Πάργα - Σύβοτα

fofinaki

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥΥΥ !!!!
χα χα χα:D η αληθειε ειναι πωσ γενικα τα νερα κερκυρα, παργα, συββοτα κτλ ειναι πιοοο κρυα απο αλλα μερη... αλλα οκ δεν ειναι τοσο που να μην μπεις!!! μια χαρα ειναιιιι μην ανυσηχεις... εγω λεω να κλεισεις κ πισινουλα παντωσ καλοθ κακου αλλα απο οσο θυμαμαι δεν ειχα προβλημα εγω μια χαρα βουτιες εκανα :bleh:
 

alex78

New Member
Μηνύματα
4
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
PRAGUE
Ταξίδι-Όνειρο
TAILAND
Καλημερα...θα παω παργα μεσα ιουλιου και θελω να ρωτησω αν τα νερα ειναι γενικα κρυα οπως στις παραλιες της κερκυρας...Παλευεται το μπανιο στην θαλασσα??Ειμαι σε διλημα να κλεισω ξενοδοχειο με πισινα ή οχι..Τουλαχιστον να κανουμε κανενα μπανακι στην πισινα αν ειναι παγωμενα τα νερα
Φιλε εγω περυσι που πηγα οπως προαναφερω στην παραπανω ιστορια,
δε συναντησαμε τετοιου ειδους προβληματα με τη θερμοκρασια του νερου
ολες οι παραλιες εκτος απο τη ζαβια που ηταν κρυα (αν κ ρηχη) ηταν φυσιολογικες σαν τις χαλκιδικης
 

analyzer

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Τελικα που αξιζει να μεινουμε Συβοτα ή Πάργα?
Προταση για δωματιο/ξενοδοχειο για οικογενεια με 1 παιδι 2.5 χρονων εχουμε????
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
αν έχεις και παιδί;Σύβοτα δεν το συζητώ
 

analyzer

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Καλημερα απο εμενα. Ειμαστε οικογενεια με 1 παιδακι 2,5 χρονων και κατεβαινοντας απο Θεσσαλονικη σκεφτομαστε να μεινουμε 4 μερες την περιοχα Παργα-Συβοτα απο 12-7-2011 και μετα. Ειμαστε απο Πελλοπονησο (Πυργο Ηλείας) και δεν γνωριζουμε καθολου της περιοχη. Υπαρχει καποια προταση για ξενοδοχειο/ενοικιαζόμενο δωμάτιο με παραλια μπροστα (αν αυτο ειναι εφικτό)???Που ειναι καλυτερα να μεινουμε Πάργα ή Σύβοτα ή αλλου? Επισης οποιαδηποτε προταση για καλο φαγητο και εκδρομουλες γυρω γυρω...ευπρόσδεκτη.
Διαβασα τα posts αλλά δεν εβγαλα πολυ ακρη. Ισως ειμαι ειδικη περιπτωση λογω παιδιού...:)
Ευχαριστω προκαταβολικά
 

analyzer

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Eνοειται τα εχω κοιταξει.Απλα ψαχνω καποιον να προτεινει καποιο που να εχει μεινει.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk
 

apinf

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Σκεφτόμαστε να πάμε στην περιοχή το πρώτο δεκαήμερο του Αυγούστου. Που να μείνουμε;;; (ζευγάρι χωρίς πολλές απαιτήσεις, μόνο καθαρά να είναι, δε θα μας πείραζε αν είναι σε κανένα χωριουδάκι τριγύρω....οικονομικά να είναι) Αν κάποιος μπορεί να προτείνει συγκεκριμένο κατάλυμα στείλτε μου προσωπικό μήνυμα σας παρακαλώ πολύ! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!
 

evaggelia

Member
Μηνύματα
64
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ψάχνω προορισμό..
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
παιδιά , και εγώ θέλω βοήθεια για τα μέρη τούτα

ξεκίνησα να ψάχνω για πάργα - σύβοτα αλλά κοιτάω και πρέβεζα

ξερετε κανένα προτεινόμενο ξενοδοχείο με δική του παραλία, πισινούλα , ημιδιατροφη γενικώς αξιοπρεπές καθοτι θα περνάω πολύ ώρα εκεί (μπέμπα 5 μηνών) . κανα 1200ευρω μαξ

το πρεβεζα beach λέει? η θάλασσα είναι οκ για παιδια ?(κορούλα 5 ετών)

ή στο λιχνος στην πάργα , έχει μείνει κανείς ?

ευχαριστώ πολύ
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
στο λυχνος ειχα μεινει πριν μερικά χρονια...παλιο(δεν ξέρω αν τωρα έχουν κανει ανακαινιση)αλλα καλο ξενοδοχειο....κοιταξε κι αυτο αν θελεις
Parga Hotel Enetiko Resort - 1800 Apartments Hotel
ο αδερφος μου που περναει εκει τις διακοπες του μου ειπε οτι ειναι πολύ καλο
μιλαω για το ενετικο resort,οχι το 1800 που ειναι της ιδιας ιδιοκτησιας αλλα παλιο και σε στυλ appartements
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Alex78 ωραια η ιστορία σου με πολλές πληροφορίες και προτάσεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom