Πέρυσι σαν σήμερα..

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
σκαρφίστηκα αυτό το παιχνίδι από το "τι κάνει τώρα" του xenou. Θα έχει πλάκα και ενδιαφέρον να θυμόμαστε και να αναφέρει ο καθένας μας που ήταν πέρυσι σαν σήμερα..

Την αρχή την έκανε ο xenos άθελα του, με το:
"Πέρυσι σαν σήμερα...Samui"

κάνω τη συνέχεια και όποιος θέλει ακολουθεί...
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Πέρυσι σαν σήμερα, [FONT=Arial, Helvetica]Mae Sariang, βόρειος Ταϊλάνδη
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
σκαρφίστηκα αυτό το παιχνίδι από το "τι κάνει τώρα" του xenou. Θα έχει πλάκα και ενδιαφέρον να θυμόμαστε και να αναφέρει ο καθένας μας που ήταν πέρυσι σαν σήμερα..

Την αρχή την έκανε ο xenos άθελα του, με το:
"Πέρυσι σαν σήμερα...Samui"

κάνω τη συνέχεια και όποιος θέλει ακολουθεί...
Ολο ιδεες ειμαστε mpiftex :haha:
Toν Μαρτιο ειχα σκοπο να βαλω προπερσυ σαν σημερα Πουκετ.
Προτεινω να βαζουμε και παλιοτερες χρονιες:rolleyes:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
μπράβο βρε παιδιά με τις ιδέες σας.... με πετύχατε!!!:clap: εγω περυσι σαν σημερα... (αντε βαλτε και 2 ημερουλες) ανακάλυψα το travelstories και εγινα μελος σ'αυτη την ενδιαφέρουσα παρέα...;)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πέρυσι σαν σήμερα έτρωγα πίτσα με την τοπική οργάνωση στήριξης του Ομπάμα στην Πνομ Πεν.
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Όχι! Οι κανόνες του παιχνιδιού είναι σαφείς και δεν επιτρέπεται οποιαδήποτε παραβίαση τους! :haha::haha::haha:

Βάλτε ότι θέλετε! Εγώ σαν σήμερα τις προηγούμενες χρονιές μάλλον ήμουν Ελλάδα.. τίποτα το ιδιαίτερο...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
Μπράβο γιατί σπάνια ταξιδεύω άλλο μήνα εκτός Αυγούστου!

Λοιπόν, το 2005 τέτοια μέρα ήμουν στο Λονδίνο όπου κυριολεκτικά πετάχτηκα για 1 μόνο νύχτα και απλά και μόνο για να βρεθώ σε ένα καταπληκτικό party που γινόταν στο αγαπημένο μου club!
Ήταν το πιο αυθόρμητο ταξίδι που έχω κάνει, πέρασα φανταστικά και ακόμα το θυμάμαι...............:D
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Πέρυσι σαν σήμερα έτρωγα πίτσα με την τοπική οργάνωση στήριξης του Ομπάμα στην Πνομ Πεν.
Σαν ανέκδοτο ακούγεται! :haha::haha: Εγώ πέρυσι σαν σήμερα και τρεις μήνες ακόμη, ταξίδευα με ένα φίλο Αμερικάνο φανατικό υποστηρικτή της Clinton. Τότε ακόμα η Clinton ήταν το αδιαφιλονίκητο φαβορί ενώ ο Obama ήταν ο "άλλος", αυτός που πολλοί δεν θυμόντουσαν καν το όνομα!! Και ένα χρόνο μετά.... :p

Λοιπόν, το 2005 τέτοια μέρα ήμουν στο Λονδίνο όπου κυριολεκτικά πετάχτηκα για 1 μόνο νύχτα και απλά και μόνο για να βρεθώ σε ένα καταπληκτικό party που γινόταν στο αγαπημένο μου club!
Πολύ καλό!! Εντάξει εγώ προσωπικά δεν θα το έκανα για 1 party σε club αλλά και μόνο η απόφαση και η αυθόρμητη αυτή κίνηση αξίζει!

self note: Να θυμηθώ να βάλω στη λίστα με τα πράγματα που πρέπει να κάνω πριν πεθάνω το "να κάνω ένα ηλίθια μακρινό ταξίδι για ένα μόνο βράδυ, όταν η περίσταση το επιβάλει, χωρίς να σκεφτώ το κόστος και τις τυχών επιπτώσεις"!! :D

Η λίστα με "τα πράγματα που πρέπει να κάνω πριν πεθάνω" θα γίνει ξεχωριστώ θέμα κάποια στιγμή! :cool:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
Σαν ανέκδοτο ακούγεται! :haha::haha: Εγώ πέρυσι σαν σήμερα και τρεις μήνες ακόμη, ταξίδευα με ένα φίλο Αμερικάνο φανατικό υποστηρικτή της Clinton. Τότε ακόμα η Clinton ήταν το αδιαφιλονίκητο φαβορί ενώ ο Obama ήταν ο "άλλος", αυτός που πολλοί δεν θυμόντουσαν καν το όνομα!! Και ένα χρόνο μετά.... :p


Πολύ καλό!! Εντάξει εγώ προσωπικά δεν θα το έκανα για 1 party σε club αλλά και μόνο η απόφαση και η αυθόρμητη αυτή κίνηση αξίζει!

self note: Να θυμηθώ να βάλω στη λίστα με τα πράγματα που πρέπει να κάνω πριν πεθάνω το "να κάνω ένα ηλίθια μακρινό ταξίδι για ένα μόνο βράδυ, όταν η περίσταση το επιβάλει, χωρίς να σκεφτώ το κόστος και τις τυχών επιπτώσεις"!! :D

Η λίστα με "τα πράγματα που πρέπει να κάνω πριν πεθάνω" θα γίνει ξεχωριστώ θέμα κάποια στιγμή! :cool:

Ξέρεις πόσοι έχουν ταξιδέψει μακρυά για ένα μόνο βράδυ για να δούν έστω και για λίγο τον αγαπημένο/η τους? Άρα όντως να γίνει θέμα!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
self note: Να θυμηθώ να βάλω στη λίστα με τα πράγματα που πρέπει να κάνω πριν πεθάνω το "να κάνω ένα ηλίθια μακρινό ταξίδι για ένα μόνο βράδυ, όταν η περίσταση το επιβάλει, χωρίς να σκεφτώ το κόστος και τις τυχών επιπτώσεις"!! :D

Η λίστα με "τα πράγματα που πρέπει να κάνω πριν πεθάνω" θα γίνει ξεχωριστώ θέμα κάποια στιγμή! :cool:
+1!!και εγω πρεπει να το βαλω στην λιστα μου!!!
εγω τετοια μερα τα τελευταια 4 χρονια..ειμαι παντα εδω, λογω εξεταστικης..:(
κλαψ,κλαψ..σκληρη και αδικη η ζωη του φοιτητη..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom