Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taver

Member
Μηνύματα
12.522
Likes
29.362
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μπορώ κάπως να καταχωνιάσω τα θέματα επιλογής προορισμού (νησιού, χώρας, ηπείρου) σε κάποια γωνιά του forum που να μην τη βλέπω? Μου ανεβάζουν την πίεση....
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Ξέρω κάποιους που τους έχει ανέβει η πίεση με το που θα πας σε δυο μέρες(κι εγώ μαζί) :D. Άσε να υπάρχουν εκεί οι επιλογές προορισμού, μέχρι να γυρίσετε θα έχουν εξαφανιστεί. Είναι τα γνωστά threads που τα ανεβάζουν οι γνωστοί- άγνωστοι εξαφανιζόλ χρήστες. Τα περισσότερα έστω.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Μπορώ κάπως να καταχωνιάσω τα θέματα επιλογής προορισμού (νησιού, χώρας, ηπείρου) σε κάποια γωνιά του forum που να μην τη βλέπω? Μου ανεβάζουν την πίεση....

Ρε συ άσε τα σαπια σου και πές μας πόσα ταξίδια έχεις μπροστά σου μέχρι το Πάσχα του 2012 (εξαιρούνται οι εσωτερικές πτήσεις ) και τότε να δείς που θα φτάσει η πίεση στους περισσότερους :haha::haha::haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μπορώ κάπως να καταχωνιάσω τα θέματα επιλογής προορισμού (νησιού, χώρας, ηπείρου) σε κάποια γωνιά του forum που να μην τη βλέπω? Μου ανεβάζουν την πίεση....
Τα θερμα φιλια μου στο Birch:(:(:(:(
 

taver

Member
Μηνύματα
12.522
Likes
29.362
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ρε συ άσε τα σαπια σου και πές μας πόσα ταξίδια έχεις μπροστά σου μέχρι το Πάσχα του 2012 (εξαιρούνται οι εσωτερικές πτήσεις ) και τότε να δείς που θα φτάσει η πίεση στους περισσότερους :haha::haha::haha:
Δεν ξέρω. Έχω κλείσει κάποια, και περιμένω να κλείσω και μερικά ακόμα. Προς το παρόν ένα είναι σίγουρο: Μετά το αμέσως επόμενο ταξίδι μου, θα μείνω 2 μήνες σερί εντός Ελλάδας.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Δεν ξέρω. Έχω κλείσει κάποια, και περιμένω να κλείσω και μερικά ακόμα. Προς το παρόν ένα είναι σίγουρο: Μετά το αμέσως επόμενο ταξίδι μου, θα μείνω 2 μήνες σερί εντός Ελλάδας.

ελα ντε που να ξέρεις !!!!!!!! έχεις χασει το μέτρημα
2 μηνες ελλάδα και μετά 8 μήνες σε όλο τον κόσμο :haha::haha::haha:

ΥΓ. Το Ρούλη να μου προσέχεις εκεί στην άλλη πλευρά της γής που πάτε
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Δεν ξέρω. Έχω κλείσει κάποια, και περιμένω να κλείσω και μερικά ακόμα. Προς το παρόν ένα είναι σίγουρο: Μετά το αμέσως επόμενο ταξίδι μου, θα μείνω 2 μήνες σερί εντός Ελλάδας.
2 ολόκληρους μήνες;;;Πω πω... :bleh:
Τώρα, μπορώ ελεύθερα να πάω να κλάψω σε καμιά γωνίτσα, που έχω να βγω από τα σύνορα 11 ακριβώς χρόνια... :( :(
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δεν ξέρω. Έχω κλείσει κάποια, και περιμένω να κλείσω και μερικά ακόμα. Προς το παρόν ένα είναι σίγουρο: Μετά το αμέσως επόμενο ταξίδι μου, θα μείνω 2 μήνες σερί εντός Ελλάδας.

Καημένε, σε λυπάμαι!:haha::haha::haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
οποιος χανιώτης διαβάζει εδώ και θέλει να παρει τον Μίκι το απίθανο σκυλάκι,ώριμο 4 ετών να μου στείλει πμ.
ειναι κούκλος μικρόσωμος και πανέξυπνος! θα σας κάνει χαρούμενους!!
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Έκανα αίτηση για πρακτική στη Νέα Υόρκη..ευχηθείτε μου καλή τύχη..
Καλή τύχη!!! :clap::D
(Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ είχα βρει έναν παιδικό σταθμό μούρλια, αλλά ... θέλει πολλήήήήή δουλειά το να πας στην Αμερική μόνιμα, κι έτσι... :roll:)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.702
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom