Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αν δεις στην αρχή αυτού του post γράφει ότι ΔΕΝ μπορείς με Φ να ταξιδέψεις..
Αν δεις ΛΙΓΟ παρακάτω, εξηγείται ότι προφανώς και μπορείς να ταξιδέψεις με Φ. Οι κανόνες καθορίζονται από τις αρχές των κρατών και όχι από τη Ryanair, και σε οποιαδήποτε χώρα δέχεται Ελληνικές ταυτότητες (εκτός από την Τουρκία, μοναδική εξαίρεση), οι ταυτότητες με αριθμό από Φ είναι απολύτες δεκτές.
 

thakaran

Member
Μηνύματα
21
Likes
3
οποτε κανω ελευθερα το check in ... αν και εστειλα email ελπιζω μην μου πουν κατι αλλο....
Πού έστειλες e-mail; Απ' όσο ξέρω η ryanair δεν έχει e-mail και υποτίθεται την κηνυγούσαν γι' αυτό από την ευρωπαϊκή ένωση...
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Πού έστειλες e-mail; Απ' όσο ξέρω η ryanair δεν έχει e-mail και υποτίθεται την κηνυγούσαν γι' αυτό από την ευρωπαϊκή ένωση...
αυτό και γω πολύ θέλω να το μάθω!!Αφού δεν έχει e mail η ryan....
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
[email protected] σ αυτο εστειλα που μου ειχαν στειλει για επιβεβαιωση κρατησης.
τελος παντων θα κανω check in και ας ελπιζω να μην δημιουργηθει προβλημα, αφου και το μελος παραπανω εγραψε οτι εχει ταξιδεψει με φ.
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
διαβαζω τωρα το email που μου ειχαν στειλει για επιβεβαιωση της κρατησης και γραφει 15 μερες πριν μπορω να κανω check in αλλαξε κατι και δεν γινετε 21 μερες πριν?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Passengers can check-in online from 15 days up to 4 hours prior to your scheduled flight departure. Once a passenger has checked in online the boarding pass can be reprinted up to 4 hours prior to the scheduled flight departure time.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
To χρονικό περιθώριο για το e-check in στο αρχικό post διορθώθηκε.
15 ημέρες έως 4 ώρες πριν την πτήση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.763
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom