Γενικά ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΕΕΕΣΣ ΓΙΑ ΝΗΣΙΑ!!!!!

mitsosbarman

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ Ν ΣΥΝΔΙΑΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΗ!!! ΠΧ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ Π ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ!!!! ΔΩΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ!!! ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΣΚΟΠΕΛΟ Ή ΙΟ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κατ'αρχήν ψυχραιμία, μη γράφεις με κεφαλαία, στη γλώσσα του internet σημαίνουν ότι "φωνάζεις".

Μεταφέρω το θέμα σου στην ενότητα των Νησιών Αιγαίου.

edit: κάποιος με πρόλαβε :D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Η Σκοπελος δεν εχει την τρελη διασκεδαση και ειναι οικογενειακο νησι και για ζευγαρια .
Η Ιος απο την αλλη εχει την τρελη διασκεδαση (εχει βεβαια και σημεια για χαλαρωση)..σε σημειο που να γινονται εκτροπα-μεθυσια -μπακουροφασεις κλπ
Η Σκοπελος καταπρασινη ,η Ιος ξερη.
και οι 2 εχουν ωραιες παραλιες.
 
Μηνύματα
31
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ με καλη παρεα!
Η Σκοπελος δεν εχει την τρελη διασκεδαση και ειναι οικογενειακο νησι και για ζευγαρια .
Η Ιος απο την αλλη εχει την τρελη διασκεδαση (εχει βεβαια και σημεια για χαλαρωση)..σε σημειο που να γινονται εκτροπα-μεθυσια -μπακουροφασεις κλπ
Η Σκοπελος καταπρασινη ,η Ιος ξερη.
και οι 2 εχουν ωραιες παραλιες.
Αν ηταν να γραψω εγω για τα δυο νησια αυτα θα εγραφα :D:D

Τωρα,αν θες να μας πεις ποτε περιπου θα πας(μεσα αυγουστου),αν θα εχεις μεταφορικο μεσο(αυτοκινητο,μηχανη,δικο σου ελικοπτερο :bleh: ),απο που θα ξεκινησεις(πειραια,κρητη,αλεξανδρουπολη?) και για ποσες μερες θα΄ναι πιο ευκολο να σου πουμε 2-3 μερη να πας... :clap:
 

κωνα

Member
Μηνύματα
24
Likes
0
για σκοπελο κ εγω ξερω οτι ειναι ησυχο νησι με ωραιες παραλιες..για ιο δεν εχω ιδεα..ενα νησι ομως που θα ταιριαζε σε αυτο που ψαχνεις- ειδικα αν ξεκινας απο πειραια- ειναι οι σπετσες!!πολυ νυχτερινη ζωη το βραδυ κ πολυ ομορφες παραλιες για την ημερα..εγω εχω παει γυρω στις 4-5 φορες..το εχω λατρεψει...κ καθως ειναι μικρο γυριζεται παρα πολυ ευκολα..
 

mitsosbarman

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
απο πειραια θα ξεκινησουμε και θα νοικιασουμε εκει μηχανακι και λεμε για τελη ιουλιου!!!
 

κωνα

Member
Μηνύματα
24
Likes
0
νομιζω τοτε οτι οι σπετσες ταιριαζουν σε αυτο που θελεις..μπορεις κ να πας με αυτοκινητο μεχρι Κοστα,να αφησεις το αυτοκινητο στα parking που εχουν εκει κ να περασεις απεναντι με καϊκακι(2?)..κ νοικιαζεις μηχανακι εκει με 15? περιπου...εναλλακτικα μπορεις να πας με δελφινι απο πειραια..ειναι βεβαια λιγο τσουχτερες τιμες..
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
δε θα προτεινα ιο για να πας με την κοπελα σου, καλυτερα με φιλους , ασε που δεν ειναι και πολυ για χαλαρωση, σιγουρα σκοπελο απο τα 2 που προτείνεις
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
Αφού μπορείς να ανεβείς μέχρι την Σκόπελο εγώ θα πρότεινα να επισκεφτείς την Σκιάθο και νυχτερινή ζωή και χαλάρωση ...
 
Μηνύματα
31
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ με καλη παρεα!
Αφού μπορείς να ανεβείς μέχρι την Σκόπελο εγώ θα πρότεινα να επισκεφτείς την Σκιάθο και νυχτερινή ζωή και χαλάρωση ...
Συμφωνω...καλυτερα Σκιαθο(εχει ωραιοτερη πολη και καλυτερη νυχτερινη ζωη)

Απο πειραια,με μηχανακι και ζευγαρι εχω να προτεινω Σιφνο κ Παρο...

Αλλα εγω λεω οτι οπου και να πας καλα θα περασεις αν εχεις καλη παρεα :):clap:
 

summerfunk

Member
Μηνύματα
112
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Σητεια - Ανάφη
Ταξίδι-Όνειρο
οτιδήποτε έχει θάλασσα
Η Ιος είναι δεν κάνει με τιποτα για ζευγάρι.. Ξέρω θα γίνω γραφική γιατι το έχω προτείνει καμιά 100αριά φορές εδωμέσα, αλλά εχουμε και εμεις τις αδυναμιες μας!!! Πριν μερικές μέρες γύρισα από Σέριφο (ζευγαράκι κ εμεις) και στο προτείνω και για διασκεδαση και για χαλαρωση!!!!

Τώρα για Σκιάθο, Σκόπελο δεν μπορω να βοηθήσω καθόλου γιατί δεν έχω πάει ακόμα, αλλά θα δω με αγωνία τις περιγραφές για μελλοντικά σχέδια!!!

Καλό Καλοκαίρι και να περάσεις Σουπερ όπου κ να πας!!! :lol:
 

apithani

Member
Μηνύματα
45
Likes
5
λοιπον για ζευγαρι ιδανικο νησι ειναι η Μηλος...εχει καταπληκτικες παραλιες οι οποιες ειναι παρα παρα πολλες!!!! η μια πιο ομορφη απο την αλλη φυριπλακα τσιγκαρδο σαρακινικο κ αλλες πολλες... ειναι γενικα ηρεμο νησι στο οποιο πηγαινουν συνηθως ζευγαρακια.οικονομικο με μικρες αποστασεις. ειχα μεινει 15 βραδιες κ δεν βαρεθηκα ουτε μιση μερα... εμενα στην πολλωνια ενα πανεμορφο ψαροχωρι απεναντι απο την Κιμωλο στην οποια μπορειτε να πατε μονοημερη εκδρομη. φευγει ενα καραβακι απο την Πολλωνια καθε μια ωρα αν θυμαμαι καλα. Στην Κιμωλο ειναι μια καταπληκτικη παραλια τα Πρασα...
Μηλο παντως σου προτεινω ανεπιφυλακτα να πατε κ μπορω να σου δωσω οσες πληροφοριες θελεις για φαγητο κτλ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom