Οι ωραιότεροι πεζόδρομοι

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Σίγουρα ωραία είναι αλλά το νεαρό κόσμο με τη ζωντανή ατμόσφαιρα τι τη θέλατε;;; Φουλ στη μαστούρα και στη σαπίλα είναι. Ένα τόσο ωραίο μέρος να βρίσκουν έδρα τόσοι πολλοί χρήστες.
Kαμία παρακμή δεν είδαμε και καμία μαστούρα.Αντίθετα καλή νεολαία και παιδιά που έπαιζαν μουσική και απίστευτο κόσμο σε κάθε σημείο.9 η ώρα.Δεν ξέρω αν αυτοί που αναφέρεις βγαίνουν πιο αργά.Όπως είπα είχα χρόνια να την περπατήσω και μου άρεσε πολύ.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Εγώ επειδή κάθε δίμηνο σχεδόν που ανεβαίνω πάνω, σίγουρα θα περάσω κάμποσες φορές από εκεί το υπογράφω. Δεν λέω προφανώς ότι η πλειονότητα είναι μαστούρηδες αλλά σίγουρα υπάρχει πολύ σαπίλα.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Εγώ επειδή κάθε δίμηνο σχεδόν που ανεβαίνω πάνω, σίγουρα θα περάσω κάμποσες φορές από εκεί το υπογράφω. Δεν λέω προφανώς ότι η πλειονότητα είναι μαστούρηδες αλλά σίγουρα υπάρχει πολύ σαπίλα.
Όλα τα χρόνια αυτό ήταν το χαρακτηριστικό της Ναυαρίνου.Αυτό δεν απέτρεψε τον φυσιολογικό κόσμο να απολαμβάνει την βόλτα του εκεί τουλάχιστον τις νορμάλ ώρες.Προφανώς η σαπίλα εμφανίζεται πολύ αργότερα όταν η πλατεία είναι έρημη.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Όλα τα χρόνια αυτό ήταν το χαρακτηριστικό της Ναυαρίνου.Αυτό δεν απέτρεψε τον φυσιολογικό κόσμο να απολαμβάνει την βόλτα του εκεί τουλάχιστον τις νορμάλ ώρες.Προφανώς η σαπίλα εμφανίζεται πολύ αργότερα όταν η πλατεία είναι έρημη.
Τι εννοείς όταν λες "φυσιολογικός κόσμος"?
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
χαχαχαχα ας μη το αναλύσουμε στο θέμα ''οι ωραιότεροι πεζόδρομοι της Ευρώπης'' :D
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Συμφωνω. Ας μη το αναλύσουμε. Απλά "χτυπάει" πολύ αυτό το "φυσιολογικός" και επειδη ειμαι αντιθετη ως προς την κατηγοριοποίηση ως παρία του κάθε άρρωστου από AIDS πχ, ή ομοφυλόφιλου ή χρήστη ή εκδιδόμενου, ή παχύσαρκου , οφειλω να ομολογήσω ότι μου κάθησε στραβα.
Ας μην σπαμάρω όμως.... ας πουμε για τους πεζόδρομους...
 

yianportok

Member
Μηνύματα
13
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Ο γύρος της Πορτογαλίας
Ταξίδι-Όνειρο
Αρκτική
"Ωραιότεροι πεζόδρομοι" στον τίτλο. "10 διάσημοι πεζόδρομοι" ο τίτλος του άρθρου. "Σας παρουσιάζουμε δέκα από τους πιο γνωστούς πεζόδρομους της Ευρώπης." το κείμενο του άρθρου. Ας αποφασίσουν κριτήριο, και μετά να μας πουν πως άφησαν έξω
- Τη Διονυσίου Αρεοπαγίτου / Αποστόλου Παύλου
- Τη Hauptstrasse στη Χαϊδελβέργη
- Την Placa στο Ντουμπρόβνικ
- Τη Via Giuseppe Mazzini στη Verona
- Την Kneza Mihalia στο Βελιγράδι

κ.ο.κ.

'Ενα σωρό πεζόδρομοι που αξίζουν υπάρχουν σε ένα σωρό πόλεις στην Ευρώπη, για να μη βάλουμε καν στην κουβέντα ωραιότατες πεζοδρομημένες γειτονιές / παλιές πόλεις.
Επίσης να προσθέσω την corso Vanuzzi στην Perugia.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Η Κnez Μihailova στο Βελιγράδι και η Ασκληπιού στα Τρίκαλα!
Η Αποστόλου Παύλου στην Αθήνα είναι μαγική, η ιστικλαλ στην Πόλη δεν ξεχνιέται ποτέ, ο πεζόδρομος Graben στη Βιέννη και ο δρόμος από το Δημαρχείο μέχρι την Παναγία των Παρισίων είναι πολύ όμορφοι...αλλά όλοι αυτοί είναι μηδέν μπροστά στην Ασκληπιού στα Τρίκαλα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.855
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom