Πάμε Εδεσσα στο καρναβάλι 2009;

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Καλημέρα. Στη Σαλονίκη θα βρεθώ Κ. Δευτέρα και για μερικές μέρες.
Σε ποια χωριά ή κοντινές πόλεις γίνονται εκδηλώσεις εκείνη τη μέρα που αξίζει να πάει κάποιος;
ευχαριστώ
Ναουσα
Πολυγυρος Χαλκιδικής
Σοχός Θεσσαλονίκης

Χρόνος απο Θεσσαλονικη
45-60 min
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
ουτε εμενα να περιμενεται γιατι θα ειμαι στο καρναβαλι του Ρεθυμνου, με 37 αρματα φετος και χωρις τα μπουλουκια. το πι, το φι, και την αλοιφή, :):):) ειμαστε το τριτο σε οργανωση στην ελλαδα
ενας ευλογημενος δεν βρεθηκε να γραψει κατι?:(:(
παντως taver σε φθονω που θα εισαι τορινο θα ηθελα πολυ να παω με κρουαζιερα στη Βενετια που οργανώνει η ΑΝΕΚ αλλα δουλευω, ασε που θα ειναι εκει όλες οι φυλες του Ισραηλ:roll::roll::roll: δεν θα με πειραζε ομως γιατι δηλωνω ερωτευμενη με την Ιταλια:clap::clap:
Αφού είναι έτσι, οι γείτονες θα έλθουμε..
 

kemcap

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
γαυδος
γεια σας απο το ηρακλειο-κρητης.δεν εχω ακομη βρεθει στο καρναβαλι της εδεσσας αλλα την συνιστω την πολη για την φυσικη της ομορφια και ιδιαιτερα για τους καταρακτες και το κανναβουργειο.εμεις λεμε να παμε στο καρναβαλι του βενερατου στο δημο παλιανης.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
γεια σας απο το ηρακλειο-κρητης.δεν εχω ακομη βρεθει στο καρναβαλι της εδεσσας αλλα την συνιστω την πολη για την φυσικη της ομορφια και ιδιαιτερα για τους καταρακτες και το κανναβουργειο.εμεις λεμε να παμε στο καρναβαλι του βενερατου στο δημο παλιανης.
εχει το βενερατο καρναβαλι? πρωτη φορα το ακουω,στο καρναβαλι της Πομπιας που βρεθηκα (ειμαι και μεσσαριτισα) ειχε πολυ χαβαλε. καλα να περασεις και στειλε μας και φωτο να δουμε.....:lol::lol::):););)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
εχει το βενερατο καρναβαλι? πρωτη φορα το ακουω,στο καρναβαλι της Πομπιας που βρεθηκα (ειμαι και μεσσαριτισα) ειχε πολυ χαβαλε. καλα να περασεις και στειλε μας και φωτο να δουμε.....:lol::lol::):););)

βλέπω πολλούς Κρητικούς στο forum. πότε θα συναντηθούμε για καφέ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom