Πέρυσι σαν σήμερα..

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.675
Likes
50.527
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ιδού και το ντοκουμέντο, με ημερομηνία παρακαλώ πολύ... Ήταν εποχή που είχε πάρει τα πάνω του, μόλις είχε διαφανεί ότι ο Έντουαρντς το έχανε το παιχνίδι και λογικό ήταν οι ψηφοφόροι κι εκλέκτορες του τελευταίου να πάνε με τον Ομπάμα.

Latina, χάσε και καμιά εξεταστική, τι ανθελληνική συνέπεια είναι αυτή; Πάρε τον καλό σου να πάτε στην Κομποστέλα μια εβδομάδα, γίνεσαι επιστήμονας και με ένα εξάμηνο καθυστέρηση.
 

Attachments

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Latina, χάσε και καμιά εξεταστική, τι ανθελληνική συνέπεια είναι αυτή; Πάρε τον καλό σου να πάτε στην Κομποστέλα μια εβδομάδα, γίνεσαι επιστήμονας και με ένα εξάμηνο καθυστέρηση.
χαχαχα!!ναι, σπρωξτε με στον κατηφορο!!και καλα εγω, τρελη ειμαι, τα παραταω ολα πες και φευγω..το κακομοιρο το αμορε τι μου φταει??εχει και εκεινος εξεταστικη, κριμα ειναι να τον παρω στον λαιμο μου!!!το κακο του να εισαι φοιτητης ειναι οτι τους 3 μηνες τον χρονο που εχεις εξεταστικη δεν μπορεις να φυγεις απο ελλαδα..το καλο ομως ειναι οτι ολους τους υπολοιπους μηνες μπορεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bleh:

ΥΓ:η ιδεα για κομποστελα θα εξεταστει σοβαρα!!!gracias!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.381
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Σαν σημερα ενα χρονο πριν ειχαν βγει τα σακιδια στο σαλονι , καμερες , αντιηλιακα και ετοιμαζομουν για Φιλιππινες:clap:
Περασε ενας χρονος?
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ πέρυσι τέτοιες μέρες ήμουν στην Αθήνα αλλά ετοιμαζόμουν ψυχολογικά για το επόμενο ταξιδάκι μου! :clap:
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Πέρυσι σαν σήμερα... έκανα βόλτες στις αγορές της Chiang Rai στην Ταϊλάνδη.
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Προ-προ-προπερσι (2005, πιάνεται???), τέτοια μέρα, είχα βγει για το πρώτο μου (οχτάωρο!) σεργιάνι στο Μπουένος Άιρες.........
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Περυσι σαν σημερα επεστρεψα απο Σαμουι και Κο-Παγκαν και τα ειχα βαψει μαυρα.:(

Εδω εκανε διαολεμενο κρυο γιατι ειχε χιονισει,και οι γνωστοι με ρωταγαν που ειχα
παει για σκι και με ειχε αρπαξει ετσι ο ηλιος.:cool::D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.746
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom