Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

rakomelo

Member
Μηνύματα
33
Likes
20
Καλημέρα, είμαι σίγουρος ότι θα χει ξαναρωτηθει και ζητώ συγγνώμη αλλά στο check in που ζητάει ημ. λήξης ταυτότητας τι βάζουμε;
Αλλου διαβαζω για 15 χρόνια απ' την ημερομηνία έκδοσης, αλλού για 5 χρόνια, αλλος λέει βάλε την ημερομηνία που γυρνάς..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλημέρα, είμαι σίγουρος ότι θα χει ξαναρωτηθει και ζητώ συγγνώμη αλλά στο check in που ζητάει ημ. λήξης ταυτότητας τι βάζουμε;
Αλλου διαβαζω για 15 χρόνια απ' την ημερομηνία έκδοσης, αλλού για 5 χρόνια, αλλος λέει βάλε την ημερομηνία που γυρνάς..
Καλημέρα. Το πρώτο.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.343
Καλημέρα, είμαι σίγουρος ότι θα χει ξαναρωτηθει και ζητώ συγγνώμη αλλά στο check in που ζητάει ημ. λήξης ταυτότητας τι βάζουμε;
Αλλου διαβαζω για 15 χρόνια απ' την ημερομηνία έκδοσης, αλλού για 5 χρόνια, αλλος λέει βάλε την ημερομηνία που γυρνάς..
15 χρόνια είναι μια καλή λύση.
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Καλημέρα, είμαι σίγουρος ότι θα χει ξαναρωτηθει και ζητώ συγγνώμη αλλά στο check in που ζητάει ημ. λήξης ταυτότητας τι βάζουμε;
Αλλου διαβαζω για 15 χρόνια απ' την ημερομηνία έκδοσης, αλλού για 5 χρόνια, αλλος λέει βάλε την ημερομηνία που γυρνάς..
Έχει επιλογή οτι δεν λήγει. Αλλά μην σε αγχονει. Είναι το μονο που δεν λαμβάνουν υπόψιν στην ryanair..
 

vana23kara

Member
Μηνύματα
74
Likes
34
Κ πείτε Μ ποτέ κανουμε τσεκ ιν;πρέπει να εκτυπώσω το boarding pass?η φτανει το κινητό; μεγαλη Παρασκευή πετάω.
 
Last edited by a moderator:

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Κ πείτε Μ ποτέ κανουμε τσεκ ιν;πρέπει να εκτυπώσω το boarding pass?η φτανει το κινητό; μεγαλη Παρασκευή πετάω.
48 ώρες πριν την πτήση ανοίγει το δωρεάν check in. Ή θα εκτυπώσεις ή θα κατεβάσεις την εφαρμογή στο κινητό σου.
 
Last edited by a moderator:

vana23kara

Member
Μηνύματα
74
Likes
34
Αφού λες ότι χωρίς τα ροδάκια είναι εντός διαστάσεων γιατί να υπάρξει πρόβλημα;


48 ώρες πριν την πτήση ανοίγει το δωρεάν check in. Ή θα εκτυπώσεις ή θα κατεβάσεις την εφαρμογή στο κινητό σου.
Ευχαριστώ πολύ !!!κάτι ακόμα . Ο άντρας Μ έκλεισε για 4 άτομα μαζί,το τσεκ ιν θα το κάνει αυτός συνολικά κ για τους 4??η πρέπει να μπούμε ένας ένας με την εφαρμογή;
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ευχαριστώ πολύ !!!κάτι ακόμα . Ο άντρας Μ έκλεισε για 4 άτομα μαζί,το τσεκ ιν θα το κάνει αυτός συνολικά κ για τους 4??η πρέπει να μπούμε ένας ένας με την εφαρμογή;
Το κάνει εκείνος για όλους
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Ευχαριστώ πολύ !!!κάτι ακόμα . Ο άντρας Μ έκλεισε για 4 άτομα μαζί,το τσεκ ιν θα το κάνει αυτός συνολικά κ για τους 4??η πρέπει να μπούμε ένας ένας με την εφαρμογή;
Αν δεν έχετε αγοράσει θέσεις θα σας βάλει σε άσχετες θέσεις (σε περίπτωση που δε το γνωρίζεις)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.195
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom