Αυστρία Γερμανία Ιταλία Οδικώς στην Ευρώπη με παρέα μόνο τον εαυτό μου

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
εισαι Αρχοντας !!! θελω και εγω να το κανω !!! πω πω πω σε ψιλοζηλευω !!! μονος μου δεν το κανω γιατι την 4 η 5 μερα θα βαρεθω και μετα θα με πιασει η σαρα να γυρισω πισω , με εναν τρελλο η και παραπανω σιγουρα θα ελεγα ναι , γιατι ειναι οντως ταλαιπορια αλλα και μια μοναδικη αξεχαστη εμπειρια ! εισαι απαιχτος συνονοματε και παντα να εχεις καλες και τρελλες βολτες !!!
 

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
εισαι Αρχοντας !!! θελω και εγω να το κανω !!! πω πω πω σε ψιλοζηλευω !!! μονος μου δεν το κανω γιατι την 4 η 5 μερα θα βαρεθω και μετα θα με πιασει η σαρα να γυρισω πισω , με εναν τρελλο η και παραπανω σιγουρα θα ελεγα ναι , γιατι ειναι οντως ταλαιπορια αλλα και μια μοναδικη αξεχαστη εμπειρια ! εισαι απαιχτος συνονοματε και παντα να εχεις καλες και τρελλες βολτες !!!
Σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου Johnpro και πίστεψε με δεν είναι καθόλου ταλαιπωρία. Σε καμία περίπτωση δεν είμαι λάτρης της οδήγησης ωστόσο εκτός από τη διαδρομή Άμστερνταμ - Βερολίνο που με κούρασε γιατί έπεσα δυο φορές σε τρελό μποτιλιάρισμα, τις υπόλοιπες δεν τις κατάλαβα καθόλου. Έχεις τόσα πολλά να δεις, να νοιώσεις και να γευτείς στη διαδρομή που τα χιλιόμετρο φεύγουν σαν νερό.

Βέβαια αυτό που με κούρασε απίστευτα ήταν το πλοίο της επιστροφής Βενετία - Ηγουμενίτσα, θα ήταν καλύτερα να συνέχιζα με το αυτοκίνητο Νότια και έπαιρνα το πλοίο από το Μπάρι.

Δυστυχώς στην περίπτωση μου τουλάχιστον, διαπίστωσα ότι τρελοί υπάρχουν πολλοί, τρελοί που να θέλουν να γυρίσουν την Ευρώπη με αυτοκίνητο κανένας. Αν και στο forum έχουμε μαζευτεί πολλοί. ;)
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
...αλλά στον αντίποδα υπάρχει και η κουβέντα που λέει ότι η ευτυχία και η χαρά πηγάζουν από μας τους ίδιους και μακάρι να βρεθούν κάποιοι να τα μοιραστούν αυτά μαζί μας αλλά δεν είναι πάντα εφικτό...
Δυστυχώς, όπως και τις περισσότερες φορές, έχεις δίκιο.:(
 

gkarag

Member
Μηνύματα
15
Likes
5
Ωραία η ιστορία σου,
Τώρα για το μόνος ή με παρέα, εξαρτάται τη φάση που βρίσκεται ο καθένας.
Εύγε πάντως θέλει κότσια να το κάνεις μόνος σου ένα τέτοιο ταξίδι.
 
Μηνύματα
9
Likes
1
θα προσθέσω τον εαυτό μου σε αυτούς που ζηλεύουν το ταξίδι σου, και ελπίζουν να το κάνουν κι οι ίδιοι μια μέρα. πάντως σίγουρα αν το αποφασίσω θα μου φανεί χρήσιμη η δική σου ιστορία! Ωραίο το ταξίδι σου, ωραία και η περιγραφή σου
 

Deemer

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Πόπο ρε φίλε με τρέλανες με το ταξίδι.Ετοιμάζομαι να κάνω και γω την ίδια βόλτα μόνος.Το οργανώνω για το καλοκαιρι του 2017.αν μπορείς στείλε μου pm γιατί θέλω λεπτομέρειες..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου Johnpro και πίστεψε με δεν είναι καθόλου ταλαιπωρία. Σε καμία περίπτωση δεν είμαι λάτρης της οδήγησης ωστόσο εκτός από τη διαδρομή Άμστερνταμ - Βερολίνο που με κούρασε γιατί έπεσα δυο φορές σε τρελό μποτιλιάρισμα, τις υπόλοιπες δεν τις κατάλαβα καθόλου. Έχεις τόσα πολλά να δεις, να νοιώσεις και να γευτείς στη διαδρομή που τα χιλιόμετρο φεύγουν σαν νερό.

Βέβαια αυτό που με κούρασε απίστευτα ήταν το πλοίο της επιστροφής Βενετία - Ηγουμενίτσα, θα ήταν καλύτερα να συνέχιζα με το αυτοκίνητο Νότια και έπαιρνα το πλοίο από το Μπάρι.

Δυστυχώς στην περίπτωση μου τουλάχιστον, διαπίστωσα ότι τρελοί υπάρχουν πολλοί, τρελοί που να θέλουν να γυρίσουν την Ευρώπη με αυτοκίνητο κανένας. Αν και στο forum έχουμε μαζευτεί πολλοί. ;)
Μωρε μια χαρα υπαρχουν κι οχι μονο οδικως Ευρωπη, ακομα κ ΗΠΑ θελουν, αλλα δεν μπορουν κ δεν τους αφηνουν.Αντε μην συγχιστω μεσημεριατικα.
Μπραβο σου για το ταξιδι κ παντα τετοια σου ευχομαι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom