Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
με κανεις και αισθανομαι ούφο !! κάθε μερα βλεπω το Ταυγετο και ξεχναω να κοιταξω για χιόνι !!
Ο γυιος μου που τον ρωτησα λεει οτι έχει ελαχιστο ....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.532
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Aναγκάστηκα στο αεροδρόμιο της Manama να αγοράσω μια βερμούδα και η μόνη που είχα βρει ήταν μια Billabong. Μέσα σε ένα πλαϊνό της τσεπάκι έχει δεμένο με ένα κοντό λάστιχο κάτι που μοιάζει με μικρή πλακέ τσατσάρα. Το λάστιχο είναι τόσο κοντό που δεν επιτρέπει το χτένισμα της κόμης μετά το surf. Επίσης είναι δεμένο με τρόπο που η αφαίρεσή του δεν είναι εφικτή. Μπας και χρησιμεύει με κάποιο τρόπο στην συντήρηση της σανίδας του surf;; έχουμε κανά surfer δα με;; Πείτε καθώς αφού την πήρα που την πήρα, ας την χρησιμοποιήσω ολοκληρωμένη αγοράζοντας και μια σανίδα...

(πφφφ.... τί άλλο θα ακούσει αυτό το δύσμοιρο topic...)
Αυτά που σου είπε ο taver είναι χαζομάρες. Τσατσάρα σε βερμούδα είναι, κοντή και δεν αφαιρείται. Είναι προφανές πως πρόκειται για χτένα για π...τριχες.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
με κανεις και αισθανομαι ούφο !! κάθε μερα βλεπω το Ταυγετο και ξεχναω να κοιταξω για χιόνι !!
Ο γυιος μου που τον ρωτησα λεει οτι έχει ελαχιστο ....
αμα εχουμε κατι συνεχως διπλα μας δε το προσεχουμε...χεχεχ

για ελαχιστο μου ειπαν και εμενα....μαλλον θα επιχειρησω να ανηφορισω ..και μετα θα παω στα νοτια να φαω φαγητακια της μανουλας:D
 

d4ydr33m3r

Member
Μηνύματα
124
Likes
29
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Αυτά που σου είπε ο taver είναι χαζομάρες. Τσατσάρα σε βερμούδα είναι, κοντή και δεν αφαιρείται. Είναι προφανές πως πρόκειται για χτένα για π...τριχες.
:lol:
Για τους ξυρισμενους μπορει να παρεις εναλλακτικα την εκδοση με το rexona..
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
 
Last edited by a moderator:

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
δε ξερω γιατι αλλα το βιντεακι με τα λεγκο ειναι αγχωτικο...ειδικα με το πρωινο καφε..μαλλον φταιει η μουσικη
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ε,δεν το είχα προσέξει τότε.Sorry.
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Να πω κ εγω τον πόνο μου... Μπορει ένας δημόσιος υπάλληλος να πει δεν έρχομαι για δουλεια Πέμπτη παρασκευη επειδή εχω καποια δουλεια;;;; Καλα λογω του Αγ. Πνεύματος Ειναι αλλα αυτη η δικαιολογία παιζει;; Για πείτε μου εσείς που ξέρετε....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.808
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom