• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιούλιο - Αύγουστο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Αυστρία Ιταλία Ουγγαρία Π.Γ.Δ.Μ. Σερβία Οδικώς Ελλάδα – Σκόπια – Σερβία – Ουγγαρία – Αυστρία – Γερμανία (λίγο) – Ιταλία – Ελλάδα

Καλησπέρα στην παρέα σκέφτομαι με την κολλητή μου να κάνουμε ενα οδικό ταξίδι απο θεσσαλονικη καθε μερα να σταματάμε και σε ενα μέρος να μένουμε εχει κανεις να προτείνει κάποια διαδρομή που να μην ειναι και επικίνδυνη γιατι δυο κορίτσια μόνα ειναι κάπως επίφοβο

Καλησπέρα στην παρέα σκέφτομαι με την κολλητή μου να κάνουμε ενα οδικό ταξίδι απο θεσσαλονικη καθε μερα να σταματάμε και σε ενα μέρος να μένουμε εχει κανεις να προτείνει κάποια διαδρομή που να μην ειναι και επικίνδυνη γιατι δυο κορίτσια μόνα ειναι κάπως επίφοβο
Γιατί δεν παίρνετε ένα αγόρι μαζί σας. ?

...τελικος προορισμος ?

schumigirl

Member
Kαλημέρα και χρόνια πολλα στο φορουμ. ξεκιναμε σάαβτο για μόναχο οδικως με ενδιαμεση σταση βουδαπεστη.
Θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει βινιετα στη Σερβια και πως θα ηταν καλυτερα να πληρώναμε τα διόδια?
Επίσης προτείνετε τα διόδια της σουμπότιτσα για λιγότερη κίνηση?

vasiliss

Member
Kαλημέρα και χρόνια πολλα στο φορουμ. ξεκιναμε σάαβτο για μόναχο οδικως με ενδιαμεση σταση βουδαπεστη.
Θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει βινιετα στη Σερβια και πως θα ηταν καλυτερα να πληρώναμε τα διόδια?
Επίσης προτείνετε τα διόδια της σουμπότιτσα για λιγότερη κίνηση?
Στην ΠΓΔΜ και στη Σερβία πληρώνεις διόδια , μπορεις και με ευρώ. Στην Ουγγαρία βινιετα.

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.250
Μέλη
35.025
Νεότερο μέλος
Dor.theo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom