Ο Αναποφασιστος ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
βρε η ρωμη ειναι διπλα ...γιατι ετσι?
Λιγο που εγινα μανα ακι δεν μ αφηνει το ξενυχτι, λιγο που ψαχνω εισιτηρια και δεν μου καθετε ( τα θελω και πως τα θελω)... αλλα που θα παει...
προς το παρον με αποζημιωνουν πληρως τα γελακια της κορης μου!!!
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
εδω εχουμε συμφορουμιτισα που πηγε ρωμη με το μπεμπη ...με αντρα και πεθερικα ...και περασε εκπληκτικα (η πεθερα παλαβη τελειως ...πρεπει να γινει επιτιμο μελος )
συγχαρητηρια για τη μπεμπα ...νομιζω πρεπει να δει τη ρωμη συντομα...επιβαλεται ....το παιδι να ξεκινησει απο νωρις ...μη χασομερας
ξενυχτια ..στη ρωμη ...:D
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
εδω εχουμε συμφορουμιτισα που πηγε ρωμη με το μπεμπη ...με αντρα και πεθερικα ...και περασε εκπληκτικα (η πεθερα παλαβη τελειως ...πρεπει να γινει επιτιμο μελος )
συγχαρητηρια για τη μπεμπα ...νομιζω πρεπει να δει τη ρωμη συντομα...επιβαλεται ....το παιδι να ξεκινησει απο νωρις ...μη χασομερας
ξενυχτια ..στη ρωμη ...:D

για πεθερικα κια γονεις δεν το συζητω... κι αν μεγαλωσει η κορη λιγο ουτε τον αντρα θα παιρνω... που τωρα τον παρακαλαω... μετα θα πατρακαλαει ο ιδιος με 2 γυναικαρες διπλα του αλλα εμεις... κυριες! Τα δυο μας θα αλωνιζουμε!!!!
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
προβλεπω καταληψη του ΕΛ.Βεν. αν εχει κορη
που πας εσυ ατιμη μανα ...αυτο ειναι το παιδι μου :haha::haha:

αυτα ειναι ...αλλοι εκμεταλευονται τα παιδια τους για χρηματα
εμεις για ταξιδια :haha::haha::haha: ευγε ...


τι παει να πει τον παρακαλας...
μια αποφαση ειναι το διαζυγιο :D ...θα σου σταθουμε ολοι :cool:
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Και μενα γιατι δεν μου καθετε ακομη ρε φιλη??? Τοσο focus στην Ρωμη εχω κανει??? Ας ρωτησει καποιος τον Coello!!!

Ωραία λοιπόν, αφού επιμένεις με τη Ρώμη (και καλά κάνεις, η αλήθεια είναι) δοκίμασε αυτό! Κάνε μια προσπάθεια να ψάξεις για κάπου αλλού! Άλλωστε ο νόμος του Μέρφι το λέει ξεκάθαρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.331
Μηνύματα
888.148
Μέλη
38.989
Νεότερο μέλος
giota.charalampak

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom