Ισπανία Οργάνωση ταξιδιού -> Βαρκελώνη με Ryanair

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
190
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Ριξε μια ματια εδω,μεχρι να ξυπνησει ο panpan,....μετα το χθεσινο στραπατσο της Ισπανιας,στεναχωρηθηκε..και το εριξε στον υπνο :p
Βλεπω να με βαραει στο τελος ο panpan :harakiri:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
Να ρωτησω και εγω κατι.Επειδη θελουμε να δουμε και την Χιρονα θα κανουμε και μια διανυκτερευση εκει.Λογικα θα ειμαστε εκει μεσημερι και την επομενη το πρωι 7 πεταμε.Που ειναι καλα να κλεισουμε ξενοδοχειο?Στο αεροδρομιιο η μεσα στο κεντρο?Ποσο χιλ.μακρια ειναι απο το κεντρο το αεροδ.?
H απόσταση είναι μόνο 11 χιλ.Η απάντηση είναι δύσκολη.Εγώ θα προτιμούσα μέσα στην Χιρόνα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
A,μάλιστα.Έχω μαύρα μεσάνυχτα,γιατί δεν βλέπω τηλεόραση.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.332
Likes
3.538
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Me
Να ρωτησω και εγω κατι.Επειδη θελουμε να δουμε και την Χιρονα θα κανουμε και μια διανυκτερευση εκει.Λογικα θα ειμαστε εκει μεσημερι και την επομενη το πρωι 7 πεταμε.Που ειναι καλα να κλεισουμε ξενοδοχειο?Στο αεροδρομιιο η μεσα στο κεντρο?Ποσο χιλ.μακρια ειναι απο το κεντρο το αεροδ.?
Μείνετε στο κέντρο, ο σταθμός των λεοφορείων είναι κοντά κ έχει δρομολόγια πολύ νωρίς το πρωί για αεροδρόμιο.
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Θα προτιμούσα να πάω από το αεροδρόμιο μέχρι τη Βαρκελώνη με αυτοκίνητο, λόγω μωρού. Με μια μικρή αναζήτηση που έκανα, κοστίζει γύρω στα 150 ευρώ να το νοικιάσω από το αεροδρόμιο της Girona και να το αφήσω στη Βαρκελώνη!!! Γνωρίζει κάποιος κάτι πιο οικονομικό σε ενοικίαση αυτοκινήτου?
Ευχαριστώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom