Πάμε Λάιντεν;;;

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρος
Δεν μπορεις να φαντααστεις ποσο ενθουσιάστηκα όταν ειδα τιτλο "παμε λαιντεν"!!!! είμαι και γω μια παλιά ερασμιτισσα του λαιντεν!!μου εκανε εντύπωση το ότι όλα αυτα που εχεις γράψει ειναι σαν να τα έγραψα εγώ! απίστευτο!μου έχει λείψει απίστευτα το λαιντεν και γενικά ολη η ολλανδια!!εγω ήμουν εκεί Σεπτέμβριο με Ιανουάριο, όταν γύρισα πίσω ήμουν μέσα στη μαύρη μιζέρια!αχ τι ωραία , πόσο σε ζηλεύω!!!για ποσο ακομα θα είσαι εκεί?
Xάχα...η μιζέρια της επιστροφής νομίζω υπάγεται στο μεταερασμιακό σοκ, άσχετα απ'το σε ποιο μέρος έχεις πάει:cool: Εγώ ήρθα τέλη Αυγούστου και θα είμαι εδώ μέχρι και τα μέσα Αυγόυστου..ένας χρόνος φουλ...υποθέτω βέβαια ότι η ερασμιακή ζωή στο Λάιντεν δεν συγκρίνετα με την μεταπτυχιακή..όπως και να χει όμως είναιπολύ ωραία!
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
Xάχα...η μιζέρια της επιστροφής νομίζω υπάγεται στο μεταερασμιακό σοκ, άσχετα απ'το σε ποιο μέρος έχεις πάει:cool: Εγώ ήρθα τέλη Αυγούστου και θα είμαι εδώ μέχρι και τα μέσα Αυγόυστου..ένας χρόνος φουλ...υποθέτω βέβαια ότι η ερασμιακή ζωή στο Λάιντεν δεν συγκρίνετα με την μεταπτυχιακή..όπως και να χει όμως είναιπολύ ωραία!
σιγουρα το σοκ ηταν μεταερασμιακο αλλα ηταν και "μετα ολλανδικο"!!!την λατρεψα την ολλανδια πραγματικα,ο τροπος ζωης,οι ανθρωποι,οι ομορφιες της!!
η ερασμιακη ζωη λοιπον ηταν μοναδικη,μια απο τις καλυτερες περιοδους της ζωης μου αλλα οπως και να χει σπουδες στο εξωτερικο ...και ποσο μαλλον στο λαιντεν:lol:, είναι φοβερή εμπειρία!!δωσε τα φιλια μου στο λαιντεν γιατι μ ου ελλειψε :haha:
 

mixter

Member
Μηνύματα
29
Likes
2
Θα είμαστε στην Ολλανδία 4-11 Μαρτίου με βάση το Άμστερνταμ. Λέμε να αφιερώσουμε μία μέρα στο Λάιντεν. Έχετε να προτείνετε κάτι πέραν όσον έχουν γραφεί ήδη;

Ευχαριστώ :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.603
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom