Αργεντινή Βολιβία Βραζιλία Παραγουάη Ο γύρος του κόσμου με Vespa!

Μηνύματα
51
Likes
436
Καλησπέρα στην παρέα!
Πριν λίγες μέρες ετοιμάσαμε ένα μικρό βίντεο με τα highlights του ταξιδιού (3+ λεπτά) :


ΥΓ Ευχαριστούμε για όλα τα σχόλια! Θα προσπαθήσουμε να ανεβάζουμε ενημερώσεις όσο πιο συχνά γίνεται!
 
Μηνύματα
51
Likes
436
Μετά από ένα μεγάλο διάλειμμα στην Ελλάδα, είμαστε επιτέλους και πάλι στον δρόμο :D

3 μήνες πέρασαν ήδη από τη μέρα που προσγειωθήκαμε στη Βραζιλία και μόλις μπήκαμε Παραγουάη.

Ορίστε και το πρώτο μας βιντεάκι απ'το σέρβις της βέσπας μας, του Κίτσου:hitme:



Μόλις τελειώσαμε και το μοντάρισμα του πρώτου άκτσουαλ ταξιδιωτικού βίντεο, αλλά έχουμε κολλήσει στο ανέβασμα (μας βγήκε μόλις 33 λεπτά :haha:)...

Καλά ταξίδια σε όλους!
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.728
Likes
14.324
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Καλή επιστροφή στο φόρουμ και καλή συνέχεια του ταξιδιού σας.
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
Χαρά στο κουράγιο σας! Θέλει μεγάλη τόλμη για αυτό που κάνετε και πολλά συγχαρητήρια. Ομολογώ πως εγώ δεν θα το τολμούσα! Συνεχίστε να μας ενημερώνετε για τη πορεία του ταξιδιού σας σε συνδυασμό με τις όμορφες φώτο που ανεβάζετε. Καλή συνέχεια και εύχομαι να σας έρχονται όλα βολικά.
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
566
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια!
Καλά να περνάτε και καλή επιστροφή παιδιά !
 
Μηνύματα
51
Likes
436
Ε, ναι λοιπόν, επιτέλους!
Το πρώτο μας βίντεο απ' το ταξίδι είναι γεγονός!
Ούτε εμείς το πιστεύαμε, αλλά ορίστε: χιλιόμετρα, ζέστη, θερμοπληξίες, παπαγάλοι, καρμπυρατέρ, τροπική βλάστηση, μαϊμούδες και βάρκες!
Κι όλα αυτά στη Βραζιλία!

 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Πέρυσι είχα κάτσει μια βδομάδα και είδα όλα τα βιντεάκια σου, με μακράν πιο εντυπωσιακή την περιπετειώδη διάσχιση του Κονγκό (νομίζω πρέπει να μοντάρεις και να δημοσιεύσεις περισσότερη Αφρική γενικότερα) και να σου πω την αλήθεια απογοητεύτηκα όταν τελικά έφτασες στη Ν. Αφρική και αποφάσισες να μη συνεχίσεις την 'ανάβαση' της Αφρικής απ' την ανατολική μεριά όπως νομίζω έλεγες στα αρχικά σχέδια αλλά να προχωρήσεις στη Ν. Αμερική. Σκέφτεσαι κάποια στιγμή να επανέλθεις Αφρική;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.085
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πέρυσι είχα κάτσει μια βδομάδα και είδα όλα τα βιντεάκια σου, με μακράν πιο εντυπωσιακή την περιπετειώδη διάσχιση του Κονγκό (νομίζω πρέπει να μοντάρεις και να δημοσιεύσεις περισσότερη Αφρική γενικότερα) και να σου πω την αλήθεια απογοητεύτηκα όταν τελικά έφτασες στη Ν. Αφρική και αποφάσισες να μη συνεχίσεις την 'ανάβαση' της Αφρικής απ' την ανατολική μεριά όπως νομίζω έλεγες στα αρχικά σχέδια αλλά να προχωρήσεις στη Ν. Αμερική. Σκέφτεσαι κάποια στιγμή να επανέλθεις Αφρική;
Νομίζω έχει και συνεπιβάτη, δε ταξιδεύει σόλο, δε καταλαβαίνω γιατί του μιλάς στον ενικό
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom