, και τωρα μου εχει κρατησει αυτη τη ημερομηνια και δεν μου δεχεται την νεα. τι να κανω?
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
θελω την βοηθεια σας. εχω ξαναταξιδεψει με την ryan air και τωρα εχω προβλημα με το check in διοτι την περασμενη φορα δηλωσα ημερομηνια ληξεως στη ταυτοτητα την ημερα επιστροφης απο το ταξιδι μου, και τωρα μου εχει κρατησει αυτη τη ημερομηνια και δεν μου δεχεται την νεα. τι να κανω?
Θα πάρεις ένα τηλέφωνο στην Ryanair και θα σου πούνε από εκεί.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
θελω την βοηθεια σας. εχω ξαναταξιδεψει με την ryan air και τωρα εχω προβλημα με το check in διοτι την περασμενη φορα δηλωσα ημερομηνια ληξεως στη ταυτοτητα την ημερα επιστροφης απο το ταξιδι μου, και τωρα μου εχει κρατησει αυτη τη ημερομηνια και δεν μου δεχεται την νεα. τι να κανω?
Γίνεται αυτό το πράγμα;Εγώ έκανα 3η φορά check in μέσα σε έναν χρόνο περίπου αυτές τις ημέρες και έβαλα διαφορετική ημερομηνία λήξης(για τρίτη φορά) και μου την δέχτηκε.
Πάντως δεν νομίζω ακόμη και έτσι να έχεις πρόβλημα αλλά παρόλα αυτά αν θέλεις πάρε τηλέφωνο στην Ryanair.
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
μεχρι τι ωρα γινει το check in για βαλιτσα? εννοειτε ηλεκτρονικο τσεκ ιν θα χω κανει...
Αν δεν κάνω λάθος το check in σε όλες τις πτήσεις ανοίγει 2 ώρες πριν.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
στο τσέκ-ιν της επιστροφής.
 
Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
"ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Οργανισμού Τουρισμού Θεσσαλονίκης έκανε ομόφωνα αποδεκτή την εισήγηση του Προέδρου του Οργανισμού Γιάννη Μπουτάρη, να προχωρήσει σε διακοπή του προγράμματος προβολής της Θεσσαλονίκης μέσω της εταιρίας Αirport Marketing Services, αποκλειστικό διαχειριστή των υπηρεσιών τουριστικής προβολής της ιστοσελίδας ryanair.com."


Ο Οργανισμός Τουρισμού Θεσσαλονίκης έδινε περίπου 350.000 ευρώ στην Ryanair για "προβολή της Θεσσαλονίκης" που στην ουσία ήταν επιδότηση για να γίνει ελκυστικός προορισμός η Θεσσαλονίκη στην Ryanair. Το συγκεκριμένο κόλπο θεωρήθηκε ως αθέμιτος ανταγωνισμός.
Και μάλλον αυτός είναι ένας προάγγελος ότι η Ryanair θα φύγει και από Θεσσαλονίκη ή ότι θα ελαττώσει τα δρομολόγια.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να σταματήσει τα δρομολόγια η Ryanair;Μια χαρά γεμάτα φεύγουν όλα τα αεροπλάνα της!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom