Οutlet Αθήνα

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Επειδή το Woodbury πέφτει λίγο μακριά και επειδή είμαι άπειρα τσιγκούνης όταν αγοράζω ρούχα, όποιος πάει στο McArthurGlen Designer outlet in Athens, Greece που άνοιξε πρόσφατα ας μας πει τί τιμές παίζουν. thnx
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Επειδή το Woodbury πέφτει λίγο μακριά και επειδή είμαι άπειρα τσιγκούνης όταν αγοράζω ρούχα, όποιος πάει στο McArthurGlen Designer outlet in Athens, Greece που άνοιξε πρόσφατα ας μας πει τί τιμές παίζουν. thnx
έχεις αργήσει αιώνες...
να με παίρνεις μαζί σου για ψώνια και θα σου δείξω πολλα!!:cool:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Aν εχει παει κανεις ας δωσει λεπτομερειες. Αξιζει?
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Ο χώρος είναι όμορφος με σπιτάκια-μαγαζιά νεοκλασσικού τύπου, έχει κάποια ωραία καφέ, μπορείς να καθήσεις και για φαγητό..ο χώρος είναι κατάλληλος και για όσους έχουν παιδιά..αυτό όμως και τίποτα άλλο.
Εμένα δεν με συγκίνησαν οι τιμές καθόλου, μπορείς να βρεις στις ίδιες τιμές πάνω κάτω, τα ίδια και με περισσότερη ποικιλία ρούχα, στα περιφερειακά μαγαζιά της Αθήνας..με εξαίρεση ίσως ένα δύο μαγαζιά..
 

justperfect

Member
Μηνύματα
34
Likes
0
Ο χώρος είναι όμορφος με σπιτάκια-μαγαζιά νεοκλασσικού τύπου, έχει κάποια ωραία καφέ, μπορείς να καθήσεις και για φαγητό..ο χώρος είναι κατάλληλος και για όσους έχουν παιδιά..αυτό όμως και τίποτα άλλο.
Εμένα δεν με συγκίνησαν οι τιμές καθόλου, μπορείς να βρεις στις ίδιες τιμές πάνω κάτω, τα ίδια και με περισσότερη ποικιλία ρούχα, στα περιφερειακά μαγαζιά της Αθήνας..με εξαίρεση ίσως ένα δύο μαγαζιά..
Τοσο καλα!!Πολυς χαμος για το τιποτα δλδ;
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Τοσο καλα!!Πολυς χαμος για το τιποτα δλδ;
πιστεύω ότι όταν θα αρχίσουν κανονικά οι εκπτώσεις, θα υπάρχει μεγαλύτερη ποικιλία και περίπου ίδιες τιμές στα έξω μαγαζιά..αυτό διαπίστωσα εγώ..δύο μαγαζιά είχαν καλές τιμές, στα polo και tommy...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τζοανα θελω να σε ρωτησω:
Εχει μαρκες ιδιαιτερα ακριβες δηλ Louis Vuitton-Burberry-Gucci-Prada-YSL-CDior-Chanel-Jimmy Choo-Salvatore Ferragamo klp ?
Σιγα μην εχει....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom