Ο Αναποφασιστος ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
Απο τη Βολιβια ..Κινα ..., απο Μαδαγασκαρη ...Σκωτια ....και πισω ...
Ταυτοχρονα σε καλει η Τουρκια η οποια επαιζε μπαλα...με την Αιγυπτο
Ναι ξερω ....δεν μπορεις να αποφασισεις με τιποτα....
Σιγουρα οι συνθηκες ...(ολων των ειδων) ...,παιζουν το ρολο τους,
αλλα τι στο διαβολο ...θα πας παντου, το πες...και γραφτηκε και μια ιστορια προσφατα ....για το Ντουμπαι ....
και πραγματικα δεν μπορεις να αποφασισεις .......

Αγαπητοι συμφορουμιτες ...παλια και καινουρια διλημματα..τριλημματα.., ΟΛΑ εδω, σε αυτο το post ...!!!
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Το επερχόμενο δίλλημα:Λατινική Αμερική ή Ν.Α.Ασία;Και αν ενδιάμεσα "κάτσει" η Βαλτική απωθημένο;...άσε που τα μάτια είναι πάντα ανοιχτά στην Άπω Ανατολή...
Ουφ...και κόπηκαν και τα επιδόματα "καθησιού"....
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Lalibela,αυτό όλο που περιγράφεις το παθαίνω και εγώ συχνά...το ονομάζω βουλιμία των ταξιδιών...και οδηγεί σε πλήρη σύγχυση και αποδιοργάνωση(αιτία του συνήθως το σύνδρομο στέρησης:haha: μετά από χ διάστημα χωρίς σχεδίαση ταξιδιού).
μια καλή λύση που έχω βρει είναι να αναθέτω στις συμπαντικές δυνάμεις ν' αποφασίζουν αντ'εμού,μια που έχουν αποδειχτεί αποφασιστικότερες και αποτελεσματικότερες από μένα!:shock:
καλή τύχη!;)
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
μια καλή λύση που έχω βρει είναι να αναθέτω στις συμπαντικές δυνάμεις ν' αποφασίζουν αντ'εμού,μια που έχουν αποδειχτεί αποφασιστικότερες και αποτελεσματικότερες από μένα!:shock:
καλή τύχη!;)[/quote]


Και για να έχουμε καλό ρώτημα, πώς το κάνεις αυτό?:roll:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Και για να έχουμε καλό ρώτημα, πώς το κάνεις αυτό?:roll:

:haha::haha:είναι μεγάλη συζήτηση αυτή!!!!
αλλά μπορώ να σου πω ότι ένας τρόπος είναι πχ.ν ακολουθείς κάποια από τις προσφορές που κατά καιρούς παίζουν....;)
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
:haha::haha:είναι μεγάλη συζήτηση αυτή!!!!
αλλά μπορώ να σου πω ότι ένας τρόπος είναι πχ.ν ακολουθείς κάποια από τις προσφορές που κατά καιρούς παίζουν....;)

Τότε λοιπόν, το σύμπαν, στην περίπτωσή μου συνομώτησε, και σε λιγότερο από ένα μήνα θα βρίσκομαι στη Ρώμη!:clap::clap::clap: Πάντα τέτοια:haha:!
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
dmdoc
Βαλτική ...are you talking to me ?:haha::bleh:
Απω ανατολη ...βγαλε τη σφηνα γρηγορα ...ακου με :D
το διλημμα ασια ...λατινικη αμερικη ..μπορει να λυθει και με κληρωση :bleh:
ή βελακια στο χαρτη (απο αποσταση ...μην κλεψεις)


αιτία του συνήθως το σύνδρομο στέρησης:haha: μετά από χ διάστημα χωρίς σχεδίαση ταξιδιού
σαν να χεις δικιο ..
συμπαντικες δυναμεις ...? ποιος καθεται να ψαξει τα συρταρια?:bleh:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Τότε λοιπόν, το σύμπαν, στην περίπτωσή μου συνομώτησε, και σε λιγότερο από ένα μήνα θα βρίσκομαι στη Ρώμη!:clap::clap::clap: Πάντα τέτοια:haha:!

είδες τι καλά που νιώθεις,όταν αφήνεις το σύμπαν να κάνει τη δουλειά του???:haha::haha::haha::haha:καλά να περάσεις :clap:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
dmdoc
Βαλτική ...are you talking to me ?:haha::bleh:
Απω ανατολη ...βγαλε τη σφηνα γρηγορα ...ακου με :D
το διλημμα ασια ...λατινικη αμερικη ..μπορει να λυθει και με κληρωση :bleh:
ή βελακια στο χαρτη (απο αποσταση ...μην κλεψεις)


αιτία του συνήθως το σύνδρομο στέρησης:haha: μετά από χ διάστημα χωρίς σχεδίαση ταξιδιού
σαν να χεις δικιο ..
συμπαντικες δυναμεις ...? ποιος καθεται να ψαξει τα συρταρια?:bleh:
καλέ,έχεις κλείσει τις συμπαντικές δυνάμεις στα συρτάρια:bleh::haha:έτσι εξηγούνται τα τόσα διλήμματα!!!:haha:πάραυτα να ελευθερωθούν και θα δεις που θα κλείσεις εσύ το μάτι στη Βαλτική;)
λατινική αμερική -ασία,σημειώσατε χ!:haha:http://www.fly.gr/,το λίνκ ως εναλλακτική στα βελάκια!:haha::haha::bleh:ερεύνα άκοπα,τέκνον μου!:D
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Τότε λοιπόν, το σύμπαν, στην περίπτωσή μου συνομώτησε, και σε λιγότερο από ένα μήνα θα βρίσκομαι στη Ρώμη!:clap::clap::clap: Πάντα τέτοια:haha:!

Και μενα γιατι δεν μου καθετε ακομη ρε φιλη??? Τοσο focus στην Ρωμη εχω κανει??? Ας ρωτησει καποιος τον Coello!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.030
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom