Πάτρα-Χριστουγεννιάτικη συνάντηση!!!!!

Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Νέα συνάντηση του παραρτήματος Πατρών και όχι μόνο για τις 9 Ιαν 2010, για κοπή βασιλόπιττας στη Ναύπακτο.Σπέύσατε να δηλώσετε συμμετοχές.Για περισσότερες πληροφορίες στη ANEL.over
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
με μεγάλη καθυστέρηση,λόγω "τεχνικών προβλημάτων",να πω και εγώ πως ήταν μια πολύ ωραία και εποικοδομητική συνάντηση,αφού πράγματι κάναμε τον γύρο του κόσμου,περάσαμε από μονοπάτια των Ιμαλαίων,μείναμε σε σκηνές στη Κένυα,περπατήσαμε στη παταγωνία.....και τελικά επιστρέψαμε με το ζόρι στα σπίτια μας γεμάτοι από όνειρα και σχέδια για ταξίδια!!!
ευχαριστώ πολύ όλους για την τόσο ωραία παρέα και ξεχωριστά τον Δήμο
που είχε την ιδέα γι'αυτήν την συνάντηση.θα λάβω σοβαρά υπόψιν μου τα λόγια του και θα χαρώ πολύ να τον δω σύντομα πάλι στη Πάτρα.
και επειδή" στη βράση κολλάει το σίδερο" το ραντεβού μας ανανεώνεται για
τις 9-1-10 στη Ναύπακτο όπως προανέφερε ο Λεωνίδας...για να μας πουν και τις συνέχειες των "ιδιαίτερων" ταξιδιών τους οι πολυταξιδεμένοι στα πέρατα του κόσμου!!
παιδιά ελπίζω να σας δω ξανά όλους τότε!!
και όσοι δεν μπόρεσαν αυτή την φορά δεν πειράζει,ας έρθουν στην 2η συνάντηση με τον νέο χρόνο!!!:xmas_razz::xmas_razz:
σας ευχαριστώ όλους !!!
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους βρέθηκαν στη συνάντηση της Πάτρας και μας ταξίδεψαν με την παρουσία τους σε χώρες που οι άνθρωποι πετούν, τα δέντρα τραγουδούν και τα πουλιά χορεύουν. Μήπως οι χώρες όνειρο είναι δίπλα μας και δε το βλέπουμε.
Μια χώρα όνειρο ήταν και η παρέα στη Πάτρα
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Λοιπόν πριν λίγο γύρισα κι εγώ στην Αθήνα… αλλά ακόμα το μυαλό μου είναι στη χθεσινοβραδινή πολύωρη (6ωρη) συνάντηση στο Ρίο. Δυστυχώς δεν ήρθαν αρκετοί από τους φίλους που είχαν δηλώσει συμμετοχή (ελπίζω να τους γνωρίσω κι εκείνους σε κάποια από τις επόμενες συναντήσεις) αλλά, ένα έχω να δηλώσω: ΟΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!! :xmas_lol:Το μέρος που είχαν επιλέξει τα κορίτσια ήταν καταπληκτικό και φυσικά όοοοοοοολα τα γλυκά τα οποία και τίμησα δεόντως!!! :xmas_wink:
Είχα την ευκαιρία να μιλήσω αρκετά με τους περισσότερους μια και όπως λέει ο dimosf αλλάζαμε θέσεις για να μας δοθεί η ευκαιρία να γνωριστούμε και να μοιραστούμε εμπειρίες με όλα τα μέλη. Συζητήσαμε για ταξίδια που έγιναν αλλά και για ταξίδια που σκοπεύουμε να κάνουμε, γελάσαμε, μάθαμε από τα ταξίδια των άλλων και αρχίσαμε να σκεφτόμαστε ταξίδια σε προορισμούς που ονειρευτήκαμε μέσα από τις αφηγήσεις αυτών που είχαν πάει.
Η ώρα ή μάλλον οι ώρες πέρασαν τόοοοοοσο γρήγορα και έπρεπε να πάμε και στα σπίτια μας... :xmas_sad: Όμως ένιωσα ότι άφησα πίσω φίλους που γνώριζα από παλιά και όχι άτομα που μόλις πριν λίγο δε γνώριζα καν.
Παιδιά χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους!!! :xmas_lol:
(Dimosf, παιδιά είμαστε όλοι στην ψυχή και στη λαχτάρα που νιώθουμε για να γνωρίσουμε άλλους τόπους μακρινούς και ονειρεμένους)
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Δεν έχουμε συνέλθει από την πρώτη συνάντηση και κανονίσατε δεύτερη στο καπάκι?
Πότε γίνανε όλα αυτά ρε παιδιά?που ταξίδευα ?:xmas_cool:

Επειδή έχω αφήσει μισοτελειωμένες ταξιδιωτικές ιστορίες μαζί σας,
δηλώνω ότι το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ξαναέρθω.
Αυτή τη φορά όμως θα έχω και το παιδάκι μου μαζί,ευκαιρία να δει τη Ναύπακτο.
Λεωνίδα αναλαμβάνεις την ξενάγηση?:xmas_smile:
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Στην έξοδο με την υπόσχεση για μπύρες από FYROM και βιολογικές.
 
Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Ok, STAV και ΝΤΙΝΑ, ελάτε εσείς και εδώ είμαι εγώ!!!
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
θα φέρω και εγώ τα παιδιά μου!!Σταύρο και Λεωνίδα δεν φέρνετε και τα δικά σας,να έχουμε και συνάντηση της νέας γενιάς ταξιδευτών????:xmas_wink:
Ντίνα φέρε και το μωρό!!αναλαμβάνω μέρος του baby-sitting!!!
λες να έχω συμπτώματα στέρησης???:xmas_mrgreen:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δεν είχα αμφιβολία ότι θα περνάγατε τέλεια !:xmas_wink:

Χρόνια πολλά σε όλους σας και πάντα χαρούμενες μαζώξεις !...:xmas_smile:
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Χαιρομαι που περασατε καλα γιατι δυστυχως εμας εδω ενα δυσαρεστο γεγονος μας εμποδισε να ερθουμε!Η μαμα της Πενθεσιλιας εισηχθη εσπευσμενα στο νοσοκομειο και με πολυ κακη προγνωση...Και οπως ολοι καταλαβαινετε ηταν αδυνατο να παρεβρεθουμε στη συναντηση αυτη.Λυπαμαι πραγματικα γιατι ηθελα παρα πολυ να ειμαι και εγω εκει...Δεν πειραζει ομως,ισως την επομενη...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.765
Μέλη
39.002
Νεότερο μέλος
nekpapagiannis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom